У Львівській політехніці ветеранів навчатимуть ІТ
ГО «Академія для героїв» та Національний університет «Львівська політехніка» спільно розробили проєкт з безплатного навчання ветеранів ІТ-справі з подальшим працевлаштуванням.
Про це Speka розповіли в ГО «Академія для героїв».
Навчання включатиме не лише ІТ-дисципліни, але й англійську мову та розвиток софт-скілів. Пілотна група з 15 ветеранів уже стартувала, проте в майбутньому набиратимуть більше охочих. Що відомо про навчальну програму для ветеранів та чого конкретно навчатимуть?
Що програма з ІТ-освіти дасть ветеранам і як вони зможуть працевлаштуватись
Мета проєкту, щоб випускники курсу працювали в ІТ, як тільки закінчиться навчання. Я маю зробити все, щоб учасники не пішли в інший напрямок, а саме працевлаштувались в сфері інформаційних технологій
Підписуйтеся на наші соцмережі
Як проходитимуть ІТ-уроки для ветеранів і чому вони зможуть навчитись
Програма триватиме десять місяців, до навчань будуть залучені фахові викладачі та висококваліфіковані айтівці. В програмі передбачено:
-
1
Теорію та практику ІТ-справи.
-
2
Підготовку з комп’ютерних навичок.
-
3
Англійську мову.
-
4
М’які навички для ІТ-сфери.
Як зазначають організатори, адаптація ветеранів є вкрай важливою складовою навчання, без якого теоретичні знання будуть неефективними, адже для багатьох військових повернутись на свою минулу роботу є важким або навіть неможливим викликом.
Працевлаштування в ІТ-сфері як найважливіша складова навчального курсу
Крім власне навчання, організатори проєкту хочуть дати ветеранам можливість набуття практичного досвіду в ІТ-компаніях. Директорка Центру ветеранського розвитку НУ «Львівська політехніка», Тетяна Шаповалова, відмічає важливість практичної інтеграції ветеранів в ІТ.
Що відомо про ГО Академія для героїв
Громадська організація «Академія для героїв» допомагає ветеранам з достатніми та просунутими навичками в ІТ підвищити їх працездатність
Раніше Speka писала, що ветеранів навчать писати SQL-запити та керувати базами даних, а також що в Україні створять мережу «Стартап-школа – інкубатор».