Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Правила та умови конфіденційності

Ці правила користування веб сайтом (далі - «Правила») розроблені з метою:

1) ознайомити користувачів Вебсайту (далі - «Ви») з їхніми правами та обов'язками в процесі використання послуг, що надаються Вебсайтом (далі - «Послуги»);

2) зробити комфортною взаємодію спільноти учасників Вебсайту; а також

Текст Правил викладено нижче в наступних розділах із підзаголовками, використаними виключно для спрощення читання та розуміння цього документа.

1. Порядок надання послуг

Пр>1.1 Можливі зміни. Послуги постійно вдосконалюються Адміністрацією та її партнерами з метою підвищення якості. Ви визнаєте і висловлюєте свою згоду на те, що форма і характер Послуг може іноді змінюватися. Ви також визнаєте та висловлюєте свою згоду з тим, що Адміністрація не зобов'язана надавати Вам особливе повідомлення у разі реалізації подібних змін, а також з тим, що надання Послуг може бути припинено Адміністрацією будь-коли без надсилання Вам особливого повідомлення.

1.2. Цільове використання послуг. Ви зобов'язуєтеся використовувати Послуги тільки для цілей, дозволених чинним законодавством України, а також законодавством країни, з якої Ви маєте доступ до Вебсайту.

1.3 Ідентифікація особистості. Ви визнаєте та висловлюєте свою згоду з тим, що для використання окремих Послуг Вам необхідно ідентифікувати свою особу та вказати свою контактну інформацію (наприклад, адресу місця фактичного проживання та контактний телефон). Ви також визнаєте та висловлюєте свою згоду з тим, що у разі Вашого небажання ідентифікувати свою особу та вказувати свою контактну інформацію, Ваш доступ до Вебсайту або окремих його Послуг може бути заборонено.

1.4 Логін, пароль та їх схоронність. Ви визнаєте і висловлюєте свою згоду з тим, що є єдиною особою, яка несе відповідальність за збереження та конфіденційність Вашого логіну та пароля доступу до Вебсайту, а також будь-яких інших даних, необхідних для цього доступу. У разі отримання третіми особами Вашого логіну та пароля доступу до Вебсайту внаслідок Вашого бажання чи необережності, Ви несете особисту матеріальну відповідальність за наслідки дій даних третіх осіб.

1.5 Спосіб доступу. Ви зобов'язуєтеся здійснювати доступ до Вебсайту виключно через інтерфейс користувача. Зокрема, Ви зобов'язуєтеся не здійснювати доступ до Вебсайту через автоматизовані програмні засоби з метою, зокрема, автоматичного збору розміщеної на сайті інформації без згоди Адміністрації.

1.6 Згода на перегляд реклами. Безоплатне надання деяких послуг фінансується за рахунок доходів від реклами. Виходячи з цього Ви даєте свою згоду на те, що Послуги можуть містити рекламу. Подібна реклама може орієнтуватися на інформаційний зміст Послуг, запитів, що здійснюються у процесі використання Послуг або на іншу інформацію. Порядок, форма та обсяг реклами, що розміщується в Послугах, може змінюватися Адміністрацією без надання Вам окремого повідомлення. Враховуючи безоплатний характер надання доступу до Послуг, Ви погоджуєтесь, що Адміністрація має право розміщувати рекламу в Послугах.

1.7 Відмова від шкідливої діяльності. Ви зобов'язуєтесь не здійснювати діяльність, результатом якої може стати тимчасова або постійна непрацездатність Вебсайту, що підтримує його обладнання та програмного забезпечення, або в результаті яких буде заподіяно або стане можливим заподіяння шкоди іншим користувачам Вебсайту та мережі Інтернет у цілому.

1.8 Відмова від неетичної поведінки. Ви зобов'язуєтеся не використовувати при взаємодії з Адміністрацією або іншими користувачами Вебсайту лайку, а також висловлювання, зображення, відеозаписи та звуки, що ображають честь та гідність інших користувачів Вебсайту. Адміністрація має право на свій розсуд, без попередження та будь-яких додаткових роз'яснень, призупинити або припинити надання Послуг користувачеві, щодо якого надійшла скарга від іншого користувача Вебсайту.

2. Права на створені Вами твори

2.1 Передача прав. Цим Ви передаєте Адміністрації всі виняткові майнові права на всі твори за винятком розміщеного Вами на Вебсайті програмного забезпечення, у тому числі права на літературні, науково-технічні, візуальні та аудіовізуальні твори, створені Вами у процесі використання Послуг. Моментом передачі прав є отримання відповідного твору у формі електронних даних на контрольований адміністрацією сервер. Як винагорода за передачу прав Адміністрація надає Вам безоплатний доступ до Послуг.

2.2 Creative Commons. За винятком випадків, коли копію твору, що розміщена на Вебсайті, супроводжує письмове повідомлення про інше, цим Адміністрація надає Вам персональну, безоплатну, невиключну та діючу на території всього світу ліцензію на некомерційне використання всіх опублікованих на Вебсайті творів на умовах ліцензування Creative Commons BY-NC , з актуальною версією яких англійською можна ознайомитися за адресою http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0. Якщо ви невпевнені в тому, чи є використання Вами опублікованих на Вебсайті творів некомерційним, а також щодо того, чи Ви виконали всі умови ліцензування Creative Commons BY-NC-SA — зв'яжіться з Адміністрацією за адресою contact@speka.media.

2.3. Права на програмне забезпечення. Якщо Ви публікуєте на Вебсайті програмне забезпечення - права на це програмне забезпечення, а також права на всі твори, що є його складовими частинами, залишаються у Вас. Ви самі визначаєте умови ліцензування кінцевим користувачам програмного забезпечення, що належить Вам. Для цілей публікації даного програмного забезпечення на Вебсайті Ви видаєте Адміністрації безоплатну, невиключну та діючу на території всього світу ліцензію на публікацію належного Вам програмного забезпечення на Вебсайті. Як винагорода за передачу вказаних у цьому пункті прав Адміністрація надає Вам безоплатний доступ до Послуг.

2.4 Гарантія прав. Ви підтверджуєте і гарантуєте, що маєте всі необхідні права на розміщені Вами на Вебсайті твори, включаючи програмне забезпечення. У разі пред'явлення до Адміністрації претензій або ініціювання судових та інших позовів, Ви зобов'язуєтесь надавати Адміністрації будь-яке необхідне у такому разі сприяння. У випадку, якщо відповідний державний орган або інша компетентна установа встановить, що Ви не маєте всіх необхідних прав на розміщені Вами на Вебсайті твори, включаючи програмне забезпечення, Ви зобов'язуєтесь компенсувати Адміністрації всі збитки, витрати та витрати, які зазнала Адміністрація внаслідок порушення Вами положень цього пункту Правил.

3.Виключення гарантій та обмеження відповідальності

3.1 Вам ніхто нічого не винен. Ви визнаєте і висловлюєте свою згоду на те, що Послуги надаються Вам на безоплатній основі «як є», тобто. без будь-яких гарантійних та інших зобов'язань, крім тих, що передбачені цими Правилами та законодавством України.

3.2 Наслідки порушення правил. Ви визнаєте і висловлюєте свою згоду на те, що Адміністрація не несе жодної відповідальності ні перед Вами, ні перед третіми особами ні за порушення Вами цих правил, ні за наслідки такого порушення.

3.3. Дії третіх осіб. Ви визнаєте та висловлюєте свою згоду на те, що надання Вам послуг здійснюється Адміністрацією у партнерстві з третіми особами. Ви також визнаєте і висловлюєте свою згоду з тим, що в процес надання послуг можуть незаконно втручатися треті особи, на дії яких Адміністрація вплинути ніяк не в силі. Відповідно до цього пункту Правил Ви погоджуєтесь, наскільки це допустимо згідно із законодавством України, а також країни, з якої Ви здійснюєте доступ до Вебсайту, не притягувати Адміністрацію до матеріальної відповідальності за наслідки дій чи бездіяльності вищезгаданих третіх осіб.

3.4 Норми моралі. Наскільки це допустимо відповідно до законодавства України, а також країни, з якої Ви здійснюєте доступ до Вебсайту, Ви визнаєте та висловлюєте свою згоду з тим, що зміст опублікованої на Вебсайті інформації може бути спірним, непристойним або непристойним, а також не відповідати Вашому розумінню норм суспільної моралі. У цьому відношенні Ви визнаєте та висловлюєте свою згоду з тим, що користуєтеся Послугами за власним бажанням та розсудом та зобов'язуєтесь не пред'являти будь-які претензії до Адміністрації, а також не ініціювати проти Адміністрації будь-які судові, адміністративні чи інші позови.

3.5 Збої, помилки, тимчасова чи постійна непрацездатність. Адміністрація не надає жодних запевнень або гарантій про те, що використання Вами Послуг не буде перериватися, що надання Вам Послуг не буде припинено або припинено назавжди, що Ваш доступ до Послуг буде безпечним і буде завжди можливий у зручний для Вас час, що робота Вебсайту не буде схильна до помилок або збоїв, а дефекти роботи Вебсайту будуть виправлятися.

3.6 Повідомлення про проблеми. У разі виявлення Вами спірної, непристойної, непристойної, неточної або недостовірної інформації, а також у разі виявлення Вами тимчасової непрацездатності Вебсайту Ви можете повідомити про це Адміністрацію за адресою contact@speka.media.

Захист персональних даних

Обробка персональних даних здійснюється відповідно до закону «Про захист персональних даних даних».

Ви дозволяєте адміністрації сайту speka.media збирати та обробляти Ваші персональні дані. З правами, що виникають у зв'язку з обробкою Ваших персональних даних, цілями обробки та використання Ваших персональні дані ознайомлені.