Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як використовувати ChatGPT у повсякденному житті?

Tirendaz AI
Tirendaz AI ШІ-блогер
20 квітня 2024 6 хвилин читання

Багато людей дізналися про можливості штучного інтелекту за допомогою ChatGPT, але вони ще не зовсім знають, що робити з цим інструментом. У скороченому перекладі колонки популярного блогера Tirendaz AI ми розповімо, як використовувати ChatGPT у восьми повсякденних та робочих сценаріях. 

1. Короткий опис книг

Щодня виходять нові цікаві книги. Будьмо реалістами, у нас немає часу читати більшість із них. Ось тут і розпочинає гру ChatGPT, адже він може написати для нас короткий зміст книги.

Звісно, краще прочитати всю книгу. Але якщо у вас немає часу, це один із способів отримати уявлення про твір. Таким чином, ознайомившись із його резюме, ви можете вирішити, чи варто витрачати час на книгу чи побіжних знань для підтримки бесіди буде цілком достатньо.

2. Рекомендації

Ми завжди хочемо знаходити найякісніші продукти і читати найцікавіші книги. Ми часто читаємо і дивимось огляди, щоб знайти найкращі з них. Але цей процес дуже виснажливий і потребує багато часу, чи не так? Не переймайтеся, ChatGPT допоможе вам знайти найкращі продукти.

Скажімо, ви хочете спеціалізуватися на Data Science і бажаєте знайти найкращі книги для цього. Просто попросіть ChatGPT порекомендувати їх вам. Він за лічені секунди напише не лише назви книг,  але й їхні особливості. 

Тож ви можете отримувати від ChatGPT рекомендації про відпочинок, фільми, відеоігри та багато іншого.

3. Маркетинг

У кожного з нас є досвід у різних сферах. Але ми не можемо бути експертами у кожній галузі.

Наприклад, веброзробник. Він цілком може бути експертом у веброзробленні та дизайні. Йому або їй потрібно рекламувати себе, щоб отримати роботу, або платити агенціям за рекламу для цього.

Хороша новина у тому, що ChatGPT може стати вашим рятівником, щоб не витрачати гроші. Ця модель, безумовно, змінює правила гри для просування. Наприклад, ви хочете створити рекламу на Facebook. Що ж, можна попросити ChatGPT створити «рекламу на Facebook для найкращого фахівця з веброзробки». Він напише заголовки та тексти, тож вам більше не потрібно шукати агенцію для реклами. 

ChatGPT не обмежується лише рекламою. Ви можете доручити цій моделі створення всього вашого маркетингового контенту — від e-mail-кампаній до постів у соціальних мережах. Так ви заощадите і час, і гроші.

4. Створення контенту

Створення контенту стало однією з найважливіших навичок сьогодення. Створюючи контент, ви можете як вдосконалювати себе, так і створювати широку мережу.

Важливо знайти цікаві заголовки для вашого контенту. Коли ви робите відео на YouTube або пишете пост у блозі, ви маєте знайти назву, що привертає увагу. Для цього ви можете використовувати ChatGPT.

Припустімо, ви хочете створити освітню платформу з підтриманням штучного інтелекту. Ви хочете знайти цікаву назву для цієї стартап-ідеї. Для цього ви можете використовувати ChatGPT, попросивши його створити 10 привабливих назв для цієї ідеї стартапу. Ви також можете створити яскраві назви для вашого блогу або каналу на YouTube.

5. Особистий розвиток

Читання довгих життєвих історій іноді може лякати. Але ChatGPT вам допоможе: він дуже талановитий, коли ви хочете побачити короткий виклад реальних історій успішних людей.

Наприклад, ви бажаєте дізнатися про життя Стіва Джобса для натхнення. ChatGPT стане у пригоді. Попросіть його розказати справжню мотивувальну історію Стіва Джобса, засновника компанії Apple.

Так ви можете дізнатися про життєві історії таких успішних людей, як Білл Гейтс, і надихнутися їхніми історіями.

6. Спрощення складних запитань

Ми часто стикаємося зі складними, важкими для розуміння питаннями. Було б чудово, якби хтось міг пояснити складні поняття, спростивши їх, чи не так?

ChatGPT може спростити все для вас. Незалежно від того, чи ви програміст, маркетолог, чи просто допитливий студент, ChatGPT робить найскладніші теми легкими для розуміння. Наприклад, його можна попросити пояснити, що таке квантові обчислення 5-річній дитині, і він наведе прості приклади для пояснення, максимально спростивши це питання. 

Якщо ви хочете вивчити новітні складні технологічні теми або зрозуміти складні академічні терміни, ChatGPT до ваших послуг — просто попросіть його їх спростити.

7. Покращення навичок письма

Ви відчуваєте дискомфорт через свої навички англійської? Не переймайтеся, багато людей відчувають те саме. Якщо ви не живете в англомовній країні, вам буде важко вивчити граматичні правила і повсякденні вирази. Але ChatGPT допоможе вам покращити мовні навички за лічені секунди.

Припустімо, ви хочете отримати платіж від компанії. Спочатку напишіть речення, а потім перетворіть їх на більш формальні за допомогою ChatGPT. Можете дати йому завдання, наприклад, «перепиши це речення більш формально». Ви також можете використовувати ChatGPT для таких цілей, як виправлення граматичних помилок, покращення плавності тексту або переклад контенту.

8. Підготовка до співбесіди

На співбесідах важко показати свій потенціал. Ви хочете продемонструвати свої знання та навички, але водночас HR намагається запропонувати вам найнижчу можливу зарплату.

Ви можете звернутися до ChatGPT по найкращі поради та підказки, щоб досягти успіху на співбесіді. Наприклад, можете попросити його скласти список запитань, які найімовірніше вам поставлять на співбесіді й потренуватися на них відповідати. 

Але зачекайте, це ще не все. ChatGPT також допоможе вам домовитися про найкращу зарплату. Попросіть його надати варіанти відповідей, якщо інтерв’юер запитає вас про зарплату.

Співбесіда — це, по суті, тактична боротьба. Застосовуючи ці стратегії, ви зможете отримати від роботодавця зарплату, що відповідає вашим навичкам.

Підсумок

Новий тренд — використання інструментів штучного інтелекту. Одним із найважливіших таких інструментів є ChatGPT. Якщо ви використовуєте ChatGPT правильно, він допомагає вам у повсякденному житті, заощаджуючи час і гроші. У цьому блозі ми розглянули вісім сценаріїв використання ChatGPT. Ви також можете використовувати цей інструмент для кодування, створення резюме, написання сценарію і навіть дизайну — варіантів купа.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple планує інтегрувати Google Gemini в свої пристрої

Вікторія Рудзінська 21 годину тому

Білл Гейтс нагадав про надмірне споживання електроенергії ШІ

Олеся Дерзська 28 червня 2024 16:07

Бренд, побудований на провокації та сексуалізації: історія Playboy

Артем Беседа 27 червня 2024 17:41

Для чого потрібна карʼєрна стратегія або чому важливо розуміти, що тебе очікує за 5 років?

Марія Баня 27 червня 2024 17:20

Як я провела Ukrainian Blockchain Week 2024

Владислав Миронович 27 червня 2024 10:00