Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чому ваші друзі зникають із стрічок соціальних мереж

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 січня 2023 3 хвилин читання

Оглядач Bloomberg Сара Фраєр розмірковує над тим, чому люди припиняють ділитися особистим життям у соціальних мережах. Традиції у соцмережах, здається, дуже змінилися останнім часом.

Цього року соціальні мережі майже не пропонують оновлення із життя наших близьких. Виявляється, соціальна частина мереж, яка допомагала формувати поведінку людей в інтернеті та поза ним протягом десятьох років, тепер стала чимось на зразок примхи. Вона відмирає сумно, повільно, як звички в інтернеті, зрештою люди, які надсилатимуть публічні повідомлення про дні народження у Facebook, будуть такими ж рідкісними, як і ті, у кого досі є адреси електронної пошти AOL, повідомляє Bloomberg.

Торік самі соціальні мережі відмовилися від порятунку контенту, пов'язаного з друзями. Мережі тепер більше покладаються на наявність популярних каналів для людей, щоб розважити їх під час прокручування стрічки.

Facebook роками переймався через цю неминучу зміну. Наприклад, у 2017 році компанія почала спонукати людей приєднуватися до груп у Facebook, щоб розширити мережу друзів. Деякий час це працювало, але цього року, оскільки бюджети рекламодавців скоротилися, а Apple Inc. обмежила ефективність реклами, материнська компанія Meta Platforms Inc. вирішила, що потрібні більш радикальні кроки. Це дозволило професійним творцям вийти на передній план.

Послуги, які Facebook та Instagram надаватимуть у майбутньому, відрізнятимуться. Вони будуть більше зосереджені на інтересах самих користувачів, ніж їхніх друзів. Зараз соцмережа копіює TikTok, захопливу програму для короткого відео, яка розважає людей за допомогою штучного інтелекту та вимагає від користувача мінімальних зусиль, щоб вирішити, що варто подивитися. А користувачі, які публікують більшість постів, стануть «творцями» — тими, хто намагається зробити кар'єру за допомогою соціальних мереж.

Meta, попри зміну алгоритму та звільнення 13% робочої сили, продовжує залишатися найстабільнішою компанією у групі. 

Здається, наразі немає достатньо популярного стартапу, щоб зв'язати людей з їхніми друзями. Ймовірно, що відповідним місцем для обміну особистим залишатимуться приватні повідомлення та повідомлення у малих групах. Тому опублікуйте новорічний феєрверк в Instagram, якщо ви досі бажаєте це зробити. Можливо, це станеться востаннє.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Біди TikTok, надії Meta, бої навколо ChatGPT. Головні IT-тренди тижня

Єлизавета Гогілашвілі 19 хвилин тому

На Twitter подали до суду за борг у $1,9 млн консалтинговій фірмі

Катерина Колонович 4 лютого 2023 15:46

ChatGPT обігнав TikTok у рейтингу темпів зростання серед сервісів

Руслан Сорока 3 лютого 2023 17:12

Instagram розробляє функцію платної верифікації

Катерина Колонович 3 лютого 2023 09:38

Платна верифікація в Instagram, 88 танків Leopard 1 від Німеччини, вільний роумінг в ЄС для українців. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 лютого 2023 09:30