Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мінцифри створює платформу, яка об'єднає українських виробників оборонних технологій

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
29 березня 2023 2 хвилин читання

Мінцифри незабаром представить новий проєкт — платформу, яка об'єднає українських виробників оборонних технологій. Про це SPEKA розповів заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

За словами заступника міністра, з початку повномасштабної війни Мінцифри веде перемовини з великою кількістю компаній, серед них й IT, щодо розробки оборонних технологій

«Мінцифри вже дуже давно займається оборонними технологіями — це велика частина того, що зараз робить команда міністерства. Ми займаємось проєктом „Армія дронів«, є також проєкти, які ми не можемо зараз обговорювати», — зазначив Борняков. 

Також заступник міністра анонсував нову платформу, яка об'єднає українських виробників оборонних технологій. 

«Ми будемо робити так, щоб кожний, хто працює на перемогу, отримав належну підтримку та фінансування. Ідея платформи в тому, що кожний проєкт, який наближає нас до перемоги, не повинен залишитись без підтримки», — розповів Борняков. 

Наразі Мінцифри доробляє проєкт, проте вже є 40 виробників, які долучаться до платформи. Офіційна дата запуску нової ініціативи наразі невідома — Борняков зазначив, що «найближчим часом».

«Завдання Мінцифри — об'єднати всіх виробників. Проте є й інша мета — зробити усе, щоб після війни у цих компаній були максимальні експортні можливості. Українська продукція оборонного сектору має стати маркою якості для всього світу», — резюмував заступник міністра. 

Раніше очільник Мінцифри Михайло Федоров також розповідав, що міністерство створює military-tech кластер на базі Фонду розвитку інновацій. Проєкт буде підтримувати фахівців, які розробляють військові технології.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06

Україна домовилася з НАТО про співробітництво у сфері технологій оборони

Ольга Горбенко 26 травня 2023 18:15

Мінцифри використовуватиме технології Palantir для підтримки оборони та відбудови України

Ольга Горбенко 25 травня 2023 18:32

Посвідчення водія у «Дії»: як замінити або відмовитися від пластикового документа

Ольга Горбенко 24 травня 2023 14:45

Як подати свій мілітарі-проєкт на Brave1

Ганна Гілова 22 травня 2023 14:32