Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Фанатам йоги присвячується. Топ-10 застосунків для занять та релаксації

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
21 жовтня 2022 4 хвилин читання

SPEKA обрала топ-10 застосунків, що дають змогу займатися йогою будь-де — вдома, на роботі або навіть в укритті. 

Yoga — Track Yoga

У застосунку доступні хатха-йога, пранаяма, віньяса-йога, інь-йога, асани йоги, базова йога. Програма допоможе тренуватися як новачкам, так і професіоналам. У застосунку є можливість ставити завдання на тиждень, надсилати повідомлення на телефон.   

Daily Yoga

У застосунку можна почати займатися йогою з нуля та поступово збільшувати рівень складності. Для цього на платформі щотижня стартують нові курси. Також у програмі є функція розумного тренера, який створює графік занять на 28 днів. Такий формат допомогає користувачу поставити певні цілі, наприклад, позбавитися стресу або схуднути. 

Gaiam TV Fit & Yoga

У застосунку можна знайти велику бібліотеку різноманітних програм для фізичного здоров'я. Можна обрати наступні види занять: йогу, силові вправи, ходьбу, кардіо, медитацію тощо. Завдяки відомим інструкторам користувачі навчаться безпечно займатися фітнесом або йогою правильно. Так людина зможе захистити свій організм від травм.  

Prana Breath: Calm & Meditate

Програма присвячена дихальним практикам. Розробники пропонують заняття, що базуються на суфійських та тибетських знаннях, а також досвіді пранаями. Застосунок має цікаві практики, які допоможуть вирішити проблеми з емоційним переїданням та відмовитися від куріння. А всі свої досягнення можна побачити та зафіксувати у статистиці.  

5 Minute Yoga

Якщо людина багато працює та не має вільного часу, цей застосунок стане оптимальним асистентом у заняттях йогою. У програмі є функція таймера, тому кожне тренування триватиме лише п'ять хвилин. Крім того, на платформі є детальні інструкції, що допоможуть навчитися правильно виконувати кожну позу. 

Yoga for Beginners | Mind&Body

Ще один застосунок для тих, хто тільки починає займатися йогою. Тут можна знайти прості та ефективні тренування, наприклад, для пробудження або фіксації результатів через 30 днів. А голосові підказки дозволять сконцентруватися на кожній позі. 

Asana Rebel

Застосунок пропонує користувачу понад 100 зайнять йогою або фітнесом. При цьому можна шукати та обирати тренування для різних цілей: схуднення, релаксації, підтримання гарної фізичної форми. Контент постійно оновлюється. Також у застосунку є інструкції, що допоможуть ефективно та безпечно виконувати різні вправи. 

Yoga — Poses & Classes

Гарний каталог для вивчення поз йоги. Інструктори розробили 111 позицій. Їх можна шукати за назвою, рівнем складності, призначенням. Для кожної пози є інструкція. Користувач може обирати тривалість заняття — від 10 до 30 хвилин. Також реально зберігати історію тренувань та планувати наступні йога-класи.

Yoga | Down Dog

У бібліотеці представлено 60 тис. поз, тому є можливість створювати різні комбінації для тренувань. Користувач може займатися за такими напрямами, як хатха, відновлювальна йога, інь-йога, аштанга та ін. А ще у застосунку є функція вибору голосу, що буде супроводжувати заняття. 

Glo Yoga, Pilates, Meditation

У застосунку є теорія та практика з йоги, медитації та пілатесу. Можна шукати заняття за запитом — дихальна гімнастика, заспокійлива медитація, базова йога або кардіотренування. А ще у застосунку реально змінювати гучність музики, зберігати улюблені заняття у папці «Обране», налаштувати таймер для медитації.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вчимося відпочивати. Топ-10 застосунків для спокійного сну

Христина Коновалова 18 листопада 2022 17:14

ФБР «вкрай стурбоване» роботою TikTok у США

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:32

Viber скорочує співробітників в офісах по всьому світу

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:08

Мобільні оператори пояснили, чому під час відключень світла зникає зв'язок та інтернет

Катерина Колонович 25 жовтня 2022 22:09

«єППО»: як повідомити ЗСУ про ракету чи дрон

Jez Emreis 16 жовтня 2022 18:35