Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як використовувати оновлення Google 2023 року для успішної маркетингової стратегії

Максим Купченко
Максим Купченко BudgetMaxx
22 червня 2023 3 хвилин читання

Сучасний Google — це набагато більше, ніж просто пошукова система. Лише протягом 2020 року Google здійснив понад 4 500 оновлень, продовжуючи виявляти зацікавленість у нововведеннях та розробці рішень, спрямованих на задоволення потреб користувачів. В цій статті ми розглянемо, як використовувати останні оновлення Google для досягнення успіху в цифровому маркетингу.

Розширення можливостей пошукового досвіду

Однією з ключових новинок від Google є мультипошук, що дозволяє поєднувати візуальні елементи з текстовими для більш динамічного, точного і зручного пошуку продуктів і послуг. Наприклад, користувачі можуть зробити фото певної страви, додати запит «Місця поблизу», і Google знайде ресторан, де ця страва точно присутня в меню і розташований неподалік від них. 

Те ж саме стосується предметів одягу, аксесуарів, інтер’єру та будь-яких інших товарів, які тепер дуже легко можна знайти в Google. Саме тому для оптимального використання мультипошуку компаніям рекомендується представляти інформацію на товар або послугу не лише в текстовому форматі, але й включати візуальні елементи, тим самим роблячи контент більш привабливим і цікавим для потенційних клієнтів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Мультипошук у Google Мультипошук у Google

Штучний інтелект як ключова складова Google

Штучний інтелект (ШІ) відіграє важливу роль у пошуковій системі Google. Ця технологія постійно розвивається та впроваджує нові підходи для забезпечення більш точних і релевантних результатів пошуку. Вона враховує контекст запиту, користувацькі вподобання та загальні тренди, майже “передбачаючи” потреби користувачів. Шляхом аналізу великих обсягів даних, Google може надавати користувачеві саме той контент, який найкраще відповідає його вподобанням, інтересам та онлайн-поведінці.

Пошук Google Пошук Google

Голосові дискусії та форуми

Саме так, Google Search тепер має функцію голосових дискусій та форумів, що значно полегшує пошук рекомендацій та відгуків від реальних людей. Розміщення посилань на форумах не лише покращує пошуковий досвід — рекламодавці можуть оптимізувати свої кампанії, використовуючи ці технології для досягнення максимального впливу на цільову аудиторію!

Дискусії та форуми у Google Дискусії та форуми у Google

Висновки

Без перебільшень, Google Ads є однією з найсильніших рекламних платформ на ринку, що надає широкі можливості для успішного цифрового маркетингу. Використання Google Ads дозволяє збільшити охоплення та підвищити впізнаваність вашого бренду, а також забезпечує точне таргетування та підвищену конверсію. А оскільки оптимізація витрат рекламних бюджетів є важливим аспектом для будь-якого бізнесу, впровадження сервісу BudgetMaxx допомагає досягти цієї мети, не збільшуючи бюджет. Цей сервіс дозволяє оптимізувати рекламні витрати, зберігаючи їх ефективність без перевитрати бюджету і фінансових збитків. 

Використання всіх переваг Google Ads є ключовим фактором, який допоможе вашому бізнесу залишатися лідером у конкурентному середовищі! 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інклюзивність в iOS: як забезпечити доступність для користувачів з обмеженими можливостями

Vladyslav Khambir 40 хвилин тому

Від контенту до конверсії: перфоманс-маркетинг для IT-бізнесу

Viktor Gozhyi 16 липня 2024 10:21

Як підвищити лояльність клієнтів та залучити нових за допомогою SERM? Кейс Netpeak у ніші біодобавок

Андрій Тарасенко 15 липня 2024 21:23

Просування вузьких ніш в Telegram: як залучити аудиторію? Кейс Netpeak

Анастасія Паламар 10 липня 2024 18:46

Кейс Moyo: як збільшити видимість застосунку вдвічі за три місяці та отримати перші позиції у сторах

Сергій Коноплицький 4 липня 2024 11:46