Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як використовувати ChatGPT у повсякденному житті, не вигоріти на роботі та залучити нових клієнтів для малого бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
22 квітня 2024 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Як підібрати ключові слова у Google Ads, щоб збільшити продажі

Ключові слова — це надзвичайно важлива річ, через яку потенційні клієнти вийдуть на ваш товар через Google. Але щоб це працювало, треба все правильно зробити та налаштувати. Як саме, розповідає підприємець Ігор Івіцький.

Як використовувати ChatGPT у повсякденному житті?

ChatGPT — це не лише робочий інструмент, який можна використовувати для виконання професійних завдань. Він цілком може допомогти і у повсякденному житті. Як саме — розповідає блогер Tirendaz AI.

Як запобігти вигоранню на роботі: поради для підтримки внутрішнього балансу та ментального здоров’я

Проблема вигорання на роботі стає дедалі більш актуальною, особливо в Україні де на робочий стрес накладається війна. Як йому запобігти, розповідає Віталій Курдюмов, СBDO Clarity Ukraine. 

Як блокчейн змінює майбутнє ШІ: огляд від Coinbase

Технології блокчейну та штучного інтелекту, здавалося б, не дуже перетинаються. Проте поєднання ШІ та блокчейну стало однією з провідних тем, оскільки щодня хтось намагається знайти нове застосування цієї синергії в галузі й з'ясувати, як вони можуть покращити один одного. Як це відбувається, переповідає журналіст Владислав Гринів

Власний сайт, просування у соцмережах та якісне обслуговування: як залучити нових клієнтів для малого бізнесу

Традиційні способи залучення клієнтів уже не приносять належного ефекту: фізичні магазини втрачають покупців й щороку скорочують аудиторію. Водночас малий і середній бізнес, який не посоромився вийти в інтернет, зростає. Тож як такому бізнесу залучити ще більше клієнтів розповідає Даніелла Шихабутдінова, COO Weblium.

Як відрізнити роботу ШІ від людської неозброєним оком та як регулюється питання авторства

Генеративний контент, створений за допомогою ШІ, стає дедалі більш реалістичним і все частіше стає складно відрізнити її від твору живої людини. Як це зробити, розповідає Владислав Савченко, президент Європейської асоціації програмної інженерії EASE.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Блокчейн у спорті: як новітні технології змінюють спортивну індустрію?

Владислав Гринів 11 годин тому

Чому Сема Альтмана звільнили з OpenAI?

Олеся Дерзська 13 годин тому

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 28 травня 2024 18:55

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 28 травня 2024 15:28

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 28 травня 2024 13:56