Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
5 червня 2024 5 хвилин читання

Як зареєструватися на SPEKA та почати писати: короткий гайд

Вітаємо у дружній родині SPEKA! Якщо ви вирішили долучитися до нашої «Спільноти», вам потрібно зареєструвати свій акаунт на нашому сайті. Це відбувається буквально за декілька кроків — ми розповімо, як це зробити.

Про що писати на SPEKA

SPEKA  — це сайт для тих, хто горить технологіями. Тож ви можете писати про все, що стосується технологій та ІТ. 

Але ми у жодному разі не обмежуємо наших авторів й даємо змогу висвітлювати будь-які цікаві для них теми. Рекрутинг, маркетинг, психологія, бізнес, медицина, цікаві книги, конференції, стартапи та багато інших питань — про все, що не йде урозріз українському законодавству, ви можете писати на нашій платформі. 

Надто будемо задоволені, якщо ви захочете поділитися власним досвідом та порадами, як щось зробити у форматі «How to…». Запустили свій продукт на ProductHunt? Пережили болючу невдачу в менторстві? Зробили власне no-code-рішення або тільки робите? Використали штучний інтелект для створення нових кулінарних рецептів? Маєте кілька лайфхаків, як успішно пройти співбесіду або зекономити на автономному електроживленні? Пишіть і діліться своїм досвідом та порадами з нашими читачами! 

Як зареєструватися на SPEKA

Зареєструватися на SPEKA можна за допомогою трьох сервісів: Google, Facebook та Telegram. Для початку реєстрації натисніть на посилання «Стати автором» у верхньому правому куті інтерфейсу сайту. Це посилання доступно як з головної, так і з будь-якої іншої сторінки нашого сайту.

Після цього перед вами з’явиться випливне вікно, де ви можете обрати сервіс, через який хочете зареєструватися. Також там є посилання «Умови використання», за яким ви можете ознайомитись із правилами SPEKA. 

Реєстрація через Google

Для того щоб зареєструватися з використанням даних облікового запису Google, виберіть відповідний пункт у випливному вікні «Вхід». Вас спрямують на сторінку авторизації Google, де ви зможете вибрати, за допомогою якого акаунта авторизуватися на сайті. Щоб використати той чи інший акаунт, клікніть по ньому.

Вибравши бажаний акаунт, ви побачите попередження, що SPEKA отримає ваше ім’я, електронну адресу, налаштування мови й зображення профілю. Якщо ви погоджуєтеся з цим, натисніть «Продовжити». Після цього ваш акаунт буде створений, а вас спрямують на сайт SPEKA, де ви зможете дозаповнити свій новий профіль.

Реєстрація через Facebook

Для того, щоб зареєструватися з використанням даних облікового запису Facebook, виберіть відповідний пункт у випливному вікні «Вхід». Вас спрямують на сторінку авторизації Facebook, де ви зможете продовжити реєстрацію за допомогою профілю Facebook, в який зараз увійшли. Для цього потрібно натиснути «Продовжити як…». 

Ви також можете натиснути посилання «Редагувати доступ», щоб змінити дані, які SPEKA від вас отримає.

Натиснувши кнопку «Продовжити як…», вас спрямують на сайт SPEKA, де ви зможете дозаповнити свій новий профіль.

Реєстрація через Telegram

Для того щоб зареєструватися з використанням даних облікового запису Telegram, виберіть відповідний пункт у випливному вікні «Вхід». На вашому екрані з’явиться вікно авторизації Telegram. Введіть свій номер телефону, до якого прив’язаний акаунт Telegram на поточному пристрої, та натисніть «Далі». 

Вас спрямують на сторінку авторизації в інтерфейсі Telegram, де потрібно натиснути кнопку «Підтвердити». Після цього вас спрямують на сайт SPEKA, де ви зможете дозаповнити свій новий профіль.

Заповнення профілю на SPEKA

Незалежно від того, який спосіб реєстрації на SPEKA ви обрали, після авторизації з’явиться сторінка із налаштуваннями вашого профілю, де вам потрібно буде дозаповнити інформацію. Ми просимо вас:

  • зазначити ім’я та прізвище;
  • вказати місце роботи та посаду або ваш фах;
  • заповнити поле «Про себе»;
  • вказати коректну адресу електронної пошти.

Усе це можна зробити, натиснувши кнопку «Редагувати» навпроти відповідного поля.

Опустившись нижче, ви зможете завантажити фото профілю, яке використовуватимуть як вашу аватарку на SPEKA. Це можна зробити, натиснувши значок фотокамери під полем «Фото» та вибравши відповідний файл на своєму комп’ютері.

Внизу сторінки ви також можете відредагувати вебадресу вашого профілю, натиснувши кнопку «Редагувати» біля поля «Ім’я».

Коли зробите усе це, натисніть зелену кнопку «Завершити реєстрацію», щоб зберегти усі зміни, які ви внесли.

Вітаємо! Тепер ваш профіль на SPEKA створений, а у верхньому правому куті сайту відображається ваша аватарка. Клікнувши по ній, ви зможете перейти до написання постів та редагування вашого профілю.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Адаптація до оновленого Google Consent Mode v2: практичний посібник для маркетологів

В'ячеслав Юренко 14 березня 2024 14:00

На кого вчитись після школи? 10 найперспективніших галузей та 20 професій

Ольга Горбенко 1 травня 2023 19:26