Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як використовувати Linkedin для бізнесу у 2024 році

Валерія Троян
Валерія Троян PR & проджект менеджерка
9 квітня 2024 6 хвилин читання

Досі дублюєте контент з Instagram та Facebook або взагалі не розумієте, навіщо вам Linkedin? Настав час це змінити! У цій статті я зібрала основні інструменти для ефективного просування бізнес-сторінки компанії.

Linkedin активно розвивається, у світі вже понад 1 млрд користувачів і цифра продовжуватиме зростати. Найбільша кількість учасників з Північної Америки (зокрема США — 211+ млн), Азії (Японія — 3+ млн), Європи (Велика Британія — 37+ млн, Франція — 27+ млн), та Латинської Америки (Бразилія — 70+ млн).

Статистика використання Linkedin у світі Статистика використання Linkedin у світі

Чому саме Linkedin?

 • 1
  Linkedin — це про стабільність та надійність. 82% маркетологів зазначили, що досягли найбільшого успіху саме у даній соціальній мережі, створюючи контент та користуючись рекламою. 
 • 2
  Підвищення експертності компанії. Ви можете вести блоги на різних платформах, але мати блог у Linkedin – це вже must have. Тут багато експертів з різних індустрій, багато нових апдейтів та звичайно можливість для нетворкінгу.
 • 3
  Набагато краще залучення ваших підписників. Linkedin просуває цікавий контент, якщо допис дійсно актуальний для аудиторії. 77% маркетологів стверджують, що LinkedIn дає найкращі органічні результати (Facebook посідає друге місце — 37%, потім Instagram — 27% та YouTube — 21%)

На що варто звернути увагу бізнесу? 

Перше та найбанальніше — заповнити профіль. 

Перегляньте, аби всі важливі поля у біографії компанії були заповнені: чітко розкривали, що ви за компанія та які послуги надаєте. А тепер підтверджена статистика, що добре заповнений профіль підвищує рейтинг сторінки: 

 • +5Х⬆️ збільшення кількості переглядів сторінки щомісяця.
 • +7Х⬆️ зростання показів публікацій.
 • +11Х⬆️ збільшення кількості натискань на посилання компанії.

Не обов’язково публікувати дописи кожен день, але сторінка має періодично наповнюватися цікавим контентом.

Активність компанії — публікації, коментування та newsletter.

Що варто публікувати? 

 • Короткі публікації, які будуть містити апдейти, корисну та експертну інформацію, корпоративний контент
Публікації на LinkedIn Публікації на LinkedIn
 • Публікації-колажі. Даний інструмент дозволяє легко донести читачу велику кількість текстового матеріалу або привернути увагу вашої аудиторії за допомогою візуальної складової.
Публікації на LinkedIn Публікації на LinkedIn
 • Newsletter. Публікуючи статтю у LinkedIn, ви можете також надіслати матеріали підписникам на їхню електронну пошту, якщо вони підписані на ваш newsletter. Заплануйте періодично робити цікаві статті на сторінці з аналітикою/збіркою актуальних новин, аби бути корисним для вашого читача. SEO статті у Linkedin працює відмінно, тому це збільшить вашу появу у пошукових запитах користувачів.
Публікації на LinkedIn Публікації на LinkedIn

Коли й скільки разів на тиждень найкраще публікувати у Linkedin?

Останні дослідження стверджують, що оптимальна частота публікацій у Linkedіn зазвичай коливається від двох до п'яти разів на тиждень. Проте важливо зауважити, що це не є остаточна рекомендація, оскільки все залежить від цілей компанії у соціальній мережі, вподобань аудиторії та аналізу вашої аналітики. Натомість сторінки у Linkedіn, які публікують контент щотижня, зазвичай мають у 5,6 раза більше підписників та залучення. 

Найкращий час для публікацій у Linkedin — з 9 до 10 ранку у робочі дні. 

Як правильно обирати часовий пояс публікацій? Визначте, на яку аудиторію ви орієнтуєтеся у дописі — Україну, європейські країни, США чи інші. Важливо враховувати часовий пояс та провести тестування, щоб визначити найкращий час публікації для вашої аудиторії. За допомогою аналізу, проведеного протягом 2-3 місяців активного ведення сторінки у LinkedIn, ви зможете зрозуміти, коли ваші дописи найбільше читають та взаємодіють з ними.

Працівники — ваші інфлюенсери

На Linkedіn зростає популярність особистого бренду та експертності. Тут вітаються репости, коментування дописів у стрічці та власні короткі публікації. Компанії можуть значно збільшити свою аудиторію за допомогою розвитку профілів своїх працівників. Зрощуйте адвокатів бренду у середині вашої компанії.

Крім того, не забувайте використовувати органічний інструмент для просування —коментування публікацій у новинній стрічці (це рекомендація особливо важлива для особистих профілів). Гарна можливість продемонструвати свою експертність, отримати додаткові вподобання, знайти нові контакти та проявити вашу активність.

Використовуйте штучний інтелект 

Було б дивно, якби у цій статті не йшлося про штучний інтелект.

Найпопулярніший інструмент, який легко інтегрується у платформу — Taplio (перших 7 днів безкоштовно, після чого вартість варіюється від 49 до 149 доларів).

 • Можна автоматично підтягувати контакти з допису, який вподобали та прокоментували користувачі. Відкривати та зберігати їх контакти. Робити розсилку у повідомленнях на створену базу контактів.
 • Допомога зі створенням контенту: генерація тексту, визначення актуальних тем для публікацій саме у вашій індустрії, формування заголовків, змінення та редагування тексту публікації.
 • Генерування коментарів та тексту для репостів, що значно зменшує час.

Запрошуйте ваші контакти на бізнес-сторінку

Щомісяця ви можете запрошувати до 250 контактів на сторінку вашої компанії. Найкраще починати надсилати запрошення, коли ваш профіль добре заповнений і ви регулярно публікуєте дописи на сторінці. Тоді новим читачам буде більш зрозуміло, навіщо підписуватися на цю сторінку і яку користь вони можуть тут отримати.

І найголовніше правило, яке справді працює: більше віддавайте, більше отримаєте!

Діліться справді цінною та корисною інформацією, цікавтеся думкою підписників, спілкуйтеся з вашими читачами, підтримуйте особисті блоги ваших працівників.

Ера закритих та недоступних брендів давно закінчилися. Будьте щирими, такими, якими ви є. Тестуйте та створюйте унікальний контент!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Криптореволюція. Як українці відтепер зможуть законно купувати біткоїни на «Prozorro.Продажі»

Дмитро Бойко 9 годин тому

Як запітчити медіа на кшталт Tech.eu та Reuters: 11 порад від журналістів

Катя Бохинська 10 годин тому

Як волонтери стають маркетологами, аби просувати збори

Анна Сергієнко 11 годин тому

Працевлаштування та освіта: як допомогти ветеранам?

Olga Sukhorukova 12 годин тому

Переклад пісень Євробачення за допомогою ШІ: як стерво перетворилося на лисицю, а пожежник — на голуба

Юлія Венцковська 16 годин тому