Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український Weblium запустив інтеграцію з ChatGPT для створення текстів на сайті

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
22 лютого 2023 2 хвилин читання

Український конструктор сайтів Weblium анонсували запуск AI Writing — функціонала на базі штучного інтелекту, який дозволяє звертатися до ChatGPT під час створення сайту.

Як зазначають у Weblium, головна задача AI Writing — сформувати текст, який власник сайту зможе використати для власних потреб.

AI Writing дозволяє зекономити час та підібрати вектор для написання тексту зі збереженням стилістики та особливостей бренду. Також в компанії вважають, що новий функціонал допоможе зекономити кошти на копірайтері.

«Звісно ж, ChatGPT не напише вам одразу ж бездоганні тексти — варто пам'ятати, що це штучний інтелект, який ще розвивається, тому будьте готові самостійно „підігнати“ результат його роботи до цілей та потреб вашого бізнесу. Проте він точно зможе надихнути вас та допомогти обрати правильний напрямок думки для написання майже будь-якого тексту», — зазначають у Weblium.

Як працює AI Writing від Weblium?

AI Writing розроблено на базі ChatGPT та інтегровано у Weblium. Це означає, що користувач конструктору прямо з його інтерфейсу звертається безпосередньо до ChatGPT.

Щоб викликати віртуального помічника під час створення сайту на Weblium, потрібно додати на сторінку текстовий блок та у меню його редагування обрати функцію «AI Writing». 

Далі все працює майже так само, як і у ChatGPT — у діалоговому вікні користувачеві потрібно обрати кількість символів (1) для майбутнього тексту, написати свій запит (2) та натиснути на кнопку «Generate» (3).

Результат можна скопіювати та вставити у будь-який текстовий блок на сайті. За замовчуванням користувачам доступно 15 запитів до AI Writing на місяць, проте для користувачів платної підписки на Weblium кількість зростає до 30.

Раніше SPEKA повідомляла, що штучний інтелект ChatGPT став доступним в Україні.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel збільшить поставки ШІ-процесорів до кінця 2025 року

Артем Житкевич 22 хвилини тому

ASUS представив сервери для ШІ та 5G на виставці в Барселоні

Богдан Камінський 3 години тому

Люди втрачають навички, коли передають роботу алгоритмам — результати дослідження

Олександр Тартачний 5 годин тому

ШІ закликав українців єднатись на шляху до Перемоги — відео

Богдан Камінський 7 годин тому

Apple припиняє розробку свого електромобіля та зосереджується на ШІ

Юлія Мирська 9 годин тому