Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

X оголошує про значні оновлення спільнот: що зміниться для користувачів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
17 травня 2024 2 хвилин читання

X оголосив про випуск оновленої версії своєї функції спільнот, що дозволяє користувачам взаємодіяти навколо певних тем із власними просторами та часовими шкалами. Серед змін – покращені інструменти пошуку, рекомендації, нові параметри сортування та інші оновлення.

Про це повідомляє TechCrunch.

Головною метою є об’єднання користувачів X у спільноти, де вони зможуть публікувати матеріали на конкретні теми та коментувати дописи інших. Ця функція є важливою для X, оскільки дозволяє зібрати цінні дані, які можна використати для вдосконалення сервісу.

Компанія Ілона Маска X вже співпрацює з його іншою компанією xAI, а чат-бот Grok xAI має доступ до даних X у реальному часі. Спільноти X можуть стати важливим джерелом інформації, яке конкуруватиме з Reddit, чиї дані зараз доступні лише платним користувачам.

Завдяки оновленню користувачі X зможуть знаходити популярні дописи з нових спільнот безпосередньо на вкладці «Огляд» у розділі спільнот. Крім того, будуть показані рекомендації щодо спільнот у часовій шкалі користувачів, що допоможе привернути більше уваги до цієї функції. Спільноти також можна буде шукати за темами, а їхні публікації – сортувати за популярністю.

У майбутньому X планує додати аналітику для модераторів спільнот, Community Spaces (живий аудіопродукт X) і кращі інструменти модерації.

Якщо X зможе залучити більше користувачів до спільнот, це збільшить обсяг даних, які можна буде надати Grok, що принесе користь як X, так і xAI. На даний момент, платні передплатники X вже мають доступ до чат-бота Grok, а xAI отримує поширення через X.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Користувачі Х у новому флешмобі розповідають, чому ненавидять росіян

Олеся Дерзська 20 годин тому

Як створити YouTube-оголошення з високою конверсією у 2024 році?

В'ячеслав Юренко 21 годину тому

Взаємодія між ключовими стейкхолдерами – запорука ефективної боротьби з піратством та контрафактом

Владислав Миронович 22 години тому

Як просувати бренд за допомогою текстового контенту

Оксана Павлюк 21 червня 2024 15:00

DevOps-курси за донати війську: як працює ініціатива «Навчання за донат»

Аліна Баля 21 червня 2024 12:00