Про проєкт

Катерина Венжик прийшла у ділову журналістику понад 20 років тому, та так і не змогла з неї піти. Працювала журналісткою у виданнях «Ділова столиця», «Ліга», «Діловий», запускала й очолювала портал «Контракти.UA»,п’ять років була головною редакторкою Delo.ua. Вважає, що якісні медіа — один із наріжних каменів розвитку успішного бізнесу, а мале підприємництво — запорука здоров’я не тільки ринків, але й суспільства. Виховує доньку, котів та силу волі. Паралельно з роботою волонтерить від другого дня повномасштабної війни.

Сергій Охріменко має понад 20 років досвіду роботи в медіа. Керував проєктами як в медіа, так і в традиційному бізнесі. У 2017-2019 роках був членом ради директорів WAN-IFRA від України. Любить дружину, дітей, трьох своїх собак і спорт.

Юлія Даниленко має 10 років досвіду у діловій та tech-журналістиці. Свій досвід набувала в українській редакції Forbes, НВ, працювала над проєктом з регіональними медіа Vox Connector у «Вокс Україна», запускала тревел-стартап з орієнтацією на американський ринок, а як головна редакторка — нішеве медіа про диджитал-маркетинг Adsider. Також працювала над двома міжнародними маркетинговими конференціями Adsider Conference у регіоні CEE. У вільний час поглинає sci-fi, приборкує котів Ріддіка та Саурон, крафтить косплейні костюми та допомагає ЗСУ.

Єлизавета Гогілашвілі вісім років працює у комунікаціях та медіа. Знає, як розповісти про deep learning вашій бабусі та чого чекати від нового фільму Скорсезе. Працювала у bit.ua, агенції SLOVA Tech PR, IT-школі robot_dreams та займалася комунікаціями у «ДонорUA». Майже 15 років грає у «Що? Де? Коли?». Більшість вільного часу приділяє розвитку акторської майстерності. Дивиться по сім фільмів на тиждень і купує більше книжок, ніж встигає прочитати.

Кіра Іванова має 25 років досвіду на медіаринку. Працювала в багатьох виданнях, як-от «Економічні ізвестія», «Бізнес», «Коментарі», «Телекритика», Kfund.media, GMK.center та інших. Майже на десять років пішла із журналістики на «темний бік» корпоративного піару, репутаційного менеджменту та державних комунікацій, але знову повернулась до новин, адже колишніх економічних журналістів не буває.

Владислав Миронович відповідає у SPEKA за найголовніше і найдорожче — наших колумністів. Має 15 років досвіду роботи у журналістиці переважно у друкованих виданнях та онлайн-проєктах за напрямом інформаційних та фінансових технологій. Серед роботодавців — «СофтПрес», Vodafone, «Алло», БАКОТЕК, Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Брав активну участь у створенні першого в Україні Каталогу фінтех-компаній. Має кілька хобі, зокрема кіберспорт, подорожі та тролінг вати в інтернеті.

Олександр Тартачний прийшов у журналістику шість років тому після перегляду фільму «Майже знаменитий». Думав, що теж їздитиме у турне із рок-групою та писатиме для Rolling Stone. У результаті на понад п’ять років потрапив у розслідувальну журналістику і працював у «Наші гроші. Львів». Згодом захопився машинним навчанням, нейромережами та усім, що стосується штучного інтелекту. Тому впевнений, що повстання машин не буде (поки що). Свій досвід також здобував у блозі robot_dreams, на етнографічному порталі Ukraїner, у виданні про криптовалюти CoinNews та у журналі про науку «Куншт».

Назарій Присяжнюк — молодий перспективний журналіст, що працює з data майже два роки. Розпочинав з ідентифікації воєнних злочинців та OSINT-розвідки, а закінчував антикорупцією та аналізом масивів даних. Також займався медіамоніторингом і згодом глибше зацікавився медіа та журналістикою, тож врешті став частиною цієї галузі. Обожнює джаз, Яремчука та Івасюка, грає на гітарі і трохи на фортепіано, полюбляє піші прогулянки, змістовні серіали та смачну каву.

Ганна Гілова почала свій журналістський шлях три роки тому, коли під час навчання у Харківському авіаційному інституті почала писати статті для науково-популярного пабліку від компанії «Progress-tech Україна». Завдяки відмінному поєднанню технаря та внутрішнього гуманітарія пише тексти про tech та космос людською мовою. Домашній медик та музикант, авіаінженер, латентний трансгуманіст.

Діана Полуніна почала свій шлях у журналістиці чотири роки тому, три з яких працювала у The Page. Однак надовго її не вистачило, і вона перекваліфікувалася на SEO-спеціалістку, у чому їй допомогли курси Projector. Повністю залишити журналістику вона все одно не змогла, тому просуває у пошукових системах саме медіапроєкти та іноді пише тексти про бізнес.

Євстахія Мельникова — комунікаційниця, дослідниця, авторка. З текстами на «ти» вже 5 років. Досвід здобувала переважно на фрилансі, також працювала у Харківському ІТ Кластері. Авторка статей про культуру та ІТ, співавторка книги «Лабораторія сучасного мистецтва» від IZOLYATSIA. Давно змирилась із кіберпанком. Любить комікси, джаз та електрички.

Віталій Новак має більш ніж 25 років досвіду роботи у ЗМІ. Здобув освіту за спеціальністю «Комерція» і пішов у журналістику писати про улюблене — про автомобілі. 20 років працював на радіо, телебаченні, у друкованих виданнях, диджиталі (на сайтах та в YouTube-проєктах). Аж раптом згадав про освіту, а тому автомобілі (а разом з ними автоподорожі) перейшли у розряд хобі, а комерція стала головною. Від 2020 року був комерційним директором ВГ «Картель», а від 2022-го — директором з розвитку SPEKA та The Page.