Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GlobalLogic запустила програму підтримки ветеранів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
10 травня 2024 2 хвилин читання

GlobalLogic, IT-компанія, що займається створенням програмних продуктів, відкриває двері новим можливостям для ветеранів ЗСУ, надаючи їм не лише робочі місця, але й підтримку на шляху до успішного відновлення в цивільному житті.

Про це повідомляє GlobalLogic.

67 ветеранів вже повернулися до нормального життя, завдяки співпраці з GlobalLogic. 

За даними Міністерства у справах ветеранів, 33% опитаних війсьвослужбовців у майбутньому потребуватимуть допомоги у працевлаштуванні, 27% — навчання чи перекваліфікації, а 38% — психологічної підтримки. 

Зусилля GlobalLogic не обмежуються лише фінансовою підтримкою. Вони містять психологічну підтримку і можливості для професійного розвитку. Ця підтримка може тривати до 12 місяців. 

Сьогодні у ЗСУ служать понад 5000 айтівців, з них 220 — спеціалісти з GlobalLogic. Після повернення до GlobalLogic ветерани отримують демобілізаційний комплект, спрямований на їхню підтримку та відновлення. Компанія пропонує різноманітні можливості, зокрема фахові консультації для покращення фізичного та ментального стану. Для тих, хто бажає підвищити свою кваліфікацію, GlobalLogic пропонує менторську підтримку та доступ до професійних курсів.

Крім того, компанія створює спеціальне середовище для ветеранів, враховуючи їхні потреби та досвід. Внутрішнє навчання для консультантів допомагає створити комфортну та інклюзивну атмосферу для ветеранів, а пам'ять про загиблих колег зберігається у спеціальному меморіалі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Міноборони України показало новий сайт проєкту із соцзабезпечення

Олеся Дерзська 31 травня 2024 16:47

Працевлаштування та освіта: як допомогти ветеранам?

Olga Sukhorukova 28 травня 2024 14:00

Автомобілі майбутнього — подкаст SPEKA «Що буде далі?» #2

Сергій Коноплицький 28 травня 2024 11:19

Посвідчення ветерана з'явиться в Дії

Олеся Дерзська 13 травня 2024 19:18

Новим "холостяком" стане ветеран Олександр Будько

Олеся Дерзська 13 травня 2024 18:07