Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект може з’явитись у школах та замінити працівників Мінцифри — Федоров

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 квітня 2023 2 хвилин читання

Мінцифри готує новий проєкт на базі штучного інтелекту. Про це розповів віцепрем'єр з інновацій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Kyiv Post.

«Це буде підтримка нашого контакт-центру. Ми вчимо й інтегруємо штучний інтелект, який буде допомагати обробляти заявки громадян та надавати будь-яку послугу. Взагалі я хотів би, щоб людина могла на будь-яке питання щодо взаємодії з державою отримати чітку відповідь від штучного інтелекту, навіть лайфхак. І ми вже цим займаємося», — зазначив Федоров. 

За словами міністра, результат Мінцифри представить вже влітку. Також Федоров зазначив, що у майбутньому штучний інтелект замінить на посадах десятки тисяч людей. 

«Тому треба пам’ятати: або ти розберешся зі штучним інтелектом, або він замінить тебе. Я його, наприклад, активно використовую. Це мій AI-радник», — зазначив Федоров.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Також міністр висловив жартівливе сподівання, що штучний інтелект зможе замінити посаду Міністра цифрової трансформації.

 Федоров: ШІ можуть внести до шкільної програми

В іншому інтерв’ю для Укрінформу Федоров розповів, що Мінцифри розглядає варіант внесення змін до шкільної програми, які дозволять поглибити знання дітей у сфері штучного інтелекту. На переконання міністра, не менш важливим є навчання дітей з перших класів до роботи зі штучним інтелектом, щоб вони знали, як він працює та як ним користуватись. 

«Наші діти повинні мати хороші знання про штучний інтелект. Ми внесемо відповідні зміни у шкільну програму. Це невіддільна частина сучасних інноваційних навичок, які допоможуть їм у майбутньому», — зазначив очільник міністерства.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 8 годин тому

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

Армія дронів знищує росіян та їхню техніку: статистика за тиждень

Владислав Паливода 17 годин тому

Лабораторію з тестування CRPA-антен для безпілотників відкривають в Україні

Владислав Паливода 11 липня 2024 20:02

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26