Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як правильно тікати від зомбі. Топ-10 застосунків для ходіння

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
11 листопада 2022 4 хвилин читання

Через постійні відключення світла українці почали багато рухатися, зокрема сходами. Щоб вимушені вправи не дратували, а були стартом для великого спортивного майбутнього, SPEKA зібрала топ-10 корисних застосунків, які зможуть підрахувати кількість зроблених кроків, визначити маршрути для тренувань, оцінити кількість спожитих та витрачених калорій, а ще навчити правильно висипатися. Якщо всі ці програми не мотивують на подвиги, можна спробувати пограти у незвичну гру та побігати від зомбі.    

Pacer

Застосунок допоможе порахувати кроки та калорії. Для цього треба завантажити програму на смартфон та носити гаджет із собою. Pacer покаже час, що користувач витратив на ходьбу або біг. А за допомогою GPS є можливість записувати маршрут пробіжок, прогулянок та поїздок на велосипеді.

StepsApp

У застосунку користувач може бачити, скільки він зробив кроків та витратив калорій. Програма має просту й зрозумілу форму статистики: день, тиждень, місяць, рік. За потреби StepsApp надішле повідомлення та опублікує результати у соцмережах. 

Sweatcoin

Трекер допоможе стежити за рівнем фізичної активності. Він рахує кроки у фоновому режимі, не витрачаючи заряд батареї. Застосунок можна використовувати на смартфоні або смартгодиннику. Sweatcoin має свій алгоритм для підрахунку кроків, тому не відстежує місцеперебування користувача. Крім того, кроки допомагають заробляти валюту сувоїн, за яку можна придбати товари від партнерів. 

Gaia GPS

Застосунок буде корисний мандрівникам або фанатам активного відпочинку. За допомогою Gaia GPS можна планувати подорожі, використовуючи смартфон, планшет або ноутбук. Для цього треба завантажити топографічну, дорожню та аеронавігаційну мапу всього світу. Застосунок працює без доступу до інтернету. Також у програмі можна формувати маршрути, залишати геотеги та ділитися результатами у соцмережах. 

Relive

За допомогою застосунку можна бігати, їздити на велосипеді або подорожувати пішки. Також Relive дає змогу записувати заняття спортом, фотографувати та ділитися цією інформацією з друзями. А ще у застосунку можна планувати маршрути, стежити за своїми пересуваннями в GPS та аналізувати статистику. 

Strava

У сервісі реально поєднати функції фітнес-трекеру та спортивної спільноти. Можна обирати більш ніж 30 видів спорту, наприклад, біг, йога, хайкінг, їзда на велосипеді та ін. Також є можливість записувати свої тренування. А ще Strava дозволяє обирати варіанти маршрутів, відстежувати прогрес у журналі тренувань, ділитися геоданими, читати новини спільноти. 

Zombies, Run!

Якщо людина не знаходить мотивацію для занять ходою або бігом, можна спробувати незвичну гру, де треба тікати від зомбі. Розробники пропонують справжні пригоди з піснями, що можна зберігати у своєму плейлисті. Також на користувача постійно чекають нові завдання, в яких можна рятувати людей. 

Water Balance

Щодня людина має пити воду, особливо якщо вона багато рухається та займається спортом. Тому корисним буде застосунок Water Balance. Він розрахує, скільки води людина має випивати щодня, враховуючи поточну вагу. Також програма постійно нагадує про наступний прийом води.

FatSecret

Ще один корисний застосунок для підрахунку калорій. У програмі людина може порахувати калорійність страв, вести щоденники харчування та фізичних вправ, ставити цілі зі схуднення та аналізувати результати у звітах. Також є функції розпізнавання зображення, повідомлень, трекер води. 

Sleepzy

Для збалансованого життя важливий здоровий сон. Тож застосунок з функціями розумного будильника та відстежувача сну стане у пригоді. Програма знайде оптимальну годину для пробудження, збере статистику якості нічного сну та визначить, чи хропіла людина. Завдяки Sleepzy користувач зможе вести щоденник сну та отримувати рекомендації для покращення відпочинку.  

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українські розробники Bubibo представили перший pet-tech-продукт

Богдан Камінський 17 квітня 2024 15:33

«Мета — бути готовими до IPO до кінця 2026 року». Інтерв’ю із засновником та CEO Headway Антоном Павловським

Сергій Коноплицький 17 квітня 2024 15:08

Власний фінансовий застосунок за вісім місяців: кейс команди NovaPay

Яна Левада 17 квітня 2024 14:30

Як технології допомагають мусульманам дотримуватись Рамадану

Богдан Камінський 9 квітня 2024 16:12

В monobank стався масштабний збій: що відомо

Богдан Камінський 1 квітня 2024 13:39