Як використовувати Linkedin для бізнесу у 2024 році
Linkedin активно розвивається, у світі вже понад 1 млрд користувачів і цифра продовжуватиме зростати. Найбільша кількість учасників з Північної Америки (зокрема США — 211+ млн), Азії (Японія — 3+ млн), Європи (Велика Британія — 37+ млн, Франція — 27+ млн), та Латинської Америки (Бразилія — 70+ млн).
Чому саме Linkedin?
-
1
Linkedin — це про стабільність та надійність. 82% маркетологів зазначили, що досягли найбільшого успіху саме у даній соціальній мережі, створюючи контент та користуючись рекламою.
-
2
Підвищення експертності компанії. Ви можете вести блоги на різних платформах, але мати блог у Linkedin – це вже must have. Тут багато експертів з різних індустрій, багато нових апдейтів та звичайно можливість для нетворкінгу.
-
3
Набагато краще залучення ваших підписників. Linkedin просуває цікавий контент, якщо допис дійсно актуальний для аудиторії. 77% маркетологів стверджують, що LinkedIn дає найкращі органічні результати (Facebook посідає друге місце — 37%, потім Instagram — 27% та YouTube — 21%)
На що варто звернути увагу бізнесу?
Перше та найбанальніше — заповнити профіль.
Перегляньте, аби всі важливі поля у біографії компанії були заповнені: чітко розкривали, що ви за компанія та які послуги надаєте. А тепер підтверджена статистика, що добре заповнений профіль підвищує рейтинг сторінки:
- +5Х⬆️ збільшення кількості переглядів сторінки щомісяця.
- +7Х⬆️ зростання показів публікацій.
- +11Х⬆️ збільшення кількості натискань на посилання компанії.
Не обов’язково публікувати дописи кожен день, але сторінка має періодично наповнюватися цікавим контентом.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Активність компанії — публікації, коментування та newsletter.
Що варто публікувати?
- Короткі публікації, які будуть містити апдейти, корисну та експертну інформацію, корпоративний контент
- Публікації-колажі. Даний інструмент дозволяє легко донести читачу велику кількість текстового матеріалу або привернути увагу вашої аудиторії за допомогою візуальної складової.
- Newsletter. Публікуючи статтю у LinkedIn, ви можете також надіслати матеріали підписникам на їхню електронну пошту, якщо вони підписані на ваш newsletter. Заплануйте періодично робити цікаві статті на сторінці з аналітикою/збіркою актуальних новин, аби бути корисним для вашого читача. SEO статті у Linkedin працює відмінно, тому це збільшить вашу появу у пошукових запитах користувачів.
Коли й скільки разів на тиждень найкраще публікувати у Linkedin?
Останні дослідження стверджують, що оптимальна частота публікацій у Linkedin зазвичай коливається від двох до п'яти разів на тиждень. Проте важливо зауважити, що це не є остаточна рекомендація, оскільки все залежить від цілей компанії у соціальній мережі, вподобань аудиторії та аналізу вашої аналітики. Натомість сторінки у Linkedin, які публікують контент щотижня, зазвичай мають у 5,6 разів більше підписників та залучення.
Як правильно обирати часовий пояс публікацій? Визначте, на яку аудиторію ви орієнтуєтеся у дописі — Україну, європейські країни, США чи інші. Важливо враховувати часовий пояс та провести тестування, щоб визначити найкращий час публікації для вашої аудиторії. За допомогою аналізу, проведеного протягом 2-3 місяців активного ведення сторінки у LinkedIn, ви зможете зрозуміти, коли ваші дописи найбільше читають та взаємодіють з ними.
Працівники — ваші інфлюенсери
У Linkedin зростає популярність особистого бренду та експертності. Тут вітаються репости, коментування дописів у стрічці та власні короткі публікації. Компанії можуть значно збільшити свою аудиторію за допомогою розвитку профілів своїх працівників. Зрощуйте адвокатів бренду у середині вашої компанії.
Крім того, не забувайте використовувати органічний інструмент для просування —коментування публікацій у новинній стрічці (це рекомендація особливо важлива для особистих профілів). Гарна можливість продемонструвати свою експертність, отримати додаткові вподобання, знайти нові контакти та проявити вашу активність.
Використовуйте штучний інтелект
Було б дивно, якби у цій статті не йшлося про штучний інтелект.
Найпопулярніший інструмент, який легко інтегрується у платформу — Taplio.
- Можна автоматично підтягувати контакти з допису, який вподобали та прокоментували користувачі. Відкривати та зберігати їх контакти. Робити розсилку у повідомленнях на створену базу контактів.
- Допомога зі створенням контенту: генерація тексту, визначення актуальних тем для публікацій саме у вашій індустрії, формування заголовків, змінення та редагування тексту публікації.
- Генерування коментарів та тексту для репостів, що значно зменшує час.
Запрошуйте ваші контакти на бізнес-сторінку
Щомісяця ви можете запрошувати до 250 контактів на сторінку вашої компанії. Найкраще починати надсилати запрошення, коли ваш профіль добре заповнений і ви регулярно публікуєте дописи на сторінці. Тоді новим читачам буде більш зрозуміло, навіщо підписуватися на цю сторінку і яку користь вони можуть тут отримати.
Діліться справді цінною та корисною інформацією, цікавтеся думкою підписників, спілкуйтеся з вашими читачами, підтримуйте особисті блоги ваших працівників.
Ера закритих та недоступних брендів давно закінчилися. Будьте щирими, такими, якими ви є. Тестуйте та створюйте унікальний контент!