Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект може з’явитись у школах та замінити працівників Мінцифри — Федоров

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 квітня 2023 2 хвилин читання

Мінцифри готує новий проєкт на базі штучного інтелекту. Про це розповів віцепрем'єр з інновацій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Kyiv Post.

«Це буде підтримка нашого контакт-центру. Ми вчимо й інтегруємо штучний інтелект, який буде допомагати обробляти заявки громадян та надавати будь-яку послугу. Взагалі я хотів би, щоб людина могла на будь-яке питання щодо взаємодії з державою отримати чітку відповідь від штучного інтелекту, навіть лайфхак. І ми вже цим займаємося», — зазначив Федоров. 

За словами міністра, результат Мінцифри представить вже влітку. Також Федоров зазначив, що у майбутньому штучний інтелект замінить на посадах десятки тисяч людей. 

«Тому треба пам’ятати: або ти розберешся зі штучним інтелектом, або він замінить тебе. Я його, наприклад, активно використовую. Це мій AI-радник», — зазначив Федоров.

Також міністр висловив жартівливе сподівання, що штучний інтелект зможе замінити посаду Міністра цифрової трансформації.

 Федоров: ШІ можуть внести до шкільної програми

В іншому інтерв’ю для Укрінформу Федоров розповів, що Мінцифри розглядає варіант внесення змін до шкільної програми, які дозволять поглибити знання дітей у сфері штучного інтелекту. На переконання міністра, не менш важливим є навчання дітей з перших класів до роботи зі штучним інтелектом, щоб вони знали, як він працює та як ним користуватись. 

«Наші діти повинні мати хороші знання про штучний інтелект. Ми внесемо відповідні зміни у шкільну програму. Це невіддільна частина сучасних інноваційних навичок, які допоможуть їм у майбутньому», — зазначив очільник міністерства.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Mistral AI робить свою першу мовну модель безкоштовною

Юлія Мирська 3 години тому

Meta представила нові ШІ-продукти на конференції Meta Connect

Юлія Мирська 5 годин тому

Boston Consulting встановили, що ШІ не завжди спрацьовує

Артем Житкевич 16 годин тому

ChatGPT додає функцію перегляду вебсайтів

Артем Житкевич 17 годин тому

Джонні Айв та Сем Альтман обговорюють можливість створення «пристрою зі штучним інтелектом»

Артем Житкевич 18 годин тому