Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intellias та Veteran Hub разом допомагатимуть ветеранам повернутися до цивільного життя

Артем Житкевич
Артем Житкевич
15 червня 2023 2 хвилин читання

Спеціалісти Intellias об'єднають зусилля з благодійною організацією Veteran Hub, щоб допомогти військовим адаптуватися до цивільного життя.

Для ефективної співпраці та обміну досвідом Intellias та Veteran Hub підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту HR Praktyka. Мета співпраці — створення дружніх до ветеранів і ветеранок програм, адаптація процесу наймання та створення для них середовища професійних можливостей.

Експерти Veteran Hub будуть ділитися актуальними практиками та корисними науковими розробками стосовно залучення спеціалістів із військовим досвідом до робочих процесів. Рекрутери, спеціалісти з управління персоналом, менеджери та керівники Intellias братимуть участь у тематичних вебінарах, освітніх проєктах та подіях.

За словами віцепрезидента Intellias Романа Гапачила, підтримка ветеранів є важливим фокусом для Intellias. Аналізуючи потреби ветеранів, компанія вже розробляє програму адаптації для колег та готується впроваджувати практики наймання кандидатів із військовим досвідом.

Підтримка ветеранів на всіх етапах адаптації у компанії та створення гідних умов для їхньої реалізації є одним із пріоритетів для Intellias. Спеціалісти із бойовим досвідом мають відчувати свою цінність у новому суспільстві.
Роман Гапачило, віцепрезидент Intellias

Про Intellias та Veteran Hub

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

Veteran Hub — благодійна організація, що створила мережу підтримки для захисників та захисниць, а також для їхніх близьких. Понад чотири роки організація надає ветеранам і їхнім близьким сталу підтримку психологів, юристів та консультантів з пошуку роботи. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

До «Дія.City» приєдналась ІТ-компанія Intellias

Максим Красіков 21 лютого 2024 17:30

Українські IT-компанії відкриватимуть офіси в Катарі

Богдан Камінський 16 лютого 2024 15:49

Lobby X безплатно розміщує вакансії ветеранського бізнесу та для ветеранів

Богдан Камінський 25 січня 2024 17:10

Конференція She is Tech відбудеться 25 січня. Як зареєструватись

Богдан Камінський 18 січня 2024 17:41

Ветерани можуть опанувати IT на безплатних курсах від Українського ветеранського фонду та Lobby X

Богдан Камінський 10 січня 2024 12:40