Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чому термін CRM безнадійно спаплюжено

Дмитро Суслов
Дмитро Суслов Співзасновник та директор Uspacy
10 жовтня 2023 2 хвилин читання

«Мені потрібна цееремка для завдань», «А у вашій CRM є фінансовий облік?», «У нас цеерем замість чатів у Telegram» та інші страшилки тепер чують всі, хто розробляє та впроваджує програмні продукти для бізнесу. І тепер будь-який продукт чи онлайн-сервіс для бізнесу легко можуть обізвати CRM. Все розвивалося за спіраллю, а насправді було вирвою...

У чому відмінності CRM від інших продуктів

Якось ми говорили з Дмитром Обуховим з Bimp про те, що мало хто розуміє різницю між CRM-системою та, наприклад, ERP, і що потрібно інформувати людей про це, займаючись просвітницькою роботою.

По-перше, варто розуміти, що CRM — це не продукт, а філософія побудови відносин із клієнтами. А от CRM-система — це саме програмний продукт чи сервіс, який має цілком конкретні можливості для втілення цієї філософії. По-друге, використання одного терміну для будь-яких продуктів для бізнесу негативно впливає на них, бо розмивається розуміння можливостей та завищуються очікування від них.

Як позиціонує себе Uspacy 

І ми в Uspacy Україна відмовляємося від того, щоб нас асоціювали лише з CRM-системою. Так, робота з клієнтами та управління продажами компанії є невід’ємною його частиною, але лише частиною. Насамперед Uspacy — це єдиний робочий простір для організації внутрішніх процесів компаній малого та середнього бізнесу.

Зараз продукт містить три великих функціональних блоки — комунікація, спільна робота та CRM. З часом будуть додаватися і інші, але концепція єдиного простору, а не монопродукту, залишатиметься незмінною.

Колись нам із командою вже вдалося з чужим продуктом підкорити ринок. Невже не вдасться зробити це знову з власним, якщо бачиш своєю візією сталий розвиток культури підприємництва в Україні через використання сучасних інструментів?

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ШІ допомагає тестувати ПЗ: найкращі інструменти для QA Engineer

Anna Kovalova 5 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 26 лютого 2024 17:00

Як діти працюють в ІТ, стендап-комік вчить протидіяти шахраям, а бізнес змінив ставлення до криптовалюти: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 26 лютого 2024 16:00

Гранти: безкоштовні гроші чи ще одна форма садомазохізму?

Роман Абрашин 26 лютого 2024 13:00

Фінансові установи (нарешті) інтегрують крипту. Яке у цього майбутнє?

Павло Осадчук 23 лютого 2024 18:00