СЕО Creative States Ілля Кенігштейн про соцмережі, застосунки й перфекціонізм
Ми продовжуємо розповідати, що надихає та підтримує бізнесменів та айтівців в Україні під час війни. Хто з особистостей стає для них прикладом та що допомагає рухатися далі, читайте у новому форматі #SPEKA time.
Засновник та СЕО української мережі офісних просторів Creative States Ілля Кенігштейн поділився своїми рецептами продуктивності та своїм ставленням до сучасних соціальних мереж і застосунків.

Назвіть три застосунки, без яких не можете жити і працювати?

По-перше, Creative States. Через нього я повністю бачу всю інформацію про компанію: наше ком'юніті, усіх резидентів, тут також є власна соціальна мережа з нашими подіями. По-друге, Telegram. Це спосіб комунікації всередині команди і те місце, звідки я дізнаюся про більшість новин і подій. Застосунок №3 — месенджер Signal, за допомогою якого я спілкуюся з дочкою та дружиною, яка зараз не поруч зі мною, на жаль.
Ваш рецепт продуктивності, що допомагає рухатися?
Біг — велика ідея, що не пов'язана з роботою. Бігаю майже щодня, у середньому десь 30-35 км на тиждень. Далі — природний перфекціонізм. Він завжди спонукає мене, але ж і псує настрій, тому що найбільш незадоволена людина у компанії людина — це я.
Проте біг все виправляє.

Які компанії чи особистості для вас рольова модель? Чиї досягнення найбільше поважаєте?
Якщо говорити про сьогодення, то мене дуже надихає наш президент. Я вважаю, що ми його недооцінюємо. Я завжди був критиком влади і впевнений, що владу треба критикувати. Але саме зараз він мене дуже підтримує. Періодично дивлюся його виступи. І друге — це надзвичайно сильний український народ, який продовжує жити в Україні, український бізнес, незалежно від розміру. Всі вони «підприємці року», для цього не потрібні спеціальні рейтинги чи номінації.

Соцмережі — необхідна частина життя чи зло? Чи користуєтеся ними і якими саме? Як вважаєте, як вони впливають на суспільство?
Я гадаю, що суспільство вже дозріло перейти в інший формат глобальних комунікацій. Пошуки тривають. Частково з цим пов'язана купівля Twitter Маском. Вочевидь для цього він його і придбав. Усім набридло сидіти у Facebook та Instagram, бо рівень брехні та показухи переважив усі норми. Ці мережі вже пройдений етап, вони затримують суспільство своїми гласними та негласними правилами. З іншого боку, вони свою позитивну роль зіграли, коли чудово об'єднували людей.
Яку книгу, що ви прочитали за останній рук, порадили би аудиторії Speka?
Нірмал Пурджа — фантастично цікавий хлопець з Непалу, альпініст, піднявся на 14 восьмитисячників трохи більше ніж за пів року. Він готувався до цього дуже серйозно, вклав у це буквально все, навіть заставив свій будинок. Тепер він зірка, про нього вийшов фільм на Netflix, він написав книгу Beyond Possible, вона є українською мовою. Книга дуже мотивує, бо він із бідної родини, як і я, створив себе сам. І це дуже важливо.