Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GlobalLogic придбала латиноамериканську компанію Hexacta

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 січня 2023 2 хвилин читання

IT-компанія GlobalLogic оголосила про купівлю інноваційної цифрової інженерної фірми у Латинській Америці — Hexacta — для збільшення присутності на цьому ринку.

GlobalLogic Inc. оголосила про придбання Hexacta, латиноамериканської компанії цифрової інженерії та оброблення даних. Придбання є частиною подальшої стратегії GlobalLogic щодо розширення списку виняткових інженерних талантів для задоволення високого ринкового попиту на цифрові інженерні послуги. Про це йдеться у блозі компанії.

Понад 20 років Hexacta надає послуги з розроблення ПЗ, дизайну інтерфейсу користувача/UX, а також послуги з розроблення та аналітики даних. Орієнтація Hexacta на клієнта та досвід на всіх етапах життєвого циклу розроблення ПЗ привели до створення високозадоволеної клієнтської бази всесвітньо відомих брендів.

Hexacta зміцнить успішну присутність GlobalLogic у Латинській Америці. Їхнє стратегічне розташування на узбережжі ідеально підходить для клієнтів у Північній та Південній Америці через географічну близькість і меншу різницю у часових поясах. Hexacta об'єднує понад 800 співробітників у 10 розробницьких центрах у Сполучених Штатах і Латинській Америці, а саме в Аргентині, Колумбії, Перу та Уругваї.

Умови угоди не розголошують. Згідно з угодою, Hexacta продовжить працювати з наявним керівництвом і персоналом як дочірня компанія, що повністю належить GlobalLogic. Угоду мають схвалити регуляторні органи, очікується, що її завершать до кінця першого кварталу 2023 року.

Раніше стало відомо, що компанія GlobalLogic Inc. придбала румунську Fortech. Умови угоди також не розголошувалися, а завершення угоди мало статися наприкінці 2022 року. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Мерседес» посеред шосе і що з ним робити: правила успішної спільної роботи з вендором

Владислав Миронович 10 квітня 2024 14:00

Minecraft — це не тільки розвага: як працює навчальна платформа Minecraft Education

Владислав Миронович 9 квітня 2024 13:30

Проєкти Open source для розробників: 7 суттєвих переваг і 4 незначні недоліки

IT-команда NIX 8 квітня 2024 19:00

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Владислав Миронович 8 квітня 2024 14:00

Розширення для Chrome, що виявляє російські сайти, отримало нові функції

Олена Черкасець 4 квітня 2024 13:22