Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GlobalLogic придбала латиноамериканську компанію Hexacta

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 січня 2023 2 хвилин читання

IT-компанія GlobalLogic оголосила про купівлю інноваційної цифрової інженерної фірми у Латинській Америці — Hexacta — для збільшення присутності на цьому ринку.

GlobalLogic Inc. оголосила про придбання Hexacta, латиноамериканської компанії цифрової інженерії та оброблення даних. Придбання є частиною подальшої стратегії GlobalLogic щодо розширення списку виняткових інженерних талантів для задоволення високого ринкового попиту на цифрові інженерні послуги. Про це йдеться у блозі компанії.

Понад 20 років Hexacta надає послуги з розроблення ПЗ, дизайну інтерфейсу користувача/UX, а також послуги з розроблення та аналітики даних. Орієнтація Hexacta на клієнта та досвід на всіх етапах життєвого циклу розроблення ПЗ привели до створення високозадоволеної клієнтської бази всесвітньо відомих брендів.

Hexacta зміцнить успішну присутність GlobalLogic у Латинській Америці. Їхнє стратегічне розташування на узбережжі ідеально підходить для клієнтів у Північній та Південній Америці через географічну близькість і меншу різницю у часових поясах. Hexacta об'єднує понад 800 співробітників у 10 розробницьких центрах у Сполучених Штатах і Латинській Америці, а саме в Аргентині, Колумбії, Перу та Уругваї.

Умови угоди не розголошують. Згідно з угодою, Hexacta продовжить працювати з наявним керівництвом і персоналом як дочірня компанія, що повністю належить GlobalLogic. Угоду мають схвалити регуляторні органи, очікується, що її завершать до кінця першого кварталу 2023 року.

Раніше стало відомо, що компанія GlobalLogic Inc. придбала румунську Fortech. Умови угоди також не розголошувалися, а завершення угоди мало статися наприкінці 2022 року. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

Джуни вже зробили помилки до вас. Як не наступати на ті ж самі граблі

IT-команда NIX 24 травня 2023 15:45

Українська «Дія» працюватиме у Колумбії та Замбії

Дмитро Мухін 24 травня 2023 08:20

Ринок софту для командної роботи: до чого готуватися розробникам та клієнтам

Чингиз Баринов 23 травня 2023 12:00

FAVBET Tech приєднується до цифрової армії «КіберПолк»

Віталій Новак 22 травня 2023 16:57