Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Про проєкт

Катерина Венжик
Шеф-редакторка SPEKA та The Page Катерина Венжик

Катерина Венжик прийшла у ділову журналістику понад 20 років тому, та так і не змогла з неї піти. Працювала журналісткою у виданнях «Ділова столиця», «Ліга», «Діловий», запускала й очолювала портал «Контракти.UA»,п’ять років була головною редакторкою Delo.ua. Вважає, що якісні медіа — один із наріжних каменів розвитку успішного бізнесу, а мале підприємництво — запорука здоров’я не тільки ринків, але й суспільства. Виховує доньку, котів та силу волі. Паралельно з роботою волонтерить від другого дня повномасштабної війни.

Юлія Даниленко
Головна редакторка SPEKA Юлія Даниленко

Юлія Даниленко має 10 років досвіду у діловій та tech-журналістиці. Свій досвід набувала в українській редакції Forbes, НВ, працювала над проєктом з регіональними медіа Vox Connector у «Вокс Україна», запускала тревел-стартап з орієнтацією на американський ринок, а як головна редакторка — нішеве медіа про диджитал-маркетинг Adsider. Також працювала над двома міжнародними маркетинговими конференціями Adsider Conference у регіоні CEE. У вільний час поглинає sci-fi, приборкує котів Ріддіка та Саурон, крафтить косплейні костюми та допомагає ЗСУ.

Володимир Хомяков
Випусковий редактор SPEKA та The Page Володимир Хомяков

Володимир Хомяков має 25 років досвіду в журналістиці. Працював автором та редактором у виданнях «Бізнес», «Контракти», «Інвестгазета», «Фокус» та інших. Захоплюється інфографікою, а у мирний час намагається поєднувати журналістику із пристрастю до гір.

Владислав Миронович
Ком’юніті-менеджер SPEKA Владислав Миронович

Владислав Миронович відповідає у SPEKA за найголовніше і найдорожче — наших колумністів. Має 15 років досвіду роботи у журналістиці переважно у друкованих виданнях та онлайн-проєктах за напрямом інформаційних та фінансових технологій. Серед роботодавців — «СофтПрес», Vodafone, «Алло», БАКОТЕК, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Брав активну участь у створенні першого в Україні Каталогу фінтех-компаній. Має кілька хобі, зокрема кіберспорт, подорожі та тролінг вати в інтернеті.

Олександр Тартачний
Журналіст та редактор SPEKA Олександр Тартачний

Олександр Тартачний прийшов у журналістику шість років тому після перегляду фільму «Майже знаменитий». Думав, що теж їздитиме у турне із рок-групою та писатиме для Rolling Stone. У результаті на понад п’ять років потрапив у розслідувальну журналістику і працював у «Наші гроші. Львів». Згодом захопився машинним навчанням, нейромережами та усім, що стосується штучного інтелекту. Тому впевнений, що повстання машин не буде (поки що). Свій досвід також здобував у блозі robot_dreams, на етнографічному порталі Ukraїner, у виданні про криптовалюти CoinNews та у журналі про науку «Куншт».

Христина Коновалова
Журналістка та редакторка SPEKA Христина Коновалова

Христина Коновалова має 20 років досвіду в економічній журналістиці. Співпрацювала з такими медіа, як-от: «Сегодня», «Обозреватель», «РБК-Україна», сайт ТСН, телеканал СТБ та інші. Працювала у Національному банку України. Має досвід запуску інформаційної агенції UA-Times з нуля. У вільний час досліджує азійську культуру: корейські та китайські дорами, музику, історію, міфологію, культуру тощо. А ще має особливу любов до вивчення китайської мови, занять цигун та тайцзицюань, тому іноді дозволяє собі ранкові медитації з чаюванням у ботанічному саду в Києві.

Діана Полуніна
SEO-specialist The Page та SPEKA Діана Полуніна

Діана Полуніна почала свій шлях у журналістиці чотири роки тому, три з яких працювала у The Page. Однак надовго її не вистачило, і вона перекваліфікувалася на SEO-спеціалістку, у чому їй допомогли курси Projector. Повністю залишити журналістику вона все одно не змогла, тому просуває у пошукових системах саме медіапроєкти та іноді пише тексти про бізнес.

Ольга Валькевич
Digital manager SPEKA Ольга Валькевич

Ольга Валькевич понад три роки займається веденням та розвитком соціальних мереж для брендів. Серед успішних кейсів має проєкти у сфері e-commerce, education та tech. Переконана, що світ технологій може бути цікавим і зрозумілим кожному, головне — правильно подати чи оформити контент. На її думку, секрет ефективного робочого дня — ранкова йога.

Євстахія Мельникова
Social Media Specialist SPEKA Євстахія Мельникова

Євстахія Мельникова — комунікаційниця, візуальна дослідниця. Чотири роки пише статті і понад рік працює у комунікаціях. Свій досвід здобувала здебільшого на фрилансі, також працювала у Харківському ІТ Кластері. Авторка статей про культуру та ІТ, співавторка книги «Лабораторія сучасного мистецтва». Їздить в електричках, слухає джаз i майже задоволена кіберпанком.