Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Game of Teens 2023: як пройшов найбільший хакатон для юних айтівців в Україні від GoITeens

11 липня 2023 5 хвилин читання

Історія хакатонів для дітей та підлітків від онлайн ІТ-академії GoITeens почалася ще в 2018 році. До цього заходу долучалися винятково студенти (тоді ще офлайн) академії. З початком повномасштабної війни GoITeens вирішили не зупинятися, аби підтримати талановиту диджитал-молодь України. Тож у 2022 році до івенту вдалося долучити близько 600 дітей та більше 10 партнерів. А цього разу команда зробила значущий крок в розвитку цієї події — до хакатону, який відбувся з 16 по 18 чеврня, долучилося майже два десятки партнерів та понад 4 тисячі дітей.

Архівні фотографії офлайн-хакатонів від GoITeens
Архівні фотографії офлайн-хакатонів від GoITeens
Архівні фотографії офлайн-хакатонів від GoITeens
Архівні фотографії офлайн-хакатонів від GoITeens

Game of Teens 2023: чому цей хакатон особливий

Підготовка до події почалася за два місяці до старту. Команда продукту почала розробляти завдання для кожної категорії (а їх було аж 10!). Команди маркетингу та комунікацій – готувати інформаційну підтримку івенту, а команда комʼюніті готувала презентації, лекції, прямі етери та шукала партнерів.

Як проходив захід Game of Teens 2023

Реєстрація на захід почалася за тиждень до його початку — діти заходили на сайт хакатону, вносили дані та обирали одну з категорій для участі: Scratch, Minecraft, Roblox, Frontend Junior, HTML/CSS, JavaScript, Python, GameDev, Design та Video Editing.

Далі у кожного учасника була змога потрапити в тематичний чат та сформувати команду. За правилами, в команді могло бути до чотирьох учасників, а також допускалися соло-учасники. 

Всього на марафон зареєструвалося понад 4 тисяч дітей, які врешті-решт сформували більш як 600 команд.

Увечері напередодні відкриття хакатону учасники отримали завдання, критерії оцінювання та дедлайни. Також ми паровели невеликий майстер-клас із пітчингу — презентації свого проєкту. 

Учасники мали 24 або 36 годин на створення власного проєкту — час залежав від категорії, в якій зареєструвалася команда. 

Перший день хакатону був присвячений виконанню завдань та лекціям від запрошених спікерів:

Лекції спікерів Game of Teens 2023 Лекції спікерів Game of Teens 2023

Під час лекцій учасники отримали подарунки від GoITeens та взяли участь в розіграші мінікурсів із програмування, розробки сайтів та диджитал-дизайну.

Після того, як час на виконання завдань сплинув, почався перший етап відбору робіт. 

Це був неймовірний досвід для нашої команди! Адже діти мали дізнатися попередні результати та підготуватися до пітчингу перед журі того ж вечора! До роботи залучили викладачів та менторів академії — нам було потрібно перевірити понад 600 робіт та визначити за критеріями оцінки, які роботи допускаються до захисту перед журі.

Другий день хакатону було присвячено роботі журі та визначенню переможців. З 11 ранку команди по черзі виходили в прямий ефір захищати свої проєкти. 

День захисту перед журі був просто шаленим, наш ефір був практично безперервним та тривав понад вісім годин. Відділ Community прожив його на адреналіні, бо нам було потрібно познайомитися з десятками робіт від учасників, внести результати в таблиці та оголосити переможців. Коли хакатон було офіційно закрито, ми відчули одночасно полегшення та тугу за цим драйвом

До складу журі увійшли представники компаній Sigma, Megogo, EPAM, Artjoker, Lifecell, Львівський ІТ Кластер, ZBS Tech, Volvo Group, Kevuru Games, ADVIN, NIX.

Інформаційно захід підтримали Monobank Universal, Харківський ІТ Кластер, GoIT, Robota.ua, Jobs ua, Jooble.

Призовий фонд для учасників надали Харківський ІТ Кластер, Megogo, Monobank Universal, GoITeens, Kite. 

Призи для переможців Game of Teens 2023

Всі команди, які зайняли призові місця, взяли участь в розіграші призів від партнерів заходу.

А ті діти, роботи яких посіли перші місця з PRO-напрямів (Python, GameDev, Frontend та Digital Design), вже проходять стажування у GoITeens. Вони працюють над справжніми проєктами під наглядом розробників та дизайнерів академії. Згодом вони зможуть доповнити свої резюме пройденим стажуванням. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 29 хвилин тому

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 1 годину тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 4 години тому

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 7 годин тому

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30