Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як використовувати ШІ у маркетингу, що таке фішинг підтвердження, тренди хмарних сервісів у 2024 році: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
5 лютого 2024 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

$347 млн збитків за рік: новий вид фішингу набирає обертів

Фішинг підтвердження — доволі відома тактика шахрайства, яка не має майже нічого спільного з традиційними криптовалютними аферами. Докладно про цей вид шахрайства розповідає журналіст Павло Осадчук

Що потрібно знати про культурні відмінності, аби ефективно працювати у міжнародній команді

У неформальному спілкуванні чи короткочасних туристичних поїздках якісь особливості іноземців можуть розсмішити, здивувати чи навіть шокувати. Проте справжні виклики починаються тоді, коли збирається міжнародна команда для постійної роботи чи виконання конкретного проєкту. Що потрібно знати для комфортної та продуктивної роботи у такій команді, розповідає Юлія Венцковська, CEO & Founder MK:translations.

Емоційні аспекти віддаленої роботи: як краще спілкуватися з колегами

Онлайн-комунікація має суттєвий недолік — вона погано передає невербальні сигнали, що часто призводить до непорозумінь та неправильного тлумачення повідомлень. HR-експертка Анжеліка Тодорашко розповідає, як за допомогою цих інструментів краще спілкуватися з колегами.

Як аналізувати сайти конкурентів: докладна інструкція

Аналіз конкурентів може принести велику користь бізнесу, адже дозволяє придумувати та втілювати нові стратегії у відповідь на заходи інших гравців на ринку. Як це зробити, розповідає Марія Скрипник, контент маркетолог у Serpstat.

Як використовувати ChatGPT та інші ШІ-інструменти у маркетингу

Інструменти ШІ вже знаходять застосування у багатьох галузях, і маркетинг не виняток. Як ефективно користуватися ними для досягнення маркетингових цілей, розповідає Дмитро Машталір, співзасновник маркетингової агенції «Ціль».

Хмарні сервіси у 2024 році: тренди і драйвери розвитку

За останні роки хмари трансформувалися з тимчасового стану «приємної новинки» до загартованого рангу «загальноприйнятої норми». Тож які тенденції чекають на цю галузь, розповідає Данило Белов, директор з розвитку бізнесу UCloud.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому алгоритм Google бореться з ШІ-контентом та як йому сподобатись

Ігор Воловий 11 квітня 2024 13:30

Червоні прапорці на шляху до нової роботи: як уникнути токсичного робочого місця

Anastasia Dzhogola 10 квітня 2024 18:00

Аналіз платного трафіку та УБТ: варіанти, можливості та обмеження

В'ячеслав Юренко 10 квітня 2024 16:00

«Мерседес» посеред шосе і що з ним робити: правила успішної спільної роботи з вендором

Владислав Миронович 10 квітня 2024 14:00

Як використовувати Linkedin для бізнесу у 2024 році

Валерія Троян 9 квітня 2024 10:00