Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ще більше грошей та можливостей для стартапів: куди подати заявку

Анна Нагорна
Анна Нагорна
23 лютого 2024 5 хвилин читання

У 2024 році для українських стартапів відкриваються нові горизонти: західні інвестори бачать потенціал та готові підтримувати таланти у країні, де триває війна, а українські фонди та уряд прагнуть розвивати інновації, що допоможуть виграти війну.

SPEKA зібрала нові інвестиційні та освітні можливості для технологічних стартапів на будь-якій стадії проєкту.

Інвестиції та фінансування

MITS для defence-tech стартапів

З сайту MITS З сайту MITS

MITS (Military Innovation Technology Solutions) спільно з Американським університетом у Києві та Arizona State University запустили програму для акселерації українських стартапів у сфері defence-tech. Підтримку можуть отримати виробники БпЛА, боєприпасів, наземних роботизованих систем, засобів РЕБ, програмного забезпечення, ШІ тощо.

Стартапи зможуть залучити $200 тис. для виконання оборонного замовлення та здобуття бізнес-освіти. Половина суми — пряме фінансування проєкту, решта піде на отримання експертизи. Заявку на участь в акселераторі можна подати до 14 березня, заповнивши форму на сайті MITS.

IdeasLab для студентських стартапів

Програма розрахована на студентів Програма розрахована на студентів

СfE accelerator запускає новий набір на програму IdeasLab з можливістю залучити до 200 тис. грн гранту для розвитку студентських стартапів. Участь можуть взяти команди до п’ятьох осіб з будь-яких вишів України, які мають інноваційну ідею.

Програма IdeasLab пропонує 11 тижнів навчання та нетворкінгу, де студенти навчаться перетворювати свої ідеї у реальні продукти та масштабувати їх, а також зможуть отримати грошові гранти на стадії валідації ідеї.

Поспішайте, адже дедлайн подання заявок — 25 лютого 23:59!

Підписуйтеся на наші соцмережі

Seeds of Bravery

Bravery запустив п’ять нових програм підтримки для українських технологічних стартапів, а також малих та середніх бізнесів, які пропонують інноваційні рішення, послуги або продукти. Гранти у розмірі від 10 тис. до 50 тис. євро доступні за такими програмами: 

  • послуги для бізнесу та інновацій;
  • інноваційне підприємництво;
  • інкубатори глибоких технологій;
  • відбудова України;
  • масштабування та акселерація у сфері deep tech.

Дедлайн подання заявок на сайті — 25 квітня 2025 року.

The Audacious Project 

Переможці зможуть виступити на TED Talks Переможці зможуть виступити на TED Talks

Медіаорганізація TED Talks через ініціативу The Audacious Project приймає ідеї від некомерційних організацій, стартапів та окремих людей. Допрацьовані ідеї представлять приватним групам донорів, а учасники, які отримають фінансування, зможуть виступити на TED Talks та презентувати свою ідею на багатомільйонну аудиторію.  

Єдина умова — ваша ідея має відображати сміливе бачення для вирішення однієї з найактуальніших проблем у світі. Заявку можна подати до 15 березня.

Акселератори та навчання

Можливо, ви вже залучили фінансування, але прагнете здобути нові знання та представити свій стартап на нових ринках? Тоді ці можливості для вас.

2024 GIST Business Incubation

Можливість вийти на ринок США Можливість вийти на ринок США

Українські науково-технічні стартапи можуть взяти участь у бізнес-інкубаторі GIST та представити свої інновації американському бізнесу. Програма підходить стартапам, які прагнуть побудувати співпрацю з потенційними партнерами та інвесторами у США або ж отримати менторську підтримку та пройти навчання з бізнес-моделювання. 

Участь у бізнес-інкубаторі можуть взяти науково-технічні проєкти, засновникам яких 18-40 років. Реєстрація завершується 28 лютого.

UK-Ukraine Tech Bridge 

Програма від 1991 Ventures за підтримки уряду Великої Британії, Мінцифри та Українського фонду стартапів. Це інвестиційний акселератор для стартапів на seed та growth стадіях, який дає можливість представити ваш проєкт технологічній спільноті Великої Британії.

Стартапи зможуть презентувати ідеї британським партнерам Стартапи зможуть презентувати ідеї британським партнерам

Серед переваг — ментори та нетворкінг, можливості партнерства, допомога у залученні інвестицій, юридична підтримка щодо контрактів, інтелектуальної власності та комплаєнсу на ринку Великої Британії, а також пітчинг проєктів під час Demo Day на London Tech Week.

Хто може податися: технологічні стартапи, що працюють у галузях кібербезпеки, ШІ, блокчейну, фінтеку, EdTech, AgriTech, defence-tech тощо, які мають MVP та залучили не менше £50 000. Дедлайн реєстрації: 14 березня.

UME UP | Startup Experience`24!

Це освітня ініціатива від Українського фонду стартапів, Мінцифри та R&D Center WINSTARS.AI, яка має на меті надати практичну підтримку українським стартапам від відомих бізнесменів. 

Нова ініціатива від Ukrainian Startup Fund Нова ініціатива від Ukrainian Startup Fund

Упродовж 2024 року на учасників очікують онлайн-консультації та Q&A-сесії з CEO великих компаній, які поділяться секретами та інструментами для успішного розвитку. Серед спікерів — представники Sigma Software, Petcube, Deus Robotics, 3DLook, Mate academy, AXDRAFT та інші.

Найбільш активних учасників запросять на секретну офлайн-подію, яку анонсують згодом. Зареєструватися можна за посиланням, дедлайну немає.

Раніше SPEKA розповідала, які сфери, крім defense-tech, інвестори вважають перспективними у 2024 році та на яке фінансування можуть розраховувати стартапи.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Олександр Яценко: Час будувати великі компанії з красивим українським прапором та написом Made in Ukraine

Сергій Коноплицький 11 хвилин тому

Як запустити новий бізнес в умовах обмежених ресурсів: від створення команди до стрімкого зростання

Віталія Гребнєва 28 хвилин тому

Частка венчурних інвестицій в ШІ у Європі сягнула 18%

Олеся Дерзська 27 червня 2024 20:19

Українські стартапери розробили застосунок, який за лічені хвилини діагностує шкіру

Оксана Томашенко 26 червня 2024 15:14

В Україні пропонують 500 тис євро на розвиток стартапів

Владислав Паливода 19 червня 2024 13:31