Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TIDE NATO Hackathon 2023: українські програмісти перемогли у хакатоні НАТО

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 лютого 2023 2 хвилин читання

У Польщі завершився щорічний TIDE NATO Hackathon 2023. Команда інженерів української SoftServe перемогла в одному зі змагань.

Під час хакатону НАТО 26 команд з різних країн змагаються у запропонованих челенджах. Цього року їх було три: програмування дронів, застосування штучного інтелекту для контекстного та семантичного аналізу новин та створення аналітичних дашбордів. До останнього й долучилися інженери SoftServe.

Команди повинні були створити креативну та інтерактивну графіку для багатонаціональних навчань НАТО CWIX. На таких навчаннях перевіряють, як ІТ-системи союзників будуть взаємодіяти у бойових умовах, а також розробити КРІ, які б показали, наскільки успішними були такі збори у порівнянні з попередніми роками.

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Хакатон став чудовим майданчиком для нових ідей, що допоможуть боротися з реальними викликами, з якими зіткнулися НАТО та Україна у війні з росією. Цей досвід став надзвичайно корисним для нашої команди, і ми надалі продовжимо допомагати Збройним Силам з інноваційними рішеннями задля спільної перемоги над ворогом», — розповів лідер команди та Big Data Competence Manager у SoftServe Тарас Кльоба. 

Переможці змагання презентуватимуть свої рішення на Spring 2023 TIDE Sprint, що відбудеться у квітні у Норвегії. Згодом рішення українських інженерів зможуть протестувати під час навчань CWIX. 

Окрім інженерів SoftServe, Україну представляли двоє інших переможців Національного оборонного хакатону з державного сектору — команда кіберполіції С.О.Р. та «ДДК ДССЗЗІ». 

Раніше SPEKA повідомляла, що українську систему керування боєм та стеження за противником Delta представили учасникам НАТО на TIDE Hackathon 2023, який відбувся у Варшаві.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Два EdTech стартапи перемогли у хакатоні Future Simple Hack

Олеся Дерзська 3 липня 2024 19:38

Призовий фонд $100 тисяч: в Україні відбувся перший ETHKyiv хакатон

Ростислав Бортман 1 липня 2024 13:26

В Open Data Hackathon перемогли три українські стартапи

Вікторія Рудзінська 25 червня 2024 13:12

Ветеранів навчатимуть, як працювати з базами даних

Олеся Дерзська 20 червня 2024 15:02