Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна потребує власної miltech індустрії: які воєнні теми обговорюватимуть на iForum 2023

Олександр Кардаков
Олександр Кардаков Керівник напряму Military Tech на iForum 2023
26 липня 2023 3 хвилин читання

Цього року вперше на iForum буде напрям Military Tech, який я формую. На найбільшій техноконференції України ми обговоримо те, про що болить у країні, яка воює. Погодьтеся, перебуваючи в епіцентрі такої масштабної та технологічної війни, важко ігнорувати тему воєнних технологій. 

Переді мною стояло завдання максимально підсвітити всі болючі питання і надати слово тим, хто так чи інакше впливає на стан та долю цієї важливої сфери в Україні. Тож напрям military поділили на п’ять панелей.

Які military-панелі будуть на iForum 2023

Перша — побудова оборонних екосистем з модератором Анатолієм Амеліним. Якщо все вийде, очікуємо на цій дискусії профільного міністра та керівників великого бізнесу, які працюють на користь країни.

Друга панель за керівництва Єгора Аушева буде сконцентрована на обговоренні безпекових викликів у воєнний та післявоєнний час для обʼєктів критичної інфраструктури України. Плануємо виступи представників профільних держустанов та виробників із кейсами. Як дадуть слово, розкажу і про свої новітні розробки у цій галузі.

Третя панель, найбільша, про дрони з модератором Марією Берлінською. Розглянуть питання від розроблення та виробництва БпЛА до прийняття їх на озброєння та навчання пілотів. Сподіваємося показати вам нові українські дрони.

Переходимо до пошуку інвестицій. Про це буде четверта панель. Бо для багатьох мізків у нашій країні це питання №1. Тут я зібрав кейси від тих, хто вже залучає інвестиції, і запросив з виступами тих, хто може їх запропонувати.

І завершимо панеллю №5 про OSINT, сучасну розвідку України та її трансформацію за час повномасштабного вторгнення. Модератор — Артем Старосєк, відомий як founder найбільшої в країні OSINT-спільноти Molfar, яка об'єднує 250 професіоналів, що займаються військовою розвідкою, фактчеками, пошуком інформації та аналітикою.

І трохи про майбутнє

Думаю, у нас вийде найбільш всеосяжний напрямок. Запрошую всіх зацікавлених та небайдужих на iForum 2023,зокрема на Military Tech.

Сподіваюся, що  наступного року зможемо зустрітися вже на денному напрямі Military Tech, де поговоримо про кроки України на шляху до досягнення більшої мети — стати країною №1 у світі в галузі воєнних технологій.
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи можна підприємцю відмовитись від використання РРО?

Владислав Нечипорук 3 години тому

Як за допомогою SERM вивести тональність бренда на новий рівень. Кейс Goldi та Netpeak

Владислав Миронович 4 години тому

10 кроків для збереження команди в кризовий час

Bogdan Levchenko 22 травня 2024 18:00

Як залишатися продуктивними, працюючи віддалено

Анна Геллар 22 травня 2024 16:00

AI несеться: як ШІ розміновує Україну, ChatGPT в iPhone, усі деталі GPT-4о

Владислав Миронович 22 травня 2024 10:00