Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Створюйте контент, який розв’язує проблеми вашої аудиторії: як Headline Video полегшує життя редакційним командам

Михайло Кудрявський
Михайло Кудрявський CEO Membrana Media
14 березня 2024 7 хвилин читання

У сучасному цифровому світі, де вміст визначається швидкістю та доступністю, редакційним командам доводиться постійно адаптуватися до змін у споживчих звичках своєї аудиторії. Одним із засобів, що допомагає розв’язувати цю проблему, є використання Headline Video — прогресивного підходу до створення та поширення контенту.

Розміщення відеоплеєра у найбільш помітній частині сторінки — між заголовком та першим абзацом — може кардинально змінити підходи редакторів до роботи, вплинути на аудиторію та органічно використовуватися у журналістських статтях та новинах. Розповідаю, як це може вплинути на контент-стратегію видання.

Створюйте контент, який розв’язує проблеми вашої аудиторії: як Headline Video полегшує життя редакційним командам Створюйте контент, який розв’язує проблеми вашої аудиторії: як Headline Video полегшує життя редакційним командам

Як користувачі споживають контент

Люди заходять на сайти з різною метою та читають новини й тексти у різний спосіб. Проте існує кілька загальних тенденцій, які характеризують сучасного споживача контенту.

Насамперед багато відвідувачів онлайн ЗМІ швидко переглядають заголовки та перший абзац статті, щоб оцінити, чи вартий цей текст їхньої уваги. Це завжди відбувається в умовах великого потоку інформації, яка є характерною для сучасного медіапейзажу.

Погляд читача ковзає  від заголовка до заголовка та зачіпається лише на чомусь по-справжньому захопливому, на чомусь, що інтригує чи викликає емоцію, і тільки потім, після попереднього зорового фільтра, є шанс, що він перейде до більш детального читання.

З іншого боку, існують прискіпливі читачі. Вони свідомо ігнорують тригери та більш уважно заглиблюються у контент та переглядають докладно кожну статтю чи новину, щоб отримати повний контекст і розуміння події чи теми. Водночас вони цінують, коли редакція оздоблює матеріали чимось, що доповнить їхні враження від тексту та візуалу.

У такому контексті наявність відеоролика у заголовку статті є позитивним чинником для редакційних команд з кількох причин:

  • 1
    Візуальна привабливість. Відео зазвичай привертає більше уваги, ніж текст чи зображення. Помітний та водночас нативний відеоплеєр у заголовку статті привертає погляди читачів і стимулює їхню зацікавленість до теми.
  • 2
    Ефективний канал дистрибуції контенту. Відео чудово справляється з передачею складної інформації. Для багатьох людей візуальне сприйняття є більш ефективним способом зрозуміти щось, у порівнянні з читанням тексту. Візуальний контент обробляється людським мозком у 60 тис. разів швидше, ніж текстовий.
  • 3
    Покращення взаємодії з аудиторією. Відеоролики зазвичай підштовхують людей до більш активної взаємодії з аудиторією. Коментарі, обговорення та вподобання під відеороликом дозволяють читачам активніше взаємодіяти з редакційною командою та іншими читачами.

Ключовим аспектом є те, що Headline Video надає редакційним командам можливість швидко та ефективно привертати увагу глядачів. Наприклад, короткий відеоролик на сторінці з новиною може залучити увагу користувача навіть при швидкому скроллінгу контенту. Це дозволяє редакторам швидко висвітлювати ключові теми та події, збільшуючи вірогідність того, що глядачі перейдуть до повної статті або відеорепортажу й залишаться на сайті довше.

Наприклад, у разі надзвичайних подій чи складних новинних сюжетів відео може допомогти аудиторії краще зрозуміти контекст та відчути емоційне навантаження, пов'язане з подією. 

Цікаво, що у всьому світі більше половини всіх створених відеороликів (56%) коротші за 2 хвилини.

Нарешті, використання відео у журналістських матеріалах та новинах є не лише рекомендованим, але й практично необхідним у сучасному медіапейзажі. Адже відео допомагає залучати мобільних користувачів. 

Значна кількість відвідувачів прямо зараз переглядають ваш сайт на мобільному пристрої. Так, дослідження доводять, станом на 2023 рік 78% користувачів у світі дивляться відео на смартфонах хоча б раз на тиждень. При цьому щонайменше 50% дивляться відео на смартфонах 1-3 рази на день.

Динаміка використання смартфонів у світі Динаміка використання смартфонів у світі

Якщо ви хочете йти в ногу з ростом використання смартфонів та планшетів, вам слід серйозно розглянути можливість включення відео на свій вебсайт. Додавши відеоконтент правильного розміру та адаптивний, ваші відвідувачі не тільки будуть перебувати на вашому сайті довше, але також отримають кращий досвід і вищу швидкість конверсії. Ну й бонусом, ви зможете втерти носа соцмережам, які, схоже, звірячою хваткою, вхопили увагу користувачів всього світу. 

Час по-справжньому довести, де знаходиться дійсно якісний відеоконтент: якому можна довіряти.

Що робити, якщо в редакції немає відеопродакшену

Не всі редакції мають можливість організувати власне виробництво відеоконтенту. Це може бути пов'язано з відсутністю бюджету, необхідного обладнання, досвідчених кадрів або просто часу.

У такому разі на допомогу приходять готові рішення, такі як Headline Video від Membrana Media. Цей продукт повністю закриває потреби редакції у відеоконтенті.

Переваги Headline Video:

  • 1
    Чотири brand-safety категорії. Команда Membrana Media щоденно виготовляє контент у тематичних категоріях «авто», «фінанси», «лайфстайл» та «спорт». Це означає, що ви можете бути впевнені у відповідності контенту вашим цінностям та аудиторії. 
  • 2
    Професіональний підхід. Команда продакшену Membrana Media має великий досвід у створенні якісного та захопливого контенту, який вже працює на користь нашим партнерам у 17 країнах. 
  • 3
    Різноманіття форматів. Headline Video пропонує відеоролики оптимальної довжини та у різних стилях, що дозволяє вам підібрати найбільш відповідний варіант для будь-якої теми.
  • 4
    Швидкість. Завдяки налагодженим процесам, редакція отримує готові відеоролики у найкоротші терміни.

Headline Video вже допомагає редакторським командам підвищити лояльність аудиторії збільшити час перебування користувачів на сайті, покращити SEO-показники.

Дослідження Moz показало, що сайти з відео отримують майже втричі більше посилань з інших сайтів, порівняно з тими, де їх немає. Це призводить до залучення більшої кількості цільового та релевантного трафіку на ваш сайт.

Рівень залученості користувачів на сайті залежно від типу контенту на сторінках Рівень залученості користувачів на сайті залежно від типу контенту на сторінках

Хоча кількість користувачів, які заходять на ваш сайт, не є найважливішим показником, це все ж важливо. Наразі 93% людей починають шукати інформацію з пошукової системи. Тому важливо зробити все можливе, щоб ваш сайт з'явився на першій сторінці результатів пошуку.

За допомогою відео журналісти можуть створювати більш комплексний та інформативний контент, який краще відповідає потребам сучасної аудиторії.

Отже, використання Headline Video стає ключовим чинником у полегшенні життя редакційним командам. Відео дозволяє привернути увагу аудиторії, візуалізувати інформацію, підвищити взаємодію та покращити якість журналістських матеріалів та новин. 

Такий підхід не лише забезпечує успішну роботу медіавидань у цифрову епоху, але й сприяє покращенню відносин із читачами та глядачами.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як бізнес-спільноти сприяють розвитку вашого нетворку

Максим Олійник 3 години тому

Бренд, побудований на провокації та сексуалізації: історія Playboy

Артем Беседа 27 червня 2024 17:41

Як я провела Ukrainian Blockchain Week 2024

Владислав Миронович 27 червня 2024 10:00

Що таке DRaaS-рішення і чим воно корисне для бізнесів

Maris Sperga 26 червня 2024 11:36

Розвиток блогу та зважена рекламна стратегія: як компенсувати вплив сезонності на трафік

Наталія Раскопа 24 червня 2024 11:00