Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як використовувати Linkedin для бізнесу у 2024 році

Валерія Троян
Валерія Троян PR-спеціалістка у Вчасно
10 квітня 2024 6 хвилин читання

Досі дублюєте контент з Instagram та Facebook або взагалі не розумієте, навіщо вам Linkedin? Настав час це змінити! У цій статті я зібрала основні інструменти для ефективного просування бізнес-сторінки компанії.

Linkedin активно розвивається, у світі вже понад 1 млрд користувачів і цифра продовжуватиме зростати. Найбільша кількість учасників з Північної Америки (зокрема США — 211+ млн), Азії (Японія — 3+ млн), Європи (Велика Британія — 37+ млн, Франція — 27+ млн), та Латинської Америки (Бразилія — 70+ млн).

Статистика використання Linkedin у світі Статистика використання Linkedin у світі

Чому саме Linkedin?

  • 1
    Linkedin — це про стабільність та надійність. 82% маркетологів зазначили, що досягли найбільшого успіху саме у даній соціальній мережі, створюючи контент та користуючись рекламою. 
  • 2
    Підвищення експертності компанії. Ви можете вести блоги на різних платформах, але мати блог у Linkedin – це вже must have. Тут багато експертів з різних індустрій, багато нових апдейтів та звичайно можливість для нетворкінгу.
  • 3
    Набагато краще залучення ваших підписників. Linkedin просуває цікавий контент, якщо допис дійсно актуальний для аудиторії. 77% маркетологів стверджують, що LinkedIn дає найкращі органічні результати (Facebook посідає друге місце — 37%, потім Instagram — 27% та YouTube — 21%)

На що варто звернути увагу бізнесу? 

Перше та найбанальніше — заповнити профіль. 

Перегляньте, аби всі важливі поля у біографії компанії були заповнені: чітко розкривали, що ви за компанія та які послуги надаєте. А тепер підтверджена статистика, що добре заповнений профіль підвищує рейтинг сторінки: 

  • +5Х⬆️ збільшення кількості переглядів сторінки щомісяця.
  • +7Х⬆️ зростання показів публікацій.
  • +11Х⬆️ збільшення кількості натискань на посилання компанії.

Не обов’язково публікувати дописи кожен день, але сторінка має періодично наповнюватися цікавим контентом.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Активність компанії — публікації, коментування та newsletter.

Що варто публікувати? 

  • Короткі публікації, які будуть містити апдейти, корисну та експертну інформацію, корпоративний контент
  • Публікації-колажі. Даний інструмент дозволяє легко донести читачу велику кількість текстового матеріалу або привернути увагу вашої аудиторії за допомогою візуальної складової.
  • Newsletter. Публікуючи статтю у LinkedIn, ви можете також надіслати матеріали підписникам на їхню електронну пошту, якщо вони підписані на ваш newsletter. Заплануйте періодично робити цікаві статті на сторінці з аналітикою/збіркою актуальних новин, аби бути корисним для вашого читача. SEO статті у Linkedin працює відмінно, тому це збільшить вашу появу у пошукових запитах користувачів.

Коли й скільки разів на тиждень найкраще публікувати у Linkedin?

Останні дослідження стверджують, що оптимальна частота публікацій у Linkedin зазвичай коливається від двох до п'яти разів на тиждень. Проте важливо зауважити, що це не є остаточна рекомендація, оскільки все залежить від цілей компанії у соціальній мережі, вподобань аудиторії та аналізу вашої аналітики. Натомість сторінки у Linkedin, які публікують контент щотижня, зазвичай мають у 5,6 разів більше підписників та залучення. 

Найкращий час для публікацій у Linkedin — з 9 до 10 ранку у робочі дні. 

Як правильно обирати часовий пояс публікацій? Визначте, на яку аудиторію ви орієнтуєтеся у дописі — Україну, європейські країни, США чи інші. Важливо враховувати часовий пояс та провести тестування, щоб визначити найкращий час публікації для вашої аудиторії. За допомогою аналізу, проведеного протягом 2-3 місяців активного ведення сторінки у LinkedIn, ви зможете зрозуміти, коли ваші дописи найбільше читають та взаємодіють з ними.

Працівники — ваші інфлюенсери

У Linkedin зростає популярність особистого бренду та експертності. Тут вітаються репости, коментування дописів у стрічці та власні короткі публікації. Компанії можуть значно збільшити свою аудиторію за допомогою розвитку профілів своїх працівників. Зрощуйте адвокатів бренду у середині вашої компанії.

Крім того, не забувайте використовувати органічний інструмент для просування —коментування публікацій у новинній стрічці (це рекомендація особливо важлива для особистих профілів). Гарна можливість продемонструвати свою експертність, отримати додаткові вподобання, знайти нові контакти та проявити вашу активність.

Використовуйте штучний інтелект 

Було б дивно, якби у цій статті не йшлося про штучний інтелект.

Найпопулярніший інструмент, який легко інтегрується у платформу — Taplio.

  • Можна автоматично підтягувати контакти з допису, який вподобали та прокоментували користувачі. Відкривати та зберігати їх контакти. Робити розсилку у повідомленнях на створену базу контактів.
  • Допомога зі створенням контенту: генерація тексту, визначення актуальних тем для публікацій саме у вашій індустрії, формування заголовків, змінення та редагування тексту публікації.
  • Генерування коментарів та тексту для репостів, що значно зменшує час.

Запрошуйте ваші контакти на бізнес-сторінку

Щомісяця ви можете запрошувати до 250 контактів на сторінку вашої компанії. Найкраще починати надсилати запрошення, коли ваш профіль добре заповнений і ви регулярно публікуєте дописи на сторінці. Тоді новим читачам буде більш зрозуміло, навіщо підписуватися на цю сторінку і яку користь вони можуть тут отримати.

І найголовніше правило, яке справді працює: більше віддавайте, більше отримаєте!

Діліться справді цінною та корисною інформацією, цікавтеся думкою підписників, спілкуйтеся з вашими читачами, підтримуйте особисті блоги ваших працівників.

Ера закритих та недоступних брендів давно закінчилися. Будьте щирими, такими, якими ви є. Тестуйте та створюйте унікальний контент!

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як створити Employer Branding проєкт, що допомагає айтівцям спати

Марія Герасимяк 9 січня 2025 09:50

Марк Цукерберг оголосив про нову модель модерації контенту. Що це означає для Facebook та Instagram?

Сергій Коноплицький 8 січня 2025 15:18

Reddit презентувала інструменти для бізнесу та новий формат реклами AMA на CES 2025

Павло Бартос 7 січня 2025 17:40

Найцікавіші колонки на SPEKA за 2024 рік

Неля Збишко 6 січня 2025 16:00

Жіноче здоров'я та FemTech в Україні

FemTech UA 20 грудня 2024 14:13