Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як захистити торговельну марку, інвестувати у крипту з холодною головою та ефективно рекламуватися у digital: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
11 березня 2024 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Як e-commerce-бізнесу ефективно рекламуватися у digital у 2024 році? Огляд ключових інструментів

Для будь-якого бізнесу e-commerce контекстна реклама є незамінним інструментом для забезпечення стратегічного зростання, адже від 10% до 50% трафіку на інтернет-магазини генерується саме через неї. Як зробити цей інструмент максимально ефективним, розповідає Антон Липський, Head of PPC Department в агенції Netpeak Ukraine.

Професійні спільноти вчителів в Україні: від територіальних груп до онлайн-форматів

Останнім часом в Україні активно створюються професійні спільноти вчителів. Чому це важливо, як відбувається і як у цьому допомагають цифрові інструменти, пояснює Оксана Федоренко, кандидатка педагогічних наук та експертка курсу «Цифровий учитель».

Що робити, якщо вашу торговельну марку незаконно використали у доменному імені?

Недобросовісна реєстрація доменного імені, подібного до вашої торговельної марки або співзвучного з нею, може прямо впливати на успішність вашого бізнесу. Як цього не допустити і що робити, якщо це сталося, розповідає юрист EternaLaw Антон Ходош.

Інвестиції у криптовалюту у 2024 році: тримайте голову холодною, коли все починає зростати

Криптовалютний ринок переживає черговий бум, а біткоїн побив історичний рекорд вартості. На цьому тлі у багатьох людей може виникнути бажання інвестувати у цифрові активи. Вадим Груша, Co-founder і CEO Trustee Plus, дає поради, як інвестувати у криптовалюту з холодною головою, щоб інвестиції були вдалими.

Фінтех-тренди 2024 року: що потрібно знати бізнесу

Цифровізація зачепила більшість галузей економіки, зокрема фінанси. Бізнеси не можуть це ігнорувати та мають тримати руку на пульсі, щоб вчасно реагувати на зміни. На що бізнесу звертати увагу насамперед, розповідає Олександр Лапко, CEO платіжного сервісу RozetkaPay.

EdTech: особливості правового регулювання

Останніми роками освіта зазнає дедалі більших змін із появою нових технологій та інноваційних підходів до навчання. Зокрема, розвивається технологічний напрям EdTech. Про особливості його правового регулювання в Україні розповідає Юлія Дребезова, юристка практики технологій та інвестицій у Juscutum.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Майбутнє маркетингу та реклами — подкаст SPEKA «Що буде далі?» #5

Сергій Коноплицький 4 години тому

Чи рахунки-фактури обов’язкові для ФОП на ЄП?

Владислав Нечипорук 17 червня 2024 14:30

Ethereum втрачає позиції на криптовалютному ринку. Чи врятують його «кити»?

Павло Осадчук 17 червня 2024 13:30

Microsoft інвестує 6,69 млрд євро у нові центри оброблення даних в Арагоні, Іспанія

Вікторія Рудзінська 15 червня 2024 07:09

Люди витрачають більше у безготівкових коштах — метадослідження

Олеся Дерзська 14 червня 2024 15:24