Про проєкт

Катерина Венжик прийшла у ділову журналістику понад 20 років тому, та так і не змогла з неї піти. Працювала журналісткою у виданнях «Ділова столиця», «Ліга», «Діловий», запускала й очолювала портал «Контракти.UA»,п’ять років була головною редакторкою Delo.ua. Вважає, що якісні медіа — один із наріжних каменів розвитку успішного бізнесу, а мале підприємництво — запорука здоров’я не тільки ринків, але й суспільства. Виховує доньку, котів та силу волі. Паралельно з роботою волонтерить від другого дня повномасштабної війни.

Юлія Даниленко має 10 років досвіду у діловій та tech-журналістиці. Свій досвід набувала в українській редакції Forbes, НВ, працювала над проєктом з регіональними медіа Vox Connector у «Вокс Україна», запускала тревел-стартап з орієнтацією на американський ринок, а як головна редакторка — нішеве медіа про диджитал-маркетинг Adsider. Також працювала над двома міжнародними маркетинговими конференціями Adsider Conference у регіоні CEE. У вільний час поглинає sci-fi, приборкує котів Ріддіка та Саурон, крафтить косплейні костюми та допомагає ЗСУ.

Володимир Хомяков має 25 років досвіду в журналістиці. Працював автором та редактором у виданнях «Бізнес», «Контракти», «Інвестгазета», «Фокус» та інших. Захоплюється інфографікою, а у мирний час намагається поєднувати журналістику із пристрастю до гір.

Владислав Миронович відповідає у SPEKA за найголовніше і найдорожче — наших колумністів. Має 15 років досвіду роботи у журналістиці переважно у друкованих виданнях та онлайн-проєктах за напрямом інформаційних та фінансових технологій. Серед роботодавців — «СофтПрес», Vodafone, «Алло», БАКОТЕК, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Брав активну участь у створенні першого в Україні Каталогу фінтех-компаній. Має кілька хобі, зокрема кіберспорт, подорожі та тролінг вати в інтернеті.

Олександр Тартачний прийшов у журналістику шість років тому після перегляду фільму «Майже знаменитий». Думав, що теж їздитиме у турне із рок-групою та писатиме для Rolling Stone. У результаті на понад п’ять років потрапив у розслідувальну журналістику і працював у «Наші гроші. Львів». Згодом захопився машинним навчанням, нейромережами та усім, що стосується штучного інтелекту. Тому впевнений, що повстання машин не буде (поки що). Свій досвід також здобував у блозі robot_dreams, на етнографічному порталі Ukraїner, у виданні про криптовалюти CoinNews та у журналі про науку «Куншт».

Христина Коновалова має 20 років досвіду в економічній журналістиці. Співпрацювала з такими медіа, як-от: «Сегодня», «Обозреватель», «РБК-Україна», сайт ТСН, телеканал СТБ та інші. Працювала у Національному банку України. Має досвід запуску інформаційної агенції UA-Times з нуля. У вільний час досліджує азійську культуру: корейські та китайські дорами, музику, історію, міфологію, культуру тощо. А ще має особливу любов до вивчення китайської мови, занять цигун та тайцзицюань, тому іноді дозволяє собі ранкові медитації з чаюванням у ботанічному саду в Києві.

Діана Полуніна почала свій шлях у журналістиці чотири роки тому, три з яких працювала у The Page. Однак надовго її не вистачило, і вона перекваліфікувалася на SEO-спеціалістку, у чому їй допомогли курси Projector. Повністю залишити журналістику вона все одно не змогла, тому просуває у пошукових системах саме медіапроєкти та іноді пише тексти про бізнес.

Ольга Валькевич понад три роки займається веденням та розвитком соціальних мереж для брендів. Серед успішних кейсів має проєкти у сфері e-commerce, education та tech. Переконана, що світ технологій може бути цікавим і зрозумілим кожному, головне — правильно подати чи оформити контент. На її думку, секрет ефективного робочого дня — ранкова йога.

Євстахія Мельникова — комунікаційниця, візуальна дослідниця. Чотири роки пише статті і понад рік працює у комунікаціях. Свій досвід здобувала здебільшого на фрилансі, також працювала у Харківському ІТ Кластері. Авторка статей про культуру та ІТ, співавторка книги «Лабораторія сучасного мистецтва». Їздить в електричках, слухає джаз i майже задоволена кіберпанком.