Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Львові відкрився реабілітаційний центр Superhumans Lviv

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
21 червня 2024 3 хвилин читання

У Львові у медичному центрі Superhumans вчора, 20 червня 2024 року відкрився комплекс Superhumans Lviv загальною площею 10 тис.кв.м. З лютого 2024 року року там уже провели понад 70 операцій різного спрямування, зокрема реампутацій. Про це Speka розповіли у Superhumans.

<span>У відділенні реконструктивної хірургії за час роботи центру оглянули 200+ пацієнтів та провели 70+ операцій.</span> У відділенні реконструктивної хірургії за час роботи центру оглянули 200+ пацієнтів та провели 70+ операцій.
На відкриття медцентру Superhumans завітало багато випускників На відкриття медцентру Superhumans завітало багато випускників

На відкриття завітали члени Наглядової ради Superhumans перша леді Олена Зеленська та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, а також друг та найбільший донор Superhumans Говард Баффет. Як працюватиме центр?

З першого офіційного відкриття, яке відбулось 14 квітня минулого року, Superhumans збільшився на додаткових 10 тисяч квадратних метрів З першого офіційного відкриття, яке відбулось 14 квітня минулого року, Superhumans збільшився на додаткових 10 тисяч квадратних метрів

Підписуйтеся на наші соцмережі

Що має та як функціонуватиме новий реабілітаційний центр Superhumans Lviv

В 3D-лабораторії Superhumans можна друкувати різноманітні моделі, які використовують під час операцій з реконструкції обличчя та кінцівок В 3D-лабораторії Superhumans можна друкувати різноманітні моделі, які використовують під час операцій з реконструкції обличчя та кінцівок

На відкритті усім охочим показали новий хірургічний блок з новітніми операційними та палатами. Крім нього та палатного фонду 3D-лабораторія, де за допомогою новітнього принтера можуть друкувати гільзи або куксоприймачі для протезів. Також там можна створювати ортези та різноманітні моделі, які використовують під час операцій з реконструкції обличчя та кінцівок. Інформацію про роботу та призначення центру можна дізнатись на сайті.

Відкриття центру Superhumans Lviv об’єднало випускників та донорів

На відкритті також відбувся перший reunion (возз’єднання) випускників Superhumans. Це — понад більш ніж людей, які упродовж року отримали в центрі протези, пройшли реабілітацію або ж були прооперовані. 

Захід складався з великої кількості менших активностей, зокрема спортивних — від настільного тенісу та стрільби з лука та бізнесових: на алеї партнерів Superhumans охочі могли дізнатися багато нового щодо відкриття власної справи або отримання гранту. 

Що відомо про проєкт Superhumans та медичний центр Superhumans Lviv

До 20 операцій, які проводились з лютого цього року, представники проєкту Superhumans долучили спеціалістів провідних французьких команд у галузі реконструктивної хірургії обличчя. 

Новий хірургічний блок медцентру Superhumans Lviv має новітні операційні та палати Новий хірургічний блок медцентру Superhumans Lviv має новітні операційні та палати

З початку роботи центру оглянули 747 пацієнтів; виготовили 669 протезів; 480+ пацієнтів уже отримали протези, виготовлені в Superhumans, пройшли повний курс реабілітації та повернулись до звичного життя. У відділенні реконструктивної хірургії: оглянули 200+ пацієнтів; провели 70+ операцій. Крім того, з початку роботи центру медики Superhumans встановили 15 слухових апаратів у відділенні відновлення слуху.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У BetterMe з’явилися програми для людей з ампутаціями та у колісних кріслах

Олеся Дерзська 12 липня 2024 20:51

Флешмоб з Ice Bucket Challenge повертається через 10 років

Олеся Дерзська 12 липня 2024 14:15

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

Шість українських стартапів перемогли у Health Pre-Acceleration Demo Day

Олеся Дерзська 10 липня 2024 13:26

Стан Охматдиту після атаки 8 липня: що пошкоджено

Олеся Дерзська 9 липня 2024 18:57