Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
3 грудня 2022 3 хвилин читання

SPEKA продовжує спецпроєкт про айтівців, яким вдалося знайти SPEKотний баланс між життям та роботою. Наші герої діляться секретами фізичного та ментального здоровʼя, а експерти — професійними рекомендаціями.

Наш наступний співрозмовник — Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній. Він розповів про свій графік роботи, спорт та хобі, що допомагають зберегти work-life balance.

СЕО Unicsoft Олексій Завгородній: треба вести календар всіх справ СЕО Unicsoft Олексій Завгородній: треба вести календар всіх справ

Важливо дотримуватися планування

У мене є своя стратегія життя, яка не залежить від пори року. Як людина, у якої щодня зранку і до пізнього вечора у календарі заплановані робочі зустрічі, я звик усе планувати. 

Мій ранок починається з невеликої зарядки — high intensity interval training.

Такі тренування можна робити вдома, у готелі чи деінде. Тобто я не прив'язаний до локації. Тому для спорту у мене немає жодних відмовок.

У раціоні потрібні вітаміни та фрукти

Важливо, щоб раціон був збалансований, тож підтримувати продуктивність у шаленому ритмі мені допомагають вітаміни. Особливо тепер, коли щоденних хвилювань достатньо. 

Також у раціон додаю багато фруктів. Це і смачно, і корисно.

Медитації стабілізують емоційний стан

СЕО Unicsoft Олексій Завгородній медитує для боротьби зі стресом СЕО Unicsoft Олексій Завгородній медитує для боротьби зі стресом

Постійно медитую. Це своєрідний ритуал daily routine. Така звичка допомагає мені підтримувати психічний та емоційний стан. Це дуже важливо, якщо враховувати всі негаразди й щільний графік роботи.

Спорт: поважаю сквош, вейкбординг, байдарки

На вихідних я зустрічаюся з друзями та колегами пограти у сквош. Тож моє хобі теж не залежить від погоди за вікном чи пори року.

СЕО Unicsoft Олексій Завгородній обирає різні види спорту
СЕО Unicsoft Олексій Завгородній обирає різні види спорту
СЕО Unicsoft Олексій Завгородній обирає різні види спорту
СЕО Unicsoft Олексій Завгородній обирає різні види спорту

Серед сезонних захоплень можу назвати декілька. Це вейкбординг, сплавляння на байдарках та інколи інші спортивні розваги. Ці види спорту — мій додатковий ресурс, що допомагає отримати позитивні емоції. Крім того, це корисний спосіб провести дозвілля. 

Секрети work-life balance: бізнес надає сили

СЕО Unicsoft Олексій Завгородній вважає, що треба знайти свій ритм життя СЕО Unicsoft Олексій Завгородній вважає, що треба знайти свій ритм життя

Щодо балансу між роботою та особистим життям, то, на жаль, ще не можу говорити про баланс. Але те, що мій бізнес та загалом такий ритм мені до вподоби, точно факт. Тож усе це і дає мені сили та натхнення робити ще більше.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Правила work-life balance: онлайн-списки, головоломки, Ґрета. Leadership Development Program Lead в Intellias Ілона Лесько

Христина Коновалова 22 години тому

Як Україні розвивати інноваційні виробництва у 2023 році?

Максим Грант 3 лютого 2023 14:15

Навіщо IT-підприємцю форум у Давосі

Владислав Миронович 2 лютого 2023 13:25

Програма Apple Soccer TV Push змінює традиційні правила реклами під час матчів

Катерина Колонович 1 лютого 2023 09:25

Квантові комп'ютери, цифрова трансформація українських громад, претенденти на місію Artemis II. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 1 лютого 2023 08:30