Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ICLUB Global запустив онлайн-платформу для інвестицій у стартапи від $10 тис.

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
9 червня 2022 3 хвилин читання

Клуб приватних інвесторів ICLUB Global запускає онлайн-платформу ICLUB Online, яка дає змогу інвестувати у стартапи разом із венчурним фондом TA Ventures та іншими учасниками клубу.

ICLUB Online — це продукт від клубу приватних інвесторів ICLUB Global, що працює від 2018 року. Члени клубу за цей час проінвестували у 64 стартапи та зробили п'ять екзитів. Головна цінність залишається незмінною: доступ до швидкорослих стартапів від фонду TA Ventures.

«Настав час віддалених інвестицій, і ми йдемо в ногу з цим трендом. На платформі можна буде інвестувати з мобільного телефону. Це, по суті, венчур онлайн і відповідь на запит часу — економія часу та дистанційне інвестування», — сказала президентка ICLUB Global, засновниця і керівна партнерка TA Ventures Вікторія Тігіпко.

Особливість платформи у швидкому, зручному та зрозумілому доступі до такого заплутаного процесу, як інвестиції у стартапи. Процедура складається з п'ятьох кроків:

  • Зареєструйтесь на сайті ICLUB Online.
  • З вами зв'яжеться представник клубу для знайомства з платформою та особливостями венчурних інвестицій. Наступним етапом буде проходження KYC (know your customer). Доступ до платформи безкоштовний. Інвестор платить лише дві комісії на самій інвестиції: за керування та від прибутку.
  • Після реєстрації користувач отримує доступ до матеріалів, які корисні для ухвалення рішення щодо інвестування. Передусім це базова інформація про компанію, пітчдек та записи дзвінків з командою стартапу. Зараз клуб пропонує 2-4 стартапи щомісяця.
  • Після ухвалення рішення щодо інвестування потрібно лише вказати розмір бажаної інвестиції. Після цього з вами зв'яжуться юристи клубу для проведення транзакції.
  • Інвестори на платформі вкладають разом з TA Ventures і виходять з інвестиції також разом. До моменту екзиту інвестори отримують щоквартальні репорти щодо компаній у своєму портфелі.
«Наша мета полягає у демократизації венчурних інвестицій для більш широкого кола зацікавлених», — прокоментував запуск проєкту CEO ICLUB Global Юрій Романюха.

Нагадаємо: раніше в Україні запустився фонд SID Venture Partners Fund I. Його розмір — $15 млн. Він буде вкладати у стартапи на початкових стадіях — seed та pre-seed.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 14 годин тому

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 16 годин тому

Біржі, банки та експерименти. Якою є економіка України та світу у вересні 2022 року

Ivan Verstyuk 26 вересня 2022 13:53

Ларрі Пейдж закриває свій стартап Kittyhawk, який розробляв прототип літальної машини

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:43

Пів року війни: в якому стані економіка? Головне з дискусії «CASE Україна»

Олександр Тартачний 23 вересня 2022 10:00