Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стан українського фінтеху, помилки під час автоматизації процесів продажу, що таке VoLTE та VoWiFi: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
9 липня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Український фінтех у 2023 році: стан, виклики і перспективи

Вітчизняний сектор фінансових технологій попри війну продовжує розвиватися. Про це свідчить галузеве дослідження Української асоціації фінтех та інноваційних компаній. Про найцікавіше та найважливіше з цього дослідження, стан виклики та перспективи українського фінтеху розповідає голова УАФІК Ростислав Дюк.

Як онлайн-видавцю оцінити ефективність цифрової відеореклами

Рекламодавці цифрових ЗМІ вже досить упевнено відрізняють ефективні рекламні кампанії від неефективних. Але, коли йдеться про онлайн-відеорекламу, виникає багато запитань щодо вимірювання її користі. Про те, як оцінити ефективність цифрової відеореклами, розповідає Михайло Кудрявський, CEO Membrana Media.

Що таке технології VoLTE та VoWiFi та як вони працюють

Технології VoLTE і VoWIFI не так давно з’явилися в Україні, тому далеко не всі абоненти знайомі з ними. Але насправді це майбутнє голосового зв'язку. Що це за технології, як вони працюють і які мають перспективи, розповідає Ірина Бойко, Unit Lead у відділі голосових комутаційних мереж lifecell.

Що занадто, то не здраво: чого не треба робити під час автоматизації процесів продажу

Автоматизація процесів продажу — це тенденція, яка набирає обертів і не демонструє жодних ознак уповільнення. Але якщо захопитися цим процесом, можна припуститися купи помилок, які не тільки не підвищать продажі, а й знизять їх. Як цього не допустити, розповідає Карина Манченко, контент-менеджерка NetHunt CRM.

Не руїни, а потужний партнер. Що мають усвідомлювати про Україну за кордоном і як досвід війни навчає кризового менеджменту

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 500 днів. За цей час переважна більшість компаній у тій чи іншій формі пережили кризу управління. Марина Дідковська, керівниця практики тестування програмного забезпечення ЕРАМ у країнах Центральної, Південної та Східної Європи, розповідає, як разом із колегами вона створила універсальний підхід управління проєктами у турбулентні часи, і ділиться досвідом кризового менеджменту з усіма, кому це може стати у пригоді.

Прокачуємо команду: сім тактик, які стимулюють бажання співробітників до самовдосконалення

Мотивувати співробітників до навчання та самовдосконалення не завжди легке завдання, адже багато хто просто не розуміє, яка користь від цього кар’єрі та особистому життю. Анастасія Джогола, Brand and Communications Director в QArea, розповідає про сім тактик досягнення цієї мети.

Як налагодити взаємодію зі співробітником, який не довіряє менеджменту

Досвід робочих відносин багатьох фахівців примушує їх з упередженням ставитися до менеджменту. Але така недовіра не завжди має під собою реальні підстави. Рей Астафічев, Head of Growth в Readdle, розповідає про три прості кроки, які допоможуть менеджерам налагодити взаємодію зі співробітниками

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 14 годин тому

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Kateryna Romanenko 15 годин тому

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ так, щоб вас хотіли слухати

Максим Олійник 19 годин тому

Платіжна інфраструктура кожному бізнесу: для чого це потрібно?

Владислав Миронович 28 листопада 2023 17:30

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 28 листопада 2023 15:00