Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Пів року Uspacy: як розвивається український сервіс для організації роботи бізнесу

Дмитро Суслов
Дмитро Суслов Співзасновник та директор Uspacy
15 серпня 2023 4 хвилин читання

Рівно пів року тому ми представили онлайн-сервіс Uspacy — єдиний робочий простір для організації щоденних процесів малих і середніх компаній. Продукт, що дозволяє впорядкувати комунікацію, спільну роботу та відносини з клієнтами. Все в одному.

Що вдалося зробити за пів року роботи Uspacy

Коли ми призначали дату релізу, то розуміли, що якомога швидше мусимо запуститися з тим, що маємо! 14 лютого ми випустили Uspacy. і після цього наша команда не зупинялася ані на мить, продовжуючи рухатися до нашої мети!

І от що ми встигли зробити за ці пів року:

 • випустили в CRM користувацькі поля, "Справи", дошку (канбан), мультиворонки;
 • суттєво доопрацювали завдання, додали облік часу в них;
 • у стрічці новин освіжили форму створення дописів, додали віджет днів народження;
 • переїхали на власну платформу чатів, радикально доопрацювали їх можливості (реакції, відповіді, позначки, форматування тексту);
 • запустили сповіщення практично у всіх сутностях продукту;
 • додали дуже функціональний редактор повідомлень;
 • запустили довгоочікувану інтеграцію з популярними українськими сервісами телефонії;
 • додали імпорт даних;
 • створили платформу майбутнього маркетплейсу, на якій вже багацько партнерів-розробників зробили свої застосунки, для розширення можливостей продукту, додали "Крамничку";
 • суттєво доопрацювали мобільний застосунок, додали сповіщення і в нього;
 • зробили двотижневий деморежим;
 • запустили безготівковий та картковий процесінг платежів;
 • суттєво доопрацювали розділи налаштувань просторів та роботу з ролями та правами... і багато, багато, багато іншого.

Взагалі зараз дуже цікаво демонструвати Uspacy тим, хто спробував його в перші тижні після релізу. Можна одночасно і здивувати їх, і зарядити впевненістю в швидкості нашого руху.

Але продукт — це хоч і головний, але не єдиний фокус нашої активності. Бо коли виходиш на ринок з чимось новим, то ти просто зобов'язаний забезпечити його видимість.

Як відбувається просування  Uspacy

За ці пів року ми встигли тричі потрапити до офіційних українських делегацій на міжнародних заходах (Web Summit Rio в Бразилії, OMR Festival у Німеччині, VIVA Technology у Франції), а також самостійно взяли участь у SaaStock USA (Сполучені Штати), Collision (Канада) та нашому ріднесенькому iForum у Києві.

Хоч Україна і є нашим домашнім ринком, але ще задовго до появи Uspacy ми домовилися, що створюємо глобальний міжнародний продукт. За ці пів року ми запустилися ще й на доменах .com та .eu, а також почали шукати своє місце на ринках Бразилії та Польщі. А ще сьогодні Uspacy говорить українською, англійською, бразильською португальською та польською мовами.

За ці півроку більш ніж 2300 бізнесів у всьому світі почали користуватися Uspacy. На сьогодні маємо більше ста комерційних клієнтів, майже половина з яких оформлює одразу річну передплату. Для мене це показних довіри нашій команді та віри у розвиток продукту!

Запустили партнерську програму та вже працюємо з більш ніж 70 партнерами в Україні. Ну і потихесеньку переконуємо іноземних партнерів у перспективах роботи з нами.

Здається, непогано для перших шести місяців життя нашої дитини!

Короткий підсумок

Отже, якщо ви тільки чули про Uspacy або дивилися на нього на самому початку, то приходьте на uspacy.ua, безкоштовно реєструйтеся, вмикайте демо-тариф та пробуйте використовувати наш продукт у своєму бізнесу.

Дякую всій команді Uspacy Україна за ці пів року! Все буде Uspacy!

P.S.: Трохи згодом я поділюся своїми враженнями від перших шести місяців від запуску продукту з управлінського та підприємницького боку. Бо осяянь накопичилося на пів книги — треба ж їх кудись подіти.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 51 хвилину тому

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 2 години тому

Які українські стартапи перемогли на USF Startup Awards 2023

Богдан Камінський 4 години тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 4 години тому

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 8 годин тому