Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська GlobalLogic розробляє софт для авто майбутнього

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 березня 2023 2 хвилин читання

GlobalLogic розширює партнерство з виробником автомобілів Stellantis. Українські айтівці допоможуть виробнику розробити інноваційний софт.

Компанії разом розробляють рішення для платформ SDV (Software-Defined Vehicle) — програмно визначених автомобілів. 

Як зазначають у GlobalLogic, саме SDV формує майбутнє автомобільної промисловості: архітектура системи та застосунки для неї дозволяють автомобілю постійно модернізуватися протягом усього життєвого циклу, запам'ятовувати звички своїх власників та постійно навчатися у них. 

«Розвиток інтернету речей, 5G та цифрових двійників дозволяють створювати справжні диджитал-авто, й українські IT-фахівці вже працюють над автомобілями майбутнього», — зазначають у компанії. 

З рішеннями від GlobalLogic, Stellantis планують не лише створювати нові моделі цифрових автомобілів, але й провести трансформацію наявних транспортних засобів. Це допоможе власникам зберегти актуальність своїх автомобілів навіть через багато років після їх випуску, оновити їхнє програмне забезпечення та отримати всі переваги використання SDV. 

Крім того, GlobalLogic допомагає Stellantis у розробленні програмного забезпечення, систем верифікації користувачів, DevOps та бездротової інтеграції на кількох прикладних платформах.

До портфеля Stellantis вже входять понад 15 відомих брендів авто, серед яких Chrysler, Dodge, Maserati, Opel, Fiat, Jeep та інші.

Раніше SPEKA розповідала, що Ford отримав патент на систему автоматичної конфіскації автомобілів. У разі прострочень з виплати кредиту банк зможе через автопілот конфіскувати авто.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ford і Tesla підписали договір про заряджання електромобілів

Ганна Гілова 27 травня 2023 18:43

Витік даних Tesla показує тисячі скарг на роботу автопілота

Ганна Гілова 27 травня 2023 16:24

Tesla Model Y стала найпопулярнішою автівкою у світі

Ганна Гілова 26 травня 2023 13:46

Попит на ринку праці в IT — аналітика GlobalLogic

Ганна Гілова 19 травня 2023 13:15

GlobalLogic розробили роутер, що попереджає про кіберзагрози, та захистилися від північнокорейського вірусу

Ганна Гілова 8 травня 2023 12:38