Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Про проєкт

Сергій Охріменко
CEO SPEKA та The Page Сергій Охріменко

Сергій Охріменко має понад 20 років досвіду роботи в медіа. Керував проєктами як в медіа, так і в традиційному бізнесі. У 2017-2019 роках був членом ради директорів WAN-IFRA від України. Любить дружину, дітей, трьох своїх собак і спорт.

Сергій Коноплицький
В.о. головного редактора Сергій Коноплицький

За освітою соціолог, Сергій Коноплицький почав працювати в журналістиці 20 років тому. Спочатку в галузевих виданнях про FMCG ринки, потім в інформаційній агенції, був редактором першого в Україні друкованого журналу про Інтернет та декількох інтернет-медіа. Потім змінив сферу діяльності та десять років працював в маркетингу. Написав перший посібник для контент-маркетологів. Засновник спільноти сучасного стоїцизму, цікавиться психологією, у вільний час пише оповідання.

Кіра Іванова
Редакторка новин SPEKA та The Page Кіра Іванова

Кіра Іванова має 25 років досвіду на медіаринку. Працювала в багатьох виданнях, як-от «Економічні ізвестія», «Бізнес», «Коментарі», «Телекритика», Kfund.media, GMK.center та інших. Майже на десять років пішла із журналістики на «темний бік» корпоративного піару, репутаційного менеджменту та державних комунікацій, але знову повернулась до новин, адже колишніх економічних журналістів не буває.

Владислав Миронович
Ком’юніті-менеджер SPEKA та The Page Владислав Миронович

Владислав Миронович відповідає у SPEKA за найголовніше і найдорожче — наших колумністів. Має 15 років досвіду роботи у журналістиці переважно у друкованих виданнях та онлайн-проєктах за напрямом інформаційних та фінансових технологій. Серед роботодавців — «СофтПрес», Vodafone, «Алло», БАКОТЕК, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Брав активну участь у створенні першого в Україні Каталогу фінтех-компаній. Має кілька хобі, зокрема кіберспорт, подорожі та тролінг вати в інтернеті.

Олександр Тартачний
Журналіст та редактор SPEKA Олександр Тартачний

Олександр Тартачний прийшов у журналістику шість років тому після перегляду фільму «Майже знаменитий». Думав, що теж їздитиме у турне із рок-групою та писатиме для Rolling Stone. У результаті на понад п’ять років потрапив у розслідувальну журналістику і працював у «Наші гроші. Львів». Згодом захопився машинним навчанням, нейромережами та усім, що стосується штучного інтелекту. Тому впевнений, що повстання машин не буде (поки що). Свій досвід також здобував у блозі robot_dreams, на етнографічному порталі Ukraїner, у виданні про криптовалюти CoinNews та у журналі про науку «Куншт».

Богдан Камінський
Новинар SPEKA Богдан Камінський

Богдан Камінський потрапив у журналістику прямісінько з маркетингу. Починаючи з 2017 року досліджує галузі штучного інтелекту, автономного водіння та роботизації. Любить тримати руку на пульсі новин, дізнаватися про речі першим та розбиратися у складних питаннях. Захоплюється сучасною попкультурою та відеоіграми, у дитинстві мріяв освоїти фортепіано, але не склалось.

Станіслав Матюшенко
Head of Digital у SPEKA та The Page Станіслав Матюшенко

Станіслав Матюшенко зробив свій перший сайт у 2002 році, онлайн-рекламою займається з 2008 року. Працював як в агенціях (Seo-Studio, Brainbery, NGN-agency), так і з окремими клієнтами. Був організатором найбільших конференцій з SMM, email-маркетингу та контент-маркетингу. Викладав digital-дисципліни на курсах різних шкіл, є лектором ЄБРР з діджитал-маркетингу. Має досвід у онлайн-маркетингу для фармацевтичного бізнесу, для медицини, онлайн-навчання, e-commerce, а тепер і для медіа. Захоплюється колекціонуванням віскі та любить готувати стейки.

Діана Полуніна
SEO-specialist SPEKA та The Page Діана Полуніна

Діана Полуніна почала свій шлях у журналістиці чотири роки тому, три з яких працювала у The Page. Однак надовго її не вистачило, і вона перекваліфікувалася на SEO-спеціалістку, у чому їй допомогли курси Projector. Повністю залишити журналістику вона все одно не змогла, тому просуває у пошукових системах саме медіапроєкти та іноді пише тексти про бізнес.

Євстахія Мельникова
Head of SMM SPEKA та The Page Євстахія Мельникова

Євстахія Мельникова — комунікаційниця, дослідниця, авторка. З текстами на «ти» вже 5 років. Досвід здобувала переважно на фрилансі, також працювала у Харківському ІТ Кластері. Авторка статей про культуру та ІТ, співавторка книги «Лабораторія сучасного мистецтва» від IZOLYATSIA. Давно змирилась із кіберпанком. Любить комікси, джаз та електрички.

Віталій Новак
Директор з розвитку SPEKA та The Pagе Віталій Новак

Віталій Новак має більш ніж 25 років досвіду роботи у ЗМІ. Здобув освіту за спеціальністю «Комерція» і пішов у журналістику писати про улюблене — про автомобілі. 20 років працював на радіо, телебаченні, у друкованих виданнях, диджиталі (на сайтах та в YouTube-проєктах). Аж раптом згадав про освіту, а тому автомобілі (а разом з ними автоподорожі) перейшли у розряд хобі, а комерція стала головною. Від 2020 року був комерційним директором ВГ «Картель», а від 2022-го — директором з розвитку SPEKA та The Page.