Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як Uspacy вийшла на ринок Польщі: бліцінтерв’ю з Дмитром Сусловим

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
10 липня 2023 3 хвилин читання

Український сервіс для організації роботи бізнесу Uspacy вийшов на ринок Польщі — уже має перших партнерів, які готові впроваджувати Uspacy. Ми запитали співзасновника компанії Дмитра Суслова про те, як відбувався цей запуск.

Дмитро Суслов Дмитро Суслов

Чому ви вирішили виходити на польський ринок?


Міжнародний вектор розвитку — частина стратегії розвитку нашої компанії. Ми від самого початку планували створювати глобальний продукт, який має бути пристосований до ринків нашої присутності.

Звісно, Україна — наш домашній ринок, на якому знають нашу команду і розуміють, що ми робимо, але наші амбіції виходять далеко за українські кордони.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Саме польський ринок (до речі, другий після Бразилії) обрали через декілька причин. По-перше, це ментальна та культурна схожість підприємців Польщі та України. По-друге, ми певною мірою розраховуємо на українських потенційних клієнтів та партнерів, які вже працюють на польському ринку. По-третє, наші дослідження демонструють розуміння поляками концепту нашого продукту Uspacy, а отже, ми матимемо «теплу» потенційну аудиторію.

З якими труднощами ви стикалися під час цього процесу?


Думаю, що справжні труднощі ще попереду, бо найскладніше не локалізувати продукт або запустити сайт, а зробити так, щоб його почали використовувати та купувати.

А якщо говорити про саму локалізацію, то тут все доволі просто, оскільки у нас це вже налагоджений та описаний процес. Це просто низка кроків, які треба зробити — від дослідження ринку до перекладу та пошуку місцевих партнерів.

Що ще плануєте зробити, аби розширити там свою присутність?


Перший крок — розширення нашої партнерської мережі завдяки українським компаніям, які хочуть працювати у Польщі, та місцевим інтеграторам. Оскільки у нас партнерський бізнес, то насамперед ми опікуємося саме цим питанням. Ну а трохи згодом матимемо можливість запустити і маркетингову активність.

На які ще ринки плануєте виходити?


Ми зацікавлені у європейських ринках, тому думаємо про запуск в Іспанії та Португалії. Також дивимося на ринок Африки, але поки що у далекій перспективі.

Що можете порадити підприємцям, які теж планують розширювати свій бізнес на закордонні ринки?

По-перше, варто від самого початку мислити як міжнародна компанія, навіть якщо першим або єдиним ринком присутності є Україна. Це надто впливає на наші дії.

По-друге, якщо ви розумієте, що вам це потрібно, то єдиний спосіб чогось досягти — просто спробувати зробити це. Чи гарантує це успіх? Авжеж, ні. Але ви точно зможете перевірити свої гіпотези, а якщо все зробили правильно, то й відсвяткувати власну перемогу. А це означає, що Україна та українське підприємництво будуть ще більш упізнаваними у всьому світі.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Навчай»: як Українська LMS Платформа вийшла на ринок онлайн-освіти

Віталій Вальков 16 годин тому

«Страшна» амброзія, збитки від рослин та інтерактивний музей природи. Інтерв’ю з ботаніком та популяризатором науки Олексієм Коваленком

Анна Сергієнко 10 жовтня 2024 05:58

В Україні з’явився перший застосунок для кросплатформної бізнес-телефонії

Павло Бартос 2 жовтня 2024 15:31

Переможці конкурсу стартапів на IT Arena 2024 та що про них відомо

Олександр Тартачний 28 вересня 2024 19:14

Хто отримає нові гранти від Google for Startups в Україні

Вікторія Рудзінська 27 вересня 2024 17:00