Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Виробник Jeep та Peugeot повертає інженерів в офіс

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
17 червня 2024 2 хвилин читання

Корпорація Stellantis, відомий виробник низки автомобільних брендів, вирішила повернути інженерів в офіси. Так компанія скасовує політику скорочення офісних витрат, ініційовану гендиректором Карлосом Таваресом після пандемії, нагадує Bloomberg.

Від січня 2024 року інженери працювали в офісах щонайменше три дні на тиждень. Ті з них, хто готував прем’єри нових автівок, не виходили з офісів навіть по шість днів на тиждень, каже Нед Курік, керівник інженерно-технологічних підрозділів Stellantis.

Неможливо дистанційно проєктувати транспортні засоби. Треба, щоб люди були разом – на сесіях з проєктування, інженерних питань та доопрацювання. Це допомагає нам пришвидшити низку проєктів.
Нед Курік, керівник інженерно-технологічних підрозділів Stellantis

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як Stellantis скоротив витрати завдяки віддаленій роботі

Останніми роками корпорація Stellantis схвалювала віддалену роботу. Ба більше, компанія встигла різко скоротити офісні площі та продати нерухомість. Ця політика навіть спровокувала критику профспілок. З іншого боку, віддалена робота була однією зі складових політики Тавареса з підвищення ефективності. Гендиректор постійно нагадував, що конкуренція від китайських автовиробників може спричинити скорочення робочих місць на автовиробництвах в Італії та Франції.

У 2022 році Stellantis офіційно зробила віддалену роботу частиною виробничої політики. Всі співробітники, які не працюють на конвеєрі, отримали дозвіл працювати вдома 70% часу. У той же час, більшість компаній після завершення “ковідного” карантину вимагали від персоналу повертатися в офіси. Сам Таварес працює з дому в Португалії приблизно тиждень на місяць.

Нед Курік займається реорганізацією інженерних операцій в компанії та керує приблизно 15 тис. інженерів у Франції, Італії, Німеччині та США, а також командами у Бразилії та Індії. Повернення інженерів в офіси він пояснює ще й тим, що до кінця року Stellantis планує презентувати 25 нових моделей авто.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як залишатися продуктивними, працюючи віддалено

Анна Геллар 22 травня 2024 16:00

Чому шум заважає співробітникам повертатися в офіси?

Владислав Миронович 26 квітня 2024 17:30

Дистанційна робота не впливає на продуктивність — дослідження

Богдан Камінський 29 лютого 2024 15:57

Розробка GTA VI вийшла на фінальну стадію, працівників попросили повернутися до офісів

Богдан Камінський 29 лютого 2024 14:28

Емоційні аспекти віддаленої роботи: як краще спілкуватися з колегами🙈😩🤪😈💫🤣

Anzhelika Todorashko 1 лютого 2024 15:00