Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT Arena у 2023 році святкує 10-річчя

Артем Житкевич
Артем Житкевич
14 червня 2023 2 хвилин читання

Головна технологічна подія в Україні, IT Arena, цього року святкує свою 10-ту річницю. Цього року подивитися на технологічні інновації та стартапи офлайн можна з 29 вересня по 1 жовтня у Львові.

Серед оголошених спікерів - Михайло Федоров, віце-прем'єр з інновацій, міністр цифрової трансформації; Ґьотц Вассер, експерт у галузі бізнес-аналізу та штучного інтелекту, Світлана Сікуляр, віце-президент досліджень з штучного інтелекту в Gartner; Евеліна Бучацька, керуючий партнер D3 Venture, Патрік Берт, єксмер Пало-Альто, а тепер експерт з екології.

IT Arena 2023 пройде у Львові з 29 вересня по 1 жовтня IT Arena 2023 пройде у Львові з 29 вересня по 1 жовтня

IT Arena 2023 акцентуватиме увагу на чотирьох напрямках: бізнес, технології, продукти і стартапи. Конференційні заходи відбудуться в історичних місцях Львова, таких як Львівська національна опера, театр Марії Заньковецької та Національний музей імені Андрія Шептицького

IT Arena надає особливу увагу амбітним стартапам і військовим технологіям. Незважаючи на складні обставини, технологічна галузь продемонструвала стійкість як єдиний повністю функціонуючий експортний сектор під час війни

Окремою категорією IT Arena 2023 будуть представлені стартапи у сфері оборонних технологій у партнерстві з кластером Brave1. 

З моменту запуску Startup Competition на IT Arena презентували свої ідеї 988 стартапів. Колишні учасники Liki24, AXDRAFT та Legal Nodes отримали значні інвестиції та вийшли на міжнародні ринки.

Замовити квитки на цю подію можна на офіційному сайті IT Arena.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ прискорить відновлення ринку смартфонів

Артем Житкевич 9 годин тому

Уряд США змусив арабських інвесторів вийти з ШІ-стартапу Сема Альтмана

Артем Житкевич 10 годин тому

Amazon представила свій ШІ-генератор зображень Titan Image Generator

Артем Житкевич 30 листопада 2023 21:37

ChatGPT святкує річницю: гайд з роботи та корисні підказки

Олександр Тартачний 30 листопада 2023 15:04

Amazon анонсує новий чип для навчання ШІ

Юлія Мирська 30 листопада 2023 11:59