Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GlobalLogic відкриває центри цифрової інженерії в Іспанії

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
17 січня 2023 2 хвилин читання

GlobalLogic Inc. оголосила про плани відкрити нові інжинірингові центри в Іспанії. Компанія розглядає кілька міст, зокрема Валенсію та Малагу, для запуску у 2023 році, та Мадрид і Таррагону у довгостроковій перспективі.

Іспанські центри будуть першими офісами GlobalLogic у регіоні Південно-Західної Європи на додаток до понад 20 локацій у 9 країнах у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка). Центри надаватимуть інженерні послуги клієнтам з Іспанії та всього світу як на місці, так і за його межами.

Іспанія є ключовою країною для GlobalLogic, через публічну відданість уряду цифровій трансформації своєї економіки, викладеною в програмі Digital Spain 2026 (España Digital), а також через поточні програми залучення технологічних компаній до інвестування в країну. Вихід на ринок Іспанії надає GlobalLogic можливість співпрацювати з висококваліфікованими розробниками програмного забезпечення країни. Це також дає можливість ділитись унікальними навичками цифрової інженерії та галузевими знаннями з провідними іспанськими брендами, які шукають професійних партнерів на шляху цифрової трансформації бізнесу.

GlobalLogic заснувала свою юридичну особу в Іспанії у 2022 році. Стратегія розширення компанії включає органічне зростання, а також одночасний пошук можливостей для зростання шляхом придбання всередині країни. Для своєї діяльності в Іспанії GlobalLogic розглядає кілька цільових міст, включаючи Валенсію та Малагу для запуска в 2023 році, та Мадрид і Таррагону в більш довгостроковій перспективі.

Компанія пропонуватиме співпрацю архітекторам ПЗ, інженерам, дизайнерам, фахівцям з даних та іншим висококваліфікованим спеціалістам. GlobalLogic передбачає створення від 2500 до 3000 робочих місць протягом наступних 3 років шляхом найму на місцевому рівні та потенційних придбань.

Раніше стало відомо, що компанія GlobalLogic Inc. збирається придбати румунську Fortech. Умови угоди не розголошували, а завершитися угода мала до кінця 2022 року. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Резиденти Дія.City призначили правління свого об’єднання

Юлія Мирська 13 годин тому

Microsoft інвестує $2,1 млрд в Іспанію, щоб розширити інфраструктуру ШІ

Юлія Мирська 14 годин тому

Як кристалізувати досвід n-річної компанії та зробити ребрендинг в IT, щоб це спрацювало: кейс I AM IDEA та expla

Владислав Миронович 19 лютого 2024 17:00

Як змінилося сприйняття криптовалюти бізнесом в Україні за останні п’ять років

Вадим Груша 19 лютого 2024 13:20

Українські IT-компанії відкриватимуть офіси в Катарі

Богдан Камінський 16 лютого 2024 15:49