Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як зігрітися без світла взимку. Топ-10 застосунків для спорту

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
30 листопада 2022 5 хвилин читання

Хоча росія постійно погрожує занурити нашу країну в блекаут, українці не бояться труднощів та активно готуються до будь-яких викликів. SPEKA вирішила підтримати оптимістичні настрої читачів та підготувала топ-10 застосунків для занять спортом, що допоможуть покращити здоров'я, залишатися у гарній фізичній формі та сформувати корисні традиції для всієї сім'ї.   

Fitbit

Застосунок дозволяє рахувати кроки, спалені калорії, кількість пройдених поверхів і хвилини активності. Також користувач може тренуватися вдома, коли дивиться або слухає заняття у Fitbit. Для цього на платформі є широкий вибір тренувань: HIIT, кардіо, силові, йога тощо. А ще програма допоможе проаналізувати якість сну, зменшити рівень стресу, контролювати раціон та водний баланс.

8fit

Цей персональний мобільний тренер може змінити спосіб життя. Застосунок пропонує понад 350 вправ формату HIIT. Заняття тривають від 5 до 20 хвилин, тож тренуватися можна вдома, у парку чи готелі. А ще 8fit навчить правильно харчуватися. Для цього у застосунку можна обирати страви з-понад 400 рецептів, що враховують особливості здоров'я, смаку або наявності алергічних реакцій.

Freeletics

У застосунку можна обирати спеціальні тренувальні подорожі. Це план тренувань, який містить біг, HIIT, заняття у тренажерному залі. Також у Freeletics можна використовувати курси аудіокоучингу, що допоможуть вирішити проблеми зі сном, стресом або харчуванням.

Track Yoga

У застосунку представлені різні напрями для занять: хатха-йога, пранаяма, віньяса-йога, інь-йога, йога-асани, аштанга-йога, силова йога. Вправи розроблені як для новачків, так і фанатів йоги з досвідом. За допомогою Track Yoga користувач може відстежувати прогрес тренувань, отримувати нагадування про нові заняття, вивчати інформацію про пози.

MapMyFitness

Застосунок пропонує багато можливостей для спортсменів. Людина може зареєструвати понад 600 видів активності, зокрема біг, їзду на велосипеді, ходьбу, тренування у спортзалі, кроси, йогу та ін. Також є можливість обирати маршрути для пробіжок, відстежувати біг за допомогою GPS, синхронізувати дані з різними програмами та пристроями, контролювати витрати калорій.

Seven

Застосунок дозволяє займатися спортом по сім хвилин щодня. Такі тренування можна проводити вдома або у спортзалі. Seven пропонує більше ніж 200 вправ для спортсменів початкового рівня та з досвідом. Також на платформі можна змагатися з друзями або додавати власні заняття.

Sworkit

У застосунку створені гнучкі умови для занять спортом. Користувач може обирати тривалість тренувань — від 5 до 60 хвилин. Також є можливість займатися кардіовправами, йогою, пілатесом або розтяжкою. А ще людина може обирати частину тіла, з якою хоче попрацювати: торс, прес, сідниці, спина, ноги тощо.

adidas Training

Автори підготували понад 180 відео з фітнес-вправами та силовими тренуваннями для різних рівнів підготовки. Тренуватися можна у комфортному режимі: 2-3 рази на тиждень з тривалістю занять від 7 до 45 хвилин. Через три місяці можна отримати гарний спортивний результат. Крім того, в adidas Training є рекомендації щодо збалансованого харчування та колекції натхненних цитат.

Nike Training Club

За допомогою застосунку людина може займатися йогою, медитацією, кардіо- або силовими тренуваннями, фітнесом. Вправи розроблені для різного рівня підготовки, а займатися можна як вдома, так і у спортивному залі. Також є можливість обирати короткі тренування на 15 хвилин або займатися повноцінно — по 45-50 хвилин. А ще у Nike Training Club є поради експертів з харчування, відновлення, сну та мотивації.

FatSecret

Гарний лічильник калорій. У застосунку можна використовувати сканер штрихкоду та ручний набір штрихкоду, шукати калорійність улюблених страв, вести харчовий щоденник та дієтичний календар, стежити за вагою у таблиці. А ще людина може зазначати у FatSecret свої цілі, отримувати статистику та звіти, використовувати трекер води, вести план справ.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як технології допомагають мусульманам дотримуватись Рамадану

Богдан Камінський 9 квітня 2024 16:12

В monobank стався масштабний збій: що відомо

Богдан Камінський 1 квітня 2024 13:39

Google обмежить функціональність розумного годинника Fitbit в Європі

Артем Житкевич 27 березня 2024 23:47

NovaPay отримала 100 тис. користувачів застосунку за три місяці

Богдан Камінський 21 березня 2024 15:59

Віртуальні «ШІ-дівчата» у сім разів популярніші, ніж з «ШІ-хлопці» — дослідження

Богдан Камінський 16 березня 2024 22:00