Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як змінити вектор бренду від девелоперської компанії до Urban Tech: кейс I AM IDEA та blago

Ігор Фінашкін
Ігор Фінашкін Засновник та креативний директор агенції I AM IDEA
18 квітня 2023 4 хвилин читання

Інвестиційно-девелоперська компанія blago , яка працює на ринку нерухомості вже понад 20 років, увійшла в новий етап свого розвитку зі значними змінами бренду. Розробляла стратегію, бренд-ідею, редизайн та комунікацію креативна агенція I AM IDEA

Ідея бренду blago 

Ідея бренду blago полягає в тому, що вони будують міста майбутнього. Креативники розвинули цю ідею й дійшли висновку, що будувати міста — це теперішнє. Навіть більше, таке теперішнє будівництво у сучасних умовах виглядає дуже сміливою діяльністю від компанії. І саме сьогодні завдяки новітнім технологічним рішенням blago переосмислює досвід життя у сучасному місті й хоче, щоби міста були сервісами — зручними, швидкими та приємно передбачуваними. 

Тому сьогодні blago — це не забудовник. blago — це Urban Tech Company, технологічна компанія, яка будує нерухомість для сучасного життя. 

Urban Tech — технології, які покращують досвід життя людей у місті. Це широке поняття: міськими технологіями можуть бути як обʼєкти в межах ЖК, так і поза ними на території міста. Urban Tech — це все, що впливає на якість життя людей. Бути Urban Tech Company означає дивитись на нерухомість, парки, тротуари, стоянки, пішохідні переходи та подвірʼя як на технології та інструменти, робота з якими допоможе комплексно покращити якість життя людей у місті.

«‎Благо — це blago». Саме так звучить новий слоган бренду, який асоціює компанію з удосконаленням життя. Від просторої квартири до зарядок для електросамокатів на просторих вулицях поруч з об'єктами blago. Слоган налаштований на збільшення упізнаваності бренду , а також є адаптивним повідомленням у комунікації. 

Такі фундаментальні стратегічні зміни підкріплюються і редизайном усіє брендової системи.

Як змінився бренд blago 

Бренд уже упізнаваний в Івано-Франківську, але для виходу на масштабний ринок необхідно було його осучаснити. Тому завданням агенції було таким: вдихнути свіжості у сприйняття бренду, але залишити його упізнаваним. Для цього залишили галку як знак, але прибрали розділення всередині. Також винесли її наперед, надавши їй нового значення: Check mark. Бо благо вже є. Воно не десь у майбутньому.   

Ліворуч — старий логотип бренду  blago, праворуч — оновлений Ліворуч — старий логотип бренду  blago, праворуч — оновлений
Ми зробили знак більш масивним і стабільним. Знак можна використовувати окремо, це важливий символ бренду, а не лише невелика деталь у кутку. Текстову частину зробили більш стабільною, впевненою та сучасною. Кольори бренду також залишили, аби кардинально не перебудовувати всю систему, адже бренд вже мав велику упізнаваність. Проте зробили його більш акцентним, підібрали різні відтінки для диджиталу та друку. 
Віталій Клименко, артдиректор I AM IDEA

Також ми створили новий дизайн комунікації. Зробили його максимально простим у зчитуванні, націленим на швидке передання меседжу, а також відійшли від стандартних рендерів на віжуалах — зробили акцент на людині. 

Ребрендинг blago Ребрендинг blago
Ребрендинг blago Ребрендинг blago
Ребрендинг blago Ребрендинг blago
Ребрендинг blago Ребрендинг blago

Саме так I AM IDEA змінила вектор blago від девелоперської компанії до Urban Tech бренду. Від будівництва майбутнього до створення благ навколо людей вже сьогодні. І зміцнила зв'язок бренду з технологіями, які покращують досвід життя у місті. 

Команда проєктів blago та I AM IDEA

blago

1. Генеральний директор — Роман Коржак

2. Керівник департаменту архітектури та інноваційного розвитку — Мар'ян Андрухів 

3. Керівник маркетингу у BTL-напрямі — Тетяна Данченко

4. Head of Digital Marketing — Максим Миронюк

I AM IDEA

1. Creative Director — Ігор Фінашкін

2. Strategy Director — Арам Сімонян

3. Strategist — Артем Тертичний 

4. Head of Art — Аня Ємельянова

5. Art Director — Віталік Клименко 

6. Copywriter — Ігор Гавруш

7. Head of Design — Даша Шаблієнко

8. Designer — Кирило Лесной

9. Account Manager — Іра Томчук

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ШІ допомагає тестувати ПЗ: найкращі інструменти для QA Engineer

Anna Kovalova 19 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 26 лютого 2024 17:00

Гранти: безкоштовні гроші чи ще одна форма садомазохізму?

Роман Абрашин 26 лютого 2024 13:00

Фінансові установи (нарешті) інтегрують крипту. Яке у цього майбутнє?

Павло Осадчук 23 лютого 2024 18:00

Чи можна довіряти бейбі-монітору та наскільки важлива кібербезпека в інтернеті речей

Bohdan Savchuk 23 лютого 2024 15:45