Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вчимося відпочивати. Топ-10 застосунків для спокійного сну

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
18 листопада 2022 4 хвилин читання

Коли українці сьогодні живуть від відключення електрики до тривоги, здоровий сон як ніколи важливий для збереження психіки. Тому SPEKA підготувала топ-10 корисних застосунків для сну, які допоможуть вам уві сні рахувати овечок, а не російські ракети. 

Rain Rain Sleep Sounds

Безкоштовна версія застосунку дозволяє обрати з 35 розслаблювальних треків: шум дощу, океанські хвилі, тріск каміна, котяче муркотіння, цокання годинника тощо. А таймер, за яким застосунок сам вимикається, дозволить вам заснути спокійно, не турбуючись, що за ніч Rain Rain Sleep Sounds посадить ваш смартфон

Sleep as Android

Розумний будильник відстежує цикли сну. Застосунок працює безконтактно та готує докладні звіти про якість нічного відпочинку, зокрема, про тривалість та фази сну, хропіння, сатурацію, ритм серця. 

Sleepo

У цьому застосунку ви можете створити власну колекцію зі звуків дощу, природи, міста та білого шуму. Також користувач може налаштувати таймер для завершення роботи програми. Sleepo працює, навіть коли ви офлайн.  

Sleep Cycle

Трекер допоможе з легкістю засинати та прокидатися. Програма може досліджувати ритми сну на відстані та готувати докладні звіти щодня. Це дозволить проаналізувати фази глибокого та легкого сну, а также дізнатися про загальний стан здоров'я. Крім того, користувач може обрати мелодію для будильника, який розбудить у комфортний час.

Pzizz

Pzizz пропонує широкий вибір фонових звуків для сну на будь-який смак: музика, голос, шуми природи. Крім того, у застосунку є музика для концентрації.

Recolor

У цьому застосунку людина може знайти нове хобі, що допоможе отримувати приємні емоції та швидко засинати. Recolor сподобається тим, хто полюбляє розмальовки. Застосунок пропонує 4000 унікальних ілюстрацій, що створили професійні художники. Користувач може розфарбовувати картинки у десяти категоріях: мандали, тварини, портрети, романтика, фильми та ін. Також є можливість стати частиною спільноти Recolor та ділитися роботами у соцмережах.

Calm

Корисний застосунок для медитації та сну. Ввечері можна робити 10-хвилинні антистресові вправи, дихальні практики для релаксу, медитації з гідом для різного ступеня підготовки. А ще у Calm є функція Sleep Stories, що дозволяє слухати казки, музику, звуки природи перед тим, як заснути.

Freedom

Застосунок блокує програми та сайти. Можна використовувати різні формати: чорні списки, тимчасовий блок. Таким чином, користувач створює режим блокування програм, щоб відволіктися, звикає до цифрового детоксу, концентрується на робочих завданнях або релаксує перед засинанням. Налаштування Freedom можна синхронізувати на всіх пристроях.

ActionDash

ActionDash аналізує поведінку користувача: скільки часу витрачено на кожний застосунок, скільки повідомлень отримано, скільки разів розблоковано смартфон тощо. Є можливість тимчасово блокувати окремі програми для концентрації. Також можна встановити графік сну — у цей час програми не заважатимуть.

White Noise Lite

Застосунок пропонує засинати під білий шум. Користувач може обрати 40 варіантів звуків, наприклад, сильний дощ, робота вентилятора та ін. White Noise Lite працює у фоновому режимі, тому є можливість користуватися іншими програмами. Також у застосунку є система будильника та таймера, яка повільно вмикає та вимикає звук під час сну. White Noise Lite працює також офлайн.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ФБР «вкрай стурбоване» роботою TikTok у США

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:32

Viber скорочує співробітників в офісах по всьому світу

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:08

Мобільні оператори пояснили, чому під час відключень світла зникає зв'язок та інтернет

Катерина Колонович 25 жовтня 2022 22:09

Фанатам йоги присвячується. Топ-10 застосунків для занять та релаксації

Христина Коновалова 21 жовтня 2022 22:00

«єППО»: як повідомити ЗСУ про ракету чи дрон

Jez Emreis 16 жовтня 2022 18:35