Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Superhumans відкриє ще один центр протезування та реабілітації — в Одесі

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
14 червня 2024 4 хвилин читання

Superhumans Center планує відкрити другий центр реабілітації та протезування на базі Одеського медичного університету на початку 2025 року. Про це Speka повідомили у Superhumans.

Загальна сума фінансування становила 4 млн євро. Угоду підписали під час Ukraine Recovery Conference у Берліні цього тижня.

Реалізацію проєкту готують у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та за фінансової підтримки уряду Франції у співпраці з Expertise France. 

У 2025 році ми відкриваємо Superhumans Center в Одесі. Ветерани та громадяни з півдня України отримують доступ до безкоштовного протезування, реабілітації, психологічного відновлення. Люди з Херсона, Миколаєва, Запоріжжя, одесити, які повернулися додому після поранень, зможуть близько від дому, разом із родиною, отримати у Superhumans найякісніші послуги.
Андрій Ставніцер, співзасновник Superhumans Center
Угоду про фінансування проєкту Superhumans Odesa підписали під час Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні 11-12 червня  Угоду про фінансування проєкту Superhumans Odesa підписали під час Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні 11-12 червня 

Що відомо про проєкт Superhumans Odesa 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Проєкт Superhumans Odesa передбачає 4000 кв. м площі — з лабораторією протезування, відділенням фізичної реабілітації, а також центром психологічної підтримки та реінтеграції ветеранів. Відділення реабілітації та лабораторія протезування запрацюють в Одесі на початку 2025 року. Підготовка та тренінги мультидисциплінарної команди почнуться у вересні 2024-го. 

Expertise France з гордістю підтримує створення Superhumans Center в Одесі, відтворюючи дуже успішну модель львівського центру. Наша співпраця також охоплює освіту і навчання медичного персоналу в галузі фізичної медицини та реабілітації, мультиплікуючи ефективні підходи для допомоги постраждалим від війни.
Джеремі Пеле, СЕО Expertise France

Львівський Superhumans Center за рік роботи провів понад 100 унікальних реконструкцій обличчя та кінцівок, встановив понад 648 протезів. Понад 500 пацієнтів отримали повну послугу з протезування та реабілітації.

За кожною такою операцією — чиясь доля, яка стала кращою.
Олена Зеленська, перша леді України

На жаль, спеціалістів не вистачає: у львівському центрі Superhumans в електронній черзі на протезування та реабілітацію більш ніж 1000 пацієнтів, які отримали травму внаслідок війни. 

Новий центр в Одесі також дозволить збільшити кількість лікарів, що працюють з мінно-вибуховими травмами. Цьому сприятиме співпраця з медуніверситетом: у новій лікарні теоретичне навчання поєднають із практичною базою. Нові підготовлені команди та фахівці працюватимуть на півдні України, розповіла СЕО Superhumans Center Ольга Руднєва

Центр Superhumans в Одесі також готуватиме фахівців з мінно-вибухових травм для півдня України Центр Superhumans в Одесі також готуватиме фахівців з мінно-вибухових травм для півдня України

Що відомо про Superhumans Center

Superhumans Center був заснований за ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера та за сприяння МОЗ України. До наглядової ради Superhumans увійшли голова МОЗ Віктор Ляшко та перша леді Олена Зеленська

Перший центр відкрили у квітні 2023 року на базі державного шпиталю у Винниках, поблизу Львова. Центр не має державного фінансування, на будівництво та роботу Superhumans було залучено понад $50 млн, переважно іноземних інвестицій. Найбільшим донором є американський філантроп Говард Баффет. 

У Superhumans Lviv реалізовано повний цикл протезування та реабілітації:

  • лабораторія протезування,
  • відділення фізичної реабілітації з гідро- та ерготерапією,
  • реконструктивна хірургія обличчя та кінцівок,
  • відновлення слуху,
  • лабораторія 3D-друку,
  • центр психологічної підтримки,
  • освітня платформа,
  • реінтеграція.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У BetterMe з’явилися програми для людей з ампутаціями та у колісних кріслах

Олеся Дерзська 12 липня 2024 20:51

Флешмоб з Ice Bucket Challenge повертається через 10 років

Олеся Дерзська 12 липня 2024 14:15

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

Три ветерани зі складними травмами вирушили до США на протезування — фото

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 17:03

Шість українських стартапів перемогли у Health Pre-Acceleration Demo Day

Олеся Дерзська 10 липня 2024 13:26