Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Знайти клієнтів за кордоном і працювати дистанційно за допомогою українських сервісів. Поради від Netpeak

Денис Кияшко
Денис Кияшко Business Development Manager at Netpeak Group
13 вересня 2022 7 хвилин читання

З початком війни більшість українських бізнесів були вимушені переорієнтуватися на роботу з іноземними ринками, щоб зберегти робочі місця та продовжувати підтримувати економіку.

Комусь це вдалося швидко, а хтось досі не ризикнув спробувати. На жаль, немає єдиної інструкції щодо пошуку нових клієнтів, необхідно тестувати різноманітні гіпотези та шукати шляхи, які працюватимуть для вашого бізнесу. Щоб полегшити вихід на іноземні ринки для українського бізнесу, Netpeak зібрав 9 сервісів, які можуть бути корисними для автоматизації маркетингу та продажу.

Українські сервіси, які можуть бути корисними для автоматизації маркетингу та продажу Українські сервіси, які можуть бути корисними для автоматизації маркетингу та продажу

Тож які виклики постають під час пошуку клієнтів за кордоном і як їх долають українські SaaS-сервіси?

Знайти конкурентів та проаналізувати їхні активності у SEO та контекстній рекламі

Це легко за допомогою Serpstat — багатофункціональної платформи, яка має понад 30 інструментів для вирішення завдань пошукового маркетингу, серед них: 

 • дослідження семантики та зворотних посилань онлайн-конкурентів;
 • аналіз та групування ключових фраз для оптимізації контенту сайтів;
 • відстеження органічних та платних позицій;
 • виявлення помилок сайту з рекомендаціями щодо їх усунення.

Особливість сервісу в тому, що він допомагає автоматизувати весь процес пошукової оптимізації, економлячи спеціалісту до 30 годин щомісяця. Також він важливий і для спеціалістів з контекстної реклами, адже дає уявлення про рекламні бюджети конкурентів.

Такі інструменти, як трендові запити, пакетний аналіз доменів та ключових фраз допоможуть виявити найпопулярніші запити, найбільший трафік та проаналізувати конкурентів у будь-яких регіонах, що буде корисним для тих, хто планує виходити на нові ринки.

Зробити бенчмаркінг, знайти партнерів, побудувати контент-стратегію

Ці завдання можна вирішити за допомоги важливого сервісу для аналізу ніші — Netpeak Checker від Netpeak Software. Netpeak Checker збирає дані за 440+ показниками з топових SEO-сервісів та результатів пошукової видачі.

Інструмент дозволяє робити комплексну оцінку конкурентів та їхніх маркетингових стратегій, вивчати активність у соцмережах та отримувати всі необхідні дані про оцінку майданчиків для розміщення посилань.

Продукт має 100 тис. користувачів зі 170 країн, серед яких такі компанії, як Thomson Reuters, Shopify, Wargaming, iProspect та OLX.

Знайти кваліфіковану команду

Аби зекономити час рекрутерів, варто встановити HURMA. Це українська all-in-one-система для HR, рекрутингу та управління цілями. Впроваджуючи HURMA, кожна компанія отримує безпечне та ефективне all-in-one-рішення:

 • absence management;
 • performance management;
 • моніторинг настрою та опитування;
 • управління цілями та ключовими результатами (OKR);
 • штучний інтелект, який прогнозує ризик звільнення працівників та підбирає найкращого кандидата;
 • інтеграції із популярними сайтами вакансій;
 • парсінг резюме;
 • зручну Kanban-дошку; воронку рекрутингу та інші плюшки, які допоможуть швидше та ефективніше знаходити професійних кандидатів та взаємодіяти зі співробітниками.

Перенести діловодство в онлайн

З цим завданням допоможе PDFLiner — універсальний інструмент для заповнення, підпису та обміну документами в інтернеті. Він знадобиться як фрилансерам або маленьким підприємствам, так і великим корпораціям. В PDFLiner легко перенести всі документи в онлайн, що значно спрощує робочі процеси: виписати накладну, надіслати клієнту або співробітнику документи на підпис, сплатити податки, заповнити страхові або юридичні документи.

Автоматизувати роботу з воронкою лідів

Для автоматичної роботи з воронкою потенційних клієнтів радимо сервіси Sendpulse та Snov.io.

SendPulse — це платформа для автоматизації маркетингу, яка містить оміканальні розсилки, чатботи, CRM, конструктор сайтів і платформу для створення онлайн-курсів.  

У SendPulse користувач може будувати омніканальну комунікацію з клієнтами, комбінуючи розсилки по email, sms та у месенджерах. За допомогою чатботів у месенджерах забезпечити автоматизовану комунікацію з клієнтами 24/7 та навіть приймати оплати. У CRM-системі можна автоматизувати процес продажу, а в конструкторі landing page створювати лендинги та мультипосилання для Instagram.

Snov.io — це багатофункціональна платформа «все в одному» для автоматизації продажу за допомоги безкоштовної і простої у використанні CRM. Сервіс дозволяє генерувати якісні ліди з будь-якого вебджерела і будувати автоматизовану стратегію роботи з електронною поштою та проводити кампанії від моменту отримання лідів до продажу.

Зберегти всіх лідів — налагодити телефонію та наскрізну аналітику

Рекомендуємо звернути увагу на Ringostat — платформу колтрекінга, телефонії та наскрізної аналітики. Компаніям, що виходять на західні ринки, колтрекінг, наскрізна аналітика та віджет callback дозволять отримати більше конверсій. Бізнес зможе чітко зрозуміти, чи окупаються інвестиції у кампанії. Для зв'язку з іноземними клієнтами стануть у нагоді Віртуальна АТС, Ringostat Smart Phone — розумний телефон для Chrome, Insider та Messenger.

Менеджери зможуть телефонувати в будь-яку точку земної кулі. При цьому потенційні клієнти побачать номери саме свого регіону, незалежно від того, звідки телефонує сейлз.

Автоматизувати навчання клієнтів і партнерів

Якщо у вас складний продукт, який потребує певного онбордингу, рекомендуємо AcademyOcean — систему дистанційного навчання (LMS), за допомогою якої бізнеси автоматизують навчання співробітників, клієнтів та партнерів. Продукт обрали 300 тис. користувачів на п'ятьох континентах. Серед українських користувачів: OLX, Intertop, Ajax, Work.ua, Samsonite, ЦУМ та інші.

У платформи рекордний рейтинг з легкості використання (9,8 з 10, за даними g2.com) та безліч унікальних технологій. Тож якщо вам потрібно навчати працівників, дистриб'юторів чи клієнтів, це найкраще рішення.

Створити інвойси для клієнтів онлайн

Це легко, якщо ви користувач Invoice Maker від Saldo Apps — надійного інструменту, що дозволяє юзерам створювати та відстежувати статус інвойсів, одержувати платежі, кастомізувати власні інвойси та систематизувати базу клієнтів.

Invoice Maker можна використовувати на будь-якому пристрої. З ним власники малого бізнесу можуть витрачати менше часу на створення інвойсів, облік оплат та клієнтів, складання фінансових звітів, ведення статистики. Ця SaaS-платформа — чудовий варіант для власників малого бізнесу та індивідуальних підприємців, які бажають цифровізувати та спростити бізнес-процеси.

1
Прокоментувати
Яна Куц 13.09.2022, 01:14
Цікаво та корисно
Інші матеріали

Як бренду правильно вести комунікацію під час війни

Дар'я Кушнір 5 вересня 2022 19:02

Як створити місію та візію бренду?

Дар'я Кушнір 3 вересня 2022 11:23

Українські бренди повеселились у Twitter після вибухів у Новофедорівці: з чого почалося та як це було

Євген Муджирі 10 серпня 2022 11:01

Супермаркети України: про кого говорять найчастіше

LOOQME company 9 серпня 2022 19:05

Чому горять аксесуари Apple і стільці під російськими сеошниками. Ранкова SPEKA

Роман Судольський 5 серпня 2022 08:11