Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

П’ять закликів до дії, через які впаде ваша конверсія

В'ячеслав Юренко
В'ячеслав Юренко CEO 4Limes IT Company
31 серпня 2023 3 хвилин читання

Кожний із нас щоденно стикається з численними рекламними пропозиціями та оголошеннями. Ви знаєте, як це — клацаєте посилання, очікуючи отримати обіцяне, але щось іде не так. Що робить вас розчарованим або навіть роздратованим? Саме так, невдалий заклик до дії. На поміч прийде ця стаття, яка допоможе вам розібратися, яких закликів краще уникати.

Чому заклик до дії — невіддільна частина успіху?

CTA, або заклик до дії, — це магічний мостик, який спрямовує ваших клієнтів у правильному напрямі. Купівля товару, підписка на новини або завантаження матеріалу — правильний заклик спрямовує їхні дії.

Приклад заклику до дії на сайті Rozetka Приклад заклику до дії на сайті Rozetka

Ці маленькі, але потужні словесні спонуки виконують завдання: вони привертають увагу, заохочують до дії та керують користувачами на вашому сайті. Вони фактично є знаками, які кажуть, де та як діяти.

Велика цінність CTA полягає в їхній здатності перетворювати відвідувачів сайту в реальних клієнтів. Адже за їхньої допомоги ви не лише привертаєте увагу, а й переконуєте у користі певної дії.

Але варто розуміти, що не всі CTA створюються однаково ефективними. Знання про можливі труднощі та перевірені методики допоможуть вашим закликам робити дива. Цінність CTA — у їхній прозорості та ясності: коли люди розуміють, чому саме вони мають діяти, вони це охоче роблять.

Але які саме помилки у створенні CTA можуть бути на вашому шляху до успіху? Розгляньмо топові п’ять.

Обман

На перший погляд, це найбільш очевидна помилка, але досі досить поширена. Наприклад, обіцянка завантажити а один клік, яка насправді призводить до довгого процесу реєстрації. Такі трюки швидко підірвуть довіру до бренда. Довіра — це ключовий чинник, тому краще дотримуватися своїх обіцянок.

Вічні термінові акції

Звісно, дедлайни — чудовий інструмент стимулювання продажів. Але надмірне використання або «вічні» акції можуть викликати підозри. Постійне продовження знижки дратує досвідчених користувачів та зменшує ефективність таких акцій.

Невдалий тон

Комунікація з аудиторією має бути тактовною і з повагою. Тикання, панібратство або недоречний сленг можуть відштовхнути потенційних клієнтів. Краще дотримуватися корпоративного стилю спілкування та бути щирими.

Агресивність

Звернення на кшталт «Що ти ще чекаєш?» або «Можливо, ти ще думаєш?» можуть здатися настирливими та агресивними. Люди цінують свій час та своє право на вибір, тому краще надавати їм можливість вирішувати самостійно.

Завищені обіцянки

«Стань мільйонером за місяць!» чи «Втратити 20 кг за два тижні!» — такі обіцянки звучать надто добре, щоб бути правдою. Такі обіцянки можуть привертати увагу, але їх виконання — велике питання. Помилка полягає в тому, що коли обіцянки не виконуються, довіра клієнта втрачена.

Короткий висновок

Ключ до успіху у створенні ефективних закликів до дії — це щирість, прозорість та дотримання своїх обіцянок перед клієнтами. Ваша репутація — це те, що робить вас особливими на ринку. Працюйте над нею, і результати не забаряться!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 12 годин тому

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Kateryna Romanenko 13 годин тому

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ так, щоб вас хотіли слухати

Максим Олійник 17 годин тому

Платіжна інфраструктура кожному бізнесу: для чого це потрібно?

Владислав Миронович 28 листопада 2023 17:30

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 28 листопада 2023 15:00