Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Зросли на 27% за платежами та активно розвиваємо закордонні проєкти: підсумки I півріччя 2023-го для bill_line і рекомендації колегам по бізнесу

Maksym Boronenko
Maksym Boronenko Chief Commercial Officer fintech-компанії bill_line
17 липня 2023 3 хвилин читання

Fintech-компанія bill_line підбила підсумки своєї роботи за першу половину 2023 року. Компанія продовжує впроваджувати свою стратегію Partner Care та активно розширює мережу партнерів на ринках Південної Америки. Я розповім вам про це докладніше, поділюся думками членів нашої команди стосовно поточної ситуації на ринку, а також дам рекомендації, що випливають з нашого досвіду.

Більше транзакцій та вищі конверсії в bill_line

Торік команда bill_line провела ребрендинг та оновила бізнес-стратегію під час одного з найскладніших періодів для будь-якого бізнесу в Україні. Зараз ці зміни почали давати свої результати: 

  • загальна кількість транзакцій зросла на 27% у порівнянні з першим півріччям 2022 року;
  • медіанний показник конверсії за підсумками 2022-го становив 92% і залишається стабільним;
  • середній чек на проєктах партнерів зріс на 14% у порівнянні з першим кварталом 2022 року.
«Кожен бізнес у 2022-му знайшов свій спосіб адаптуватися до реалій та потреб воєнного стану. Хтось зробив ставку на просте виживання, але команда bill_line обрала зростання через диверсифікацію ринків та послуг. Ми бачимо великі перспективи у Південній Америці. Цей напрям потребує від нас значних зусиль і ставить нестандартні завдання, однак такі умови гартують команди та створюють сильні бренди»
Артем Ляшанов, СЕО bill_line

Закордонні проєкти bill_line

За 2022-й і початок 2023-го bill_line значно посилила можливості інтернет-еквайрингу у світових валютах. Команда проєкту зізнається, що досягти високого показника конверсії — одне з найскладніших завдань для провайдера платіжних послуг. Тут необхідно враховувати специфіку кожної країни, розуміти їхні платіжні звички. Виклик у тому, що країни Південної Америки перебувають на різних етапах економічного розвитку. Щороку кількість жителів, що користуються цифровими платежами у цих країнах, збільшується, та український фінтех проходив цей шлях 8-10 років тому. Тож під час роботи з цими ринками треба зважати на таку ситуацію.

Розширення команди bill_line

У 2023 році компанія bill_line активно зростає. Ми хочемо закріпити наші позиції на нових ринках, а це неможливо зробити без сильної команди. Тому ми активно розширюємось і рекомендуємо це робити всім, хто виходить на екзотичні (поки що) для України іноземні ринки. 

“Ринок праці в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії враховує лише один тренд — зменшення кількості пропозицій роботодавців і перенасичення ринку кандидатами у пошуках роботи. Ми пишаємося тим, що не тільки зберегли робочі місця у перші місяці 2022 року, але й змогли підсилити команду новими гравцями”
Оксана Кіреєва, директор з персоналу bill_line
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ так, щоб вас хотіли слухати

Максим Олійник 42 хвилини тому

Платіжна інфраструктура кожному бізнесу: для чого це потрібно?

Владислав Миронович 20 годин тому

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 22 години тому

Три тренди, які визначатимуть майбутнє менеджменту в ІТ

Віталій Новак 23 години тому

Український стартап Weld Money роздає криптовалюту WELD за тестування застосунку

Юлія Мирська 28 листопада 2023 13:21