Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що з Twitter? Історія українського розробника, який звільнився після «чисток» Маска

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
21 листопада 2022 2 хвилин читання

Staff Software Engineer у Twitter Віталій Бондаренко звільнився з компанії після приходу Ілона Маска. Українець розповів, як зіткнувся з «чистками», що буде далі з Twitter та що саме змусило його звільнитися. 

Минулого тижня Маск надіслав співробітникам Twitter корпоративного листа, у якому ультимативно запропонував прийняти новий режим роботи (овертайми, роботу на вихідних та високу інтенсивність) або звільнитися з компанії.  До цього Маск звільнив топменеджмент та половину персоналу Twitter.

Проте домовитись зі співробітниками не вийшло — замість пом'якшення умов, новий власник знову вдасться до масових звільнень

Саме у цей час з компанії звільнився українець Віталій Бондаренко, який роботав там Staff Software Engineer. У своєму дописі в LinkedIn айтівець розповів, як виглядали «чистки» Маска зсередини компанії.

Так, наприклад, Бондаренко розповів, що Маск звільнив 50% робочої сили на основі невідомих показників. Серед звільнених були важливі для проєкту інженери — Маск усвідомив це та спробував домовитись.  

«Усвідомивши, що він звільнив кількох критично важливих інженерів, його команда передзвонила їм і попросила залишитися, нахабно давши 15 хвилин для ухвалення рішення», — розповів Бондаренко.  

Також один із найближчих нових директорів Маска публічно заявив, що інженери Twitter «ліниві, потрібні лише для передачі знань і будуть звільнені після завершення». 

«Найкращих інженерів називали некомпетентними за те, що вони не погоджувалися з Маском„, — додав Віталій.

Розробник впевнений, що інфраструктура Twitter «виживе» навіть понад скорочення від Ілона Маска. Проте компанію чекають важкі часи: кілька критично важливих команд проєкту згорнули повністю, в деяких залишилось лише 10-20% штабу. 

Поки співробітники масово кидають Twitter, дехто повертається: Маск розблокував акаунт експрезидента США Дональда Трампа. Проте Трамп сказав, що не збирається повертатися до Twitter.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск може втратити титул найбагатшої людини

Руслан Сорока 9 годин тому

Рекламодавці Twitter обурені, що їх оголошення з'являються на сторінках нацистів

Руслан Сорока 11 годин тому

Співробітники Twitter подають на Маска до суду через недотримання умов звільнення

Катерина Колонович 15 годин тому

Сенситивність у мережі: як та чому Meta банить публікації про війну

Богдан Сухомлин 6 грудня 2022 17:15

«Схоже на автопілот на Tesla»: як розробляють, навчають і тестують чатботів

Олександр Тартачний 6 грудня 2022 16:45