Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ford отримав патент, який дозволить автопілоту конфіскувати автомобіль за несплату кредиту

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 березня 2023 2 хвилин читання

Ford отримав патент на систему автоматичної конфіскації автомобілів. У разі прострочень з виплати кредиту банк зможе через автопілот конфіскувати авто.

Як зазначає The Drive, якщо власник автомобіля допускає прострочення за кредитними платежами, то система видає йому кілька попереджень. У разі їх ігнорування банк, який видав кредит на машину, може у віддаленому режимі відключити деякі функції авто.

Таким чином, за несплату кредиту, банк зможе відключати круїз-контроль або кондиціонер, вмикати неприємний звук або запах у салоні, а також блокувати двері.

У разі повного ігнорування попереджень банку зможе увімкнути автопілот і відправити машину в зазначене місце. Також система допоможе банку розрахувати ринкову вартість конфіскованого автомобіля і запропонує шляхи його реалізації.

Заявку на отримання патенту Ford подала ще 2021 року. Проте використання цієї системи можливе лише у майбутньому, коли світ схвалить відповідні технології безпілотного водіння.

Раніше SPEKA повідомляла, що власник електромобіля Tesla подав судовий позов проти компанії-виробника. У ньому він звинувачує саму компанію та її генерального директора Ілона Маска в тому, що вони «оманливим шляхом» продають розширені функції допомоги водієві «Автопілот».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Безпілотні автобуси скоро почнуть возити пасажирів у Японії

Артем Житкевич 14 вересня 2023 22:54

AUTO.RIA додав ASMR-відео — новий формат для онлайн-купівлі авто

Юлія Мирська 31 серпня 2023 13:37

Як високі технології дозволяють красти автомобілі

Владислав Миронович 26 серпня 2023 10:00

Ford і корейські виробники побудують у Канаді завод сировини для акумуляторів

Кіра Іванова 19 серпня 2023 12:07

Tesla випускає дешевші версії Model S та X з меншим запасом ходу

Юлія Мирська 15 серпня 2023 10:14