Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Пентагон відправляє в Україну американську зброю, яка зберігається в Ізраїлі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 січня 2023 2 хвилин читання

Пентагон використовує величезні, але маловідомі запаси американських боєприпасів в Ізраїлі, щоб допомогти задовольнити гостру потребу України в артилерійських снарядах під час війни з росією.

Поки високопосадовці оборонних і військових відомств з десятків країн, зокрема країн НАТО, готуються зустрітися на авіабазі Рамштайн у Німеччині, щоб обговорити відправлення в Україну додаткових танків та іншої зброї, офіційні особи США намагаються зібрати достатньо снарядів для Києва цього року, зважаючи на передбачуваний весняний наступ, пише The New York Times.

Наразі США надіслали або пообіцяли надіслати Україні трохи більше мільйона 155-міліметрових снарядів. Значна частина цього походить із запасів в Ізраїлі та Південній Кореї, сказав високопосадовець США на умовах анонімності.

Інші країни Заходу, зокрема Німеччина, Канада, Естонія та Італія, відправили в Україну 155-міліметрові снаряди.

Українська армія використовує приблизно 90 тис. артилерійських снарядів на місяць, що приблизно удвічі більше, ніж мають США та європейські країни разом, кажуть представники Заходу. Решта має надходити з інших джерел, як-от з наявних запасів або за комерційними продажами.

Торік Пентагон також звернувся до Південної Кореї щодо передання Україні боєприпасів із американських запасів. Окрім того, Сполучені Штати погодилися придбати 100 тис. артилерійських снарядів у Південної Кореї.

Нагадаємо, як раніше стало відомо, для України виготовлять 14 систем для боротьби із дронами Vampire з ракетами APKWS. Проте до середини 2023 року до нас надійдуть лише чотири установки. За Ініціативою сприяння безпеці України (Ukraine Security Assistance Initiative) нову зброю замовляють США у виробників, а це потребує укладання контракту на її виготовлення.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

США надасть Україні черговий пакет військової допомоги на 350 мільйонів доларів

Руслан Сорока 20 березня 2023 18:03

Бельгія надасть Україні 240 військових вантажівок

Катерина Колонович 17 березня 2023 09:18

Хто контролює ринок літій-іонних батарей у США. Дослідження Statista

Єлизавета Гогілашвілі 16 березня 2023 17:00

Власникам TikTok доведеться продати свої частки, щоб уникнути блокування в США

Руслан Сорока 16 березня 2023 15:48

«Сі Цзіньпін оцінив помилки путіна і не захоче приєднуватися до „вісі ідіотів“, яку створили росія та Іран» — Деніел Райс, радник Залужного

Єлизавета Гогілашвілі 16 березня 2023 12:45