Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

СЕО Creative States Ілля Кенігштейн про соцмережі, застосунки й перфекціонізм

Ірина Смирнова
Ірина Смирнова Журналістка the Page
28 січня 2023 3 хвилин читання

Ми продовжуємо розповідати, що надихає та підтримує бізнесменів та айтівців в Україні під час війни. Хто з особистостей стає для них прикладом та що допомагає рухатися далі, читайте у новому форматі #SPEKA time.

Засновник та СЕО української мережі офісних просторів Creative States Ілля Кенігштейн поділився своїми рецептами продуктивності та своїм ставленням до сучасних соціальних мереж і застосунків.

Назвіть три застосунки, без яких не можете жити і працювати?

По-перше, Creative States. Через нього я повністю бачу всю інформацію про компанію: наше ком'юніті, усіх резидентів, тут також є власна соціальна мережа з нашими подіями. По-друге, Telegram. Це спосіб комунікації всередині команди і те місце, звідки я дізнаюся про більшість новин і подій. Застосунок №3 — месенджер Signal, за допомогою якого я спілкуюся з дочкою та дружиною, яка зараз не поруч зі мною, на жаль.

Ваш рецепт продуктивності, що допомагає рухатися?

Біг — велика ідея, що не пов'язана з роботою. Бігаю майже щодня, у середньому десь 30-35 км на тиждень. Далі — природний перфекціонізм. Він завжди спонукає мене, але ж і псує настрій, тому що найбільш незадоволена людина у компанії людина — це я.

Проте біг все виправляє.

Природний перфекціонизм допомагає рухатися вперед та він же й псує настрій Природний перфекціонизм допомагає рухатися вперед та він же й псує настрій

 

Які компанії чи особистості для вас рольова модель? Чиї досягнення найбільше поважаєте?

Якщо говорити про сьогодення, то мене дуже надихає наш президент. Я вважаю, що ми його недооцінюємо. Я завжди був критиком влади і впевнений, що владу треба критикувати. Але саме зараз він мене дуже підтримує. Періодично дивлюся його виступи. І друге — це надзвичайно сильний український народ, який продовжує жити в Україні, український бізнес, незалежно від розміру. Всі вони «підприємці року», для цього не потрібні спеціальні рейтинги чи номінації.

Український бізнес, незалежно від розміру — «підприємці року», для цього не потрібні спеціальні рейтинги чи номінації. Український бізнес, незалежно від розміру — «підприємці року», для цього не потрібні спеціальні рейтинги чи номінації.

Соцмережі — необхідна частина життя чи зло? Чи користуєтеся ними і якими саме? Як вважаєте, як вони впливають на суспільство?

Я гадаю, що суспільство вже дозріло перейти в інший формат глобальних комунікацій. Пошуки тривають. Частково з цим пов'язана купівля Twitter Маском. Вочевидь для цього він його і придбав. Усім набридло сидіти у Facebook та Instagram, бо рівень брехні та показухи переважив усі норми. Ці мережі вже пройдений етап, вони затримують суспільство своїми гласними та негласними правилами. З іншого боку, вони свою позитивну роль зіграли, коли чудово об'єднували людей.

Яку книгу, що ви прочитали за останній рук, порадили би аудиторії Speka?

Нірмал Пурджа — фантастично цікавий хлопець з Непалу, альпініст, піднявся на 14 восьмитисячників трохи більше ніж за  пів року. Він готувався до цього дуже серйозно, вклав у це буквально все, навіть заставив свій будинок. Тепер він зірка, про нього вийшов фільм на Netflix, він написав книгу Beyond Possible, вона є українською мовою. Книга дуже мотивує, бо він із бідної родини, як і я, створив себе сам. І це дуже важливо.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

PRO наголоси, академічно правильну українську, приказки та сракознавство

Наталя Місюк 14 червня 2024 17:45

Хейт у соцмережах: чому його стає дедалі більше та як від нього захиститися

Владислав Миронович 10 червня 2024 17:00

Обираємо інструменти для тестування кросбраузерності: популярні сервіси для QA

IT-команда NIX 5 червня 2024 15:30

Як збільшити ефективність аутбаунд лідогенерації через LinkedIn для сервісних IT-компаній

Олександр Мішин 3 червня 2024 16:00

Як налаштувати SMM в IT-компанії: п’ять основних кроків

Владислав Миронович 3 червня 2024 15:00