Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чому ваші друзі зникають із стрічок соціальних мереж

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 січня 2023 3 хвилин читання

Оглядач Bloomberg Сара Фраєр розмірковує над тим, чому люди припиняють ділитися особистим життям у соціальних мережах. Традиції у соцмережах, здається, дуже змінилися останнім часом.

Цього року соціальні мережі майже не пропонують оновлення із життя наших близьких. Виявляється, соціальна частина мереж, яка допомагала формувати поведінку людей в інтернеті та поза ним протягом десятьох років, тепер стала чимось на зразок примхи. Вона відмирає сумно, повільно, як звички в інтернеті, зрештою люди, які надсилатимуть публічні повідомлення про дні народження у Facebook, будуть такими ж рідкісними, як і ті, у кого досі є адреси електронної пошти AOL, повідомляє Bloomberg.

Торік самі соціальні мережі відмовилися від порятунку контенту, пов'язаного з друзями. Мережі тепер більше покладаються на наявність популярних каналів для людей, щоб розважити їх під час прокручування стрічки.

Facebook роками переймався через цю неминучу зміну. Наприклад, у 2017 році компанія почала спонукати людей приєднуватися до груп у Facebook, щоб розширити мережу друзів. Деякий час це працювало, але цього року, оскільки бюджети рекламодавців скоротилися, а Apple Inc. обмежила ефективність реклами, материнська компанія Meta Platforms Inc. вирішила, що потрібні більш радикальні кроки. Це дозволило професійним творцям вийти на передній план.

Послуги, які Facebook та Instagram надаватимуть у майбутньому, відрізнятимуться. Вони будуть більше зосереджені на інтересах самих користувачів, ніж їхніх друзів. Зараз соцмережа копіює TikTok, захопливу програму для короткого відео, яка розважає людей за допомогою штучного інтелекту та вимагає від користувача мінімальних зусиль, щоб вирішити, що варто подивитися. А користувачі, які публікують більшість постів, стануть «творцями» — тими, хто намагається зробити кар'єру за допомогою соціальних мереж.

Meta, попри зміну алгоритму та звільнення 13% робочої сили, продовжує залишатися найстабільнішою компанією у групі. 

Здається, наразі немає достатньо популярного стартапу, щоб зв'язати людей з їхніми друзями. Ймовірно, що відповідним місцем для обміну особистим залишатимуться приватні повідомлення та повідомлення у малих групах. Тому опублікуйте новорічний феєрверк в Instagram, якщо ви досі бажаєте це зробити. Можливо, це станеться востаннє.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta погрожує видалити новини з Facebook та Instagram в Каліфорнії

Кіра Іванова 2 години тому

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Новий тренд у TikTok: що таке sludge content і як це впливає на зумерів

Ольга Горбенко 29 травня 2023 18:33

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 29 травня 2023 14:15

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41