Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стали відомі переможці конкурсу стартапів Glovo Startup Lab

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
19 червня 2024 3 хвилин читання

19 червня 2024 року в Києві відбулася конференція PowerUp Ukraine, організована компанією Glovo та Українським фондом стартапів. Ця подія покликана стати щорічною платформою для залучення міжнародних приватних інвестицій в українські технологічні компанії та стартапи.

Про це повідомляє Glovo.

Speka писала про організацію технологічної конференції PowerUp.

Саша Міша
Саша Міша
Співзасновник Glovo

“За 9 років Glovo пройшов шлях від стартапу до міжнародної компанії, що охоплює 25 країн. Крім потужної  ідеї, це стало можливим ще й завдяки тому, що на початку ми також отримали інвестиції для розвитку. Саме тому, ставши великим та впливовим бізнесом, ми усвідомлюємо свою відповідальність за розвиток локальних технологічних екосистем, а також маємо ресурси та експертизу допомагати.  В Україні є унікальне поєднання таланту та стартап-культури, а місцеві підприємці демонструють дивовижну стійкість і силу.  Тому, завдяки конференції PowerUp Ukraine ми прагнемо переконати іноземних інвесторів та компанії допомагати місцевим стартапам масштабуватись та залучати необхідні інвестиції."

Про що говорили на PowerUp Ukraine

Підписуйтеся на наші соцмережі

Під час події лідери провідних українських технологічних компаній, керівники венчурних фондів та галузеві експерти обговорювали виклики та ділилися своїм баченням перспектив та стратегій розвитку і підтримки технологічного бізнесу в Україні. Особливу увагу приділили питанням масштабування українських компаній за межі країни та вигідності інвестицій в українські проєкти вже зараз.

Хто брав участь у PowerUp Ukraine

Власним досвідом поділилися топменеджери MacPaw, Horizon Capital, Jooble, Mate Academy, SMOK Ventures, Glovo, Diia.City United та представники державних інституцій і громадських організацій.

Михайло Федоров
Михайло Федоров
Міністр цифрової трансформації

“В умовах повномасштабної війни в Україні надважливо розвивати стартап-екосистему та створювати умови для розвитку технологічних компаній. Для цього ми системно вдосконалюємо роботу простору Дія.City, до якого долучилося вже понад 1 000 компаній. Окремий напрям — робота Українського фонду стартапів, який профінансував уже більш ніж 750 стартапів на понад $16 млн. Це дає поштовх для запуску та розвитку стартапів і показує всьому світові технологічну та інноваційну Україну. Важливо, щоб у нас продовжували вірити інвестори й вкладали кошти в українські компанії. Тож вдячний Glovo за підтримку наших стартапів та інвестиції в розвиток технологічного бізнесу”. 

Як пройшов конкурс стартапів Glovo Startup Lab

Конкурс Glovo Startup Lab став чи не головним елементом події. Компанія Glovo вже другий рік поспіль проводить конкурс у співпраці з Українським фондом стартапів. Дев'ять українських стартапів (3D UTU, Banani AI, Birb AI, GetOrder, Getpin, Howcow, Releaf Paper, ToGether, Uspacy) представили свої проєкти гостям конференції та журі.

Переможцями Glovo Startup Lab стали:

  • 1 місце: Getpin, SaaS-інструмент для онлайн-маркетингу, отримав €20 000 та стажування від команди Glovo в Барселоні.
  • 2 місце: Uspacy, який отримав €10 000 та стажування в Барселоні. Стартап пропонує CRM-систему для малого та середнього бізнесу.
  • 3 місце: Howcow, які розвивають агротехнології зі штучним інтелектом для фермерів, отримали €5 000 та онлайн-наставництво від експертів команди Glovo.

Конференція PowerUp Ukraine має стати щорічною, Glovo планує активно підвищувати обізнаність про українські таланти серед європейських компаній та інвесторів, привертаючи нових партнерів для підтримки української стартап-екосистеми.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Український стартап MaPanda залучив $1,3 млн інвестицій

Олеся Дерзська 1 годину тому

Український Headway знов увійшов до найбільш перспективних EdTech стартапів Європи

Вікторія Рудзінська 5 липня 2024 18:42

Олександр Яценко: Час будувати великі компанії з красивим українським прапором та написом Made in Ukraine

Сергій Коноплицький 4 липня 2024 08:05

В Open Data Hackathon перемогли три українські стартапи

Вікторія Рудзінська 25 червня 2024 13:12

Українські підлітки можуть взяти участь у World Youth Entrepreneurship Challenge в США — умови

Олеся Дерзська 18 червня 2024 16:05