Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Для ФОП і не тільки. Чотири українські онлайн-сервіси для сплати податків

Єлизавета Гогілашвілі
Єлизавета Гогілашвілі Редакторка
15 березня 2023 3 хвилин читання

Стежити за календарем звітності й сплачувати податки вчасно було нелегко і до повномасштабного вторгнення. Зараз нам ще важче згадати, який сьогодні день та сконцентруватися на чомусь поза новинами. Але є онлайн-сервіси, що забирають на себе турботи, повʼязані зі сплатою податків. SPEKA дізналась, які українські платформи спрощують життя підприємців. 

Українські онлайн-сервіси для сплати податків Українські онлайн-сервіси для сплати податків

Taxer

Сервіс допомагає ФОП вести звітність та сплачувати податки вчасно. Він працює вже понад 10 років, але за цей час оновив свій інтерфейс. 

На Taxer доступні три тарифи — базовий, стандарт та корпоратив. Базовий тариф безкоштовний, вартість стандартного — 650 грн на рік. До нього входить, зокрема, автоматичне заповнення звітів, а також юридичні та бухгалтерські консультації. Корпоративний (для бухгалтерів, що ведуть кілька ФОПів) розраховується індивідуально. 

На сайті є електронна звітність, довідник реквізитів для сплати ЄП та ЄСВ для всіх регіонів, навчальні відео для користування сервісом, ключові податкові бланки для ФОП. Також доступний податковий календар для ФОП на рік (без найманих працівників та з ними).

Інтерактивний податковий календар / Taxer Інтерактивний податковий календар / Taxer

іFin

Сервіс для юридичних осіб, ФОП, а також бухгалтерських компаній. На ринку — з 2011 року (але, схоже, дизайн сайту відтоді не змінювався). 

Дозволяє подавати звіти до Державної податкової служби, Державної казначейської служби, Державної служби статистики, Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування. Дані можна імпортувати з різних бухгалтерських програм.

Вартість для ФОПів — від 259 грн/міс.  

Як користуватися iFin / YouTube

Fairo

Сервіс керування ФОП для фрилансерів, що працює за підтримки Raiffeisen Bank International. Також серед партнерів — система YouControl та проєкт Liga Report. 

Fairo — мобільний застосунок для iOS та Android, що дозволяє інтегрувати рахунки monobank та ПриватБанку. Є українськомовна та англомовна версії. Обіцяє готові інвойси за хвилину, можливість створити й надіслати податкові звіти за кілька кліків, а також нагадування про дедлайни. Програму можна завантажити безкоштовно. 

Приклад функціонала / Fairo Приклад функціонала / Fairo

BOOKKEEPER

Повноцінна онлайн-бухгалтерія для приватних підприємств, ФОП та ТОВ, розроблена у 2018 році. У функціоналі — можливість складати, зберігати та друкувати первинні документи, вести бухгалтерський облік, розраховувати зарплату персоналу, податки та подавати електронну звітність.

Перші 30 днів роботи — безкоштовні, потім — 295 грн на місяць. На час повномасштабної війни компанія надає повний доступ і користувачам із заборгованістю. 

Усі дані зберігаються на віртуальних серверах Microsoft. Доступна демоверсія сервісу. Новим користувачам пропонують відеоурок.

Як користуватися Bookkeeper / YouTube

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Безкоштовний курс про створення та ведення ФОП від Дії та Juscutum вже доступний онлайн

Артем Житкевич 22 лютого 2024 22:04

YASNO розробила мобільний застосунок, поки тільки для Києва

Богдан Камінський 14 лютого 2024 18:22

Укрзалізниця запустила онлайн-сервіс претензійного повернення квитків

Юлія Мирська 8 лютого 2024 11:12

Як закрити ФОП: тонкощі процедури, які треба знати

Владислав Нечипорук 5 лютого 2024 18:00

ЄСВ для ФОП у 2024 році: суми, терміни та способи оплати

Ольга Морєва 5 лютого 2024 12:23