Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

PRO наголоси, академічно правильну українську, приказки та сракознавство

Наталя Місюк
Наталя Місюк Авторка проєкту "Давай займемось текстом"
14 червня 2024 3 хвилин читання

Велика, файненька, товстенька, апетина новина! Це сталося! У мобільному застосунку «Давай займемось текстом» з’явилася нова гра-тренажер, а також тести для перевірки знань, зокрема «Сракознавство».

Тепер детальніше.

PRO наголоси

Слухайте, що я вам скажу. На кому ми тільки не тестували гру — на радіоведучих, філологах, вчителях, родичах і друзях, — і ніхто, НІХТО, не зміг пройти жоден рівень із першої спроби. А це тому, що наголоси — одна з найскладніших тем української мови. Но́вий чи нови́й? Чорно́зем чи чорнозе́м? Дві́йня чи двійня́? Як кажете ви? А як правильно казати? Як має звучати українська на вулицях нашої країни?

У грі перед вами з’являються слова. Персонаж-зайчик застрибує на літеру, яку потрібно наголосити. Наприкінці рівня ви побачите свій результат та можете знову пройти гру, щоб його покращити.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Перші десять рівнів та 50 завдань доступні безкоштовно. Далі — за ігрову валюту, улюблені вогірки.

Тест на знання української мови

Цю можливість у нас попросили користувачі. Усе дуже просто. Ми розробили швидкий іспит на 24 підступні запитання. Він фактично сканує ваші знання та допомагає визначити, наскільки добре ви володієте саме академічно правильною українською мовою. Наприкінці ви одразу бачите свій результат та здобуваєте рекомендації щодо того, як його покращити. Своїм результатом можна ділитися у соцмережах.

Тест на знання приказок

Приказки я часто запощую тут і знаю, наскільки всі їх обожнюють. Бо вони важливі і в них багато життя. Тест швидко перевіряє, наскільки добре ви розумієте вкладені у приказки сенси. Результатом можна поділитися з друзями.

І на солодке — «Сракознавство»!

О так! Це дуже особливий розділ. Тест містить приказки про сраку (це важлива частина нашої культурної та не дуже спадщини) та оцінює, наскільки добре ви їх розумієте. Результатом можна поділитися з друзями.

Що далі?

Тести будуть ще: на підході тест про говірку галицьких айтівців, про 16 діалектів української мови та про знання історії «Давай займемось текстом».

Ми змогли настільки пришвидшитися з темпами розробленнятзавдяки гранту від Українського фонду стартапів та участі в акселераційній програмі для стартапів від 1991 Accelerator.

Застосунок доступний ось тут для всіх дорослих: https://clx.by/text_ukraine

Спробуйте, будь ласка, та розкажіть, як вам.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Два EdTech стартапи перемогли у хакатоні Future Simple Hack

Олеся Дерзська 3 липня 2024 19:38

Як бізнес-спільноти сприяють розвитку вашого нетворку

Максим Олійник 2 липня 2024 11:35

Бренд, побудований на провокації та сексуалізації: історія Playboy

Артем Беседа 27 червня 2024 17:41

Як я провела Ukrainian Blockchain Week 2024

Владислав Миронович 27 червня 2024 10:00

Що таке DRaaS-рішення і чим воно корисне для бізнесів

Maris Sperga 26 червня 2024 11:36